Filtruj według

DLA KOGO?

DLA KOGO?

Marka

Marka

Pojemność

Pojemność

Kosmetyk wegański

Kosmetyk wegański

Cena

Cena

  • Zakres ceny:

    8,00 zł - 35,00 zł

Posiadamy

12 produkty

Pielęgnacja skórek

Nie bez powodu mówi się, że dłonie są wizytówką każdego człowieka. Warto zatem zadbać o ich właściwą i kompleksową pielęgnację, w której trakcie nie można zapomnieć o skórkach wokół paznokci. Te z kolei narażone są na częste urazy, w wyniku których stają się przesuszone lub popękane. Pielęgnacja skórek zajmuje zaledwie kilka minut w ciągu dnia, a w zamian może przynieść wyjątkowe efekty w postaci schludnych i zadbanych dłoni. Aby móc się nimi cieszyć, należy przestrzegać regularności zabiegów, a także wyposażyć się w odpowiednie kosmetyki o działaniu nawilżającym, wzmacniającym i regenerującym. Dzięki ich użyciu pielęgnacja skórek paznokci stanie się wyjątkowo skuteczna, bez względu na przyczynę powstania problemu. Dodatkowo sprawi, że wzmocniony naskórek nie będzie ulegał tak łatwo działaniu detergentów czy warunków atmosferycznych. Większość dostępnych preparatów sprawdzi się zarówno do pielęgnacji skórek dłoni, jak i stóp.

Bielenda Professional...

Bielenda Professional Morelowa maska...

Cena 21,84 zł

Mokosh olejek arganowy do...

Mokosh olejek arganowy do paznokci 12ml

Cena 26,40 zł

Eveline Perfumowana Oliwka...

Eveline Perfumowana Oliwka Do Skórek I...

Cena 15,26 zł

Sprawdź Pielęgnacja Skórek w sklepie kozackadrogeria.pl

Nawet najpiękniejsza stylizacja paznokci straci swój urok, jeśli zaniedbana zostanie pielęgnacja skórek. Ponadto, jeśli naskórek w tej części dłoni ulega często przesuszeniu, zadzieraniu czy pękaniu, warto pomyśleć o zastosowaniu preparatu, którego składniki aktywne wpłyną na poprawę jego kondycji. W ofercie sklepu kozackadrogeria.pl dostępna jest bogata paleta produktów, które zadbają o kompleksową regenerację i poprawę elastyczności skóry. W asortymencie nie mogło zabraknąć preparatów, których receptura oparta została na naturalnych składnikach (takich jak m.in. masło Shea) oraz na kompleksie drogocennych witamin, zwłaszcza A i E. Pielęgnacja skórek wokół paznokci okaże się wyjątkowo skuteczna za sprawą odżywczych olejków lub oliwek, które można również nabyć w sklepie kozackadrogeria.pl. Zwykle tego typu preparaty wykorzystywane są wyłącznie po wykonaniu zabiegów, takich jak manicure. Ze względu na ich skład, a co za tym idzie kompleksowe działanie, warto włączyć je jednak do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Regularność ich stosowania przekłada się bowiem na odpowiednio nawilżony i wzmocniony naskórek. Co więcej, ich aplikacja jest bardzo prosta, a w większości przypadków pozostawia po sobie przyjemny, naturalny zapach. Ponadto, pielęgnacja skórek paznokci przy użyciu np. olejku arganowego, chroni również przed szkodliwym działaniem rodników. W efekcie można cieszyć się zdrowym i młodym wyglądem dłoni.

Zadbaj o odpowiednią pielęgnację skórek paznokci

Aby cieszyć się zdrowym wyglądem skórek wokół paznokci, stosowanie standardowych kremów nawilżających do rąk może okazać się niewystarczające. Dłonie muszą być chronione zarówno od zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony. W pierwszym przypadku mowa m.in. o rękawiczkach, które chronią skórę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi czy substancjami chemicznymi w rozmaitych detergentach. W drugim przypadku pielęgnacja skórek wokół paznokci wymaga regularnego stosowania odpowiednich kosmetyków. Intensywna pielęgnacja w tym zakresie jest konieczna, zwłaszcza wtedy, gdy problemy staną się widoczne, m.in. skórki zaczną pękać. To bardzo ważne, gdyż w naruszoną warstwę może bez problemu wdać się stan zapalny. Aby przeciwdziałać temu problemowi, warto, aby pielęgnacja skórek paznokci stała się codziennym rytuałem.

Przede wszystkim, należy zadbać o dogłębne nawilżenie za pośrednictwem odżywczych oliwek i olejków. Najlepsze efekty przynosi ich stosowanie kilka razy w ciągu dnia. Na szczęście oliwki i olejki bardzo łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają, a dzięki temu, że dostępne są w małych, poręcznych buteleczkach, nie zajmują dużo miejsca w torebce. Taka pielęgnacja skórek sprawi, że bardzo przesuszone miejsca zostaną zniwelowane i wygładzone, a także zmniejszone zostanie ryzyko powstawania zadziorów. Warto również zaopatrzyć się w kremy i żele zmiękczające (np. z mocznikiem w składzie) lub sięgnąć po specjalne kuracje zabiegowe (zawierające preparat i rękawiczki). Dodatkowo należy pamiętać, że kompleksowa pielęgnacja skórek paznokci powinna odbywać się przez cały rok - tak, aby bariera lipidowa pozostawała zawsze w dobrej kondycji.