Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

32 produkty

Zmywacze i preparaty do paznokci

Czerwone, bordowe czy te naturalne, w kolorze jasnego różu? Żadna kobieta nie potrafi zdecydować się na jeden kolor paznokci, który zostałby z nią na dłużej. Odcienie i zdobienia dobierane są do kreacji, humoru, a także okazji. Odgrywają kluczową rolę w codziennej stylizacji i stanowią wizytówkę, zdobiąc dłonie zadbanej kobiety. Jednak sprawna zmiana ich koloru nie byłaby możliwa, gdyby nie dostępne na rynku zmywacze i preparaty do paznokci. Kobiety w większości decydują się na oddanie swoich paznokci w profesjonalne ręce pedikiurzystek i manikiurzystek, które precyzyjnie dbają wygląd stóp oraz dłoni. Niezależnie od tego, czy wybór padnie na tradycyjny lakier do paznokci, żel, a może hybrydę, niezbędne do ich pozbycia są preparaty do paznokci ułatwiające cały proces zmywania nałożonej na płytkę substancji. Coraz częściej wiele osób stawia na samodzielne dbanie o wygląd dłoni i paznokci, a dostępne na rynku profesjonalne urządzenia, umożliwiają bezproblemowe i szybkie nałożenie na płytkę żelu lub lakieru hybrydowego. Należy wówczas zadbać o skuteczne preparaty, takie jak odtłuszczacz do paznokci i zmywacz z acetonem. Odpowiednio przygotowana płytka, zdecydowanie lepiej przyjmie nakładany na nią lakier lub żel i odwdzięczy się jego trwałością. Równie ważne co odtłuszczenie płytki, jest także jej nawilżenie. Wysuszona skóra dłoni oraz rozdwajające się suche i łamliwe paznokcie, nie utrzymają długo lakieru bądź żelu. Występujące na rynku olejki, peelingi i kremy, doskonale pielęgnują dłonie i przedłużają trwałość nakładanych na nie produktów.

Neonail Acetone UV Gel...

Neonail Acetone UV Gel Polish Remover...

Cena 47,66 zł

NeoNail Nail Cleaner...

NeoNail Nail Cleaner Odtłuszczacz Do...

Cena 39,64 zł

NeoNail Nail Cleaner...

NeoNail Nail Cleaner Odtłuszczacz do...

Cena 36,60 zł

NeoNail Acetone UV Gel...

NeoNail Acetone UV Gel Polish Remover...

Cena 34,71 zł

Elisium Clener Professional...

Elisium Clener Professional Płyn do...

Cena 18,36 zł

NeoNail Primer Kwasowy 10ML

NeoNail Primer Kwasowy 10ML

Cena 16,99 zł

NeoNail Nail Cleaner...

NeoNail Nail Cleaner Odtłuszczacz do...

Cena 15,71 zł

Eveline Total Action 8w1...

Eveline Total Action 8w1 Ekspresowy...

Cena 15,49 zł

Eveline Top Coat +...

Eveline Top Coat + Wysuszacz Lakieru do...

Cena 11,99 zł

  • Nowy
Elisim Cuticle Oil Olejek...

Elisim Cuticle Oil Olejek do Skórek...

Cena 10,28 zł

Neonail Zmywacz Acetonowy...

Neonail Zmywacz Acetonowy Do Lakierów...

Cena 9,57 zł

Neonail Zestaw Smart Set...

Neonail Zestaw Smart Set First Step

Cena 129,00 zł

NEONAIL PRIMER BEZKWASOWY 10ML

NEONAIL PRIMER BEZKWASOWY 10ML

Cena 16,26 zł

NeoNail Acetone UV Gel...

NeoNail Acetone UV Gel Polish Remover...

Cena 11,99 zł

Silcare Base One Żel UV Do...

Silcare Base One Żel UV Do Stylizacji...

Cena 9,99 zł

Killys Zmywacz Do Paznokci...

Killys Zmywacz Do Paznokci Z Olejem...

Cena 9,83 zł

Neonail Cleaner Vitamins 50ml

Neonail Cleaner Vitamins 50ml

Cena 9,14 zł

Neonail Cleaner Do Paznokci...

Neonail Cleaner Do Paznokci 50ml

Cena 7,99 zł

Delia Zmywacz do Paznokci...

Delia Zmywacz do Paznokci Naturalnych i...

Cena 7,99 zł

Delia Zmywacz Do Paznokci...

Delia Zmywacz Do Paznokci Hybrydowych...

Cena 6,06 zł

Delia Zmywacz Do Paznokci...

Delia Zmywacz Do Paznokci Naturalnych...

Cena 4,74 zł

Delia Zmywacz Do Paznokci...

Delia Zmywacz Do Paznokci Acetonowy 58ml

Cena 1,80 zł

Sprawdź Zmywacze i preparaty do paznokci w sklepie kozackadrogeria.pl

Dostępne w bogatej ofercie sklepu internetowego kozackadrogeria.pl zmywacze do paznokci, dzielą się na te z acetonem i bez. Preparaty do paznokci pozbawione acetonu są często wzbogacone o olej arganowy, który dba o ich odżywienie i nawilżenie, pozostałe składniki takie jak gliceryna, witaminy A, E i F - dodatkowo wzmacniają płytkę i świetnie sprawdzają się przy usuwaniu akrylowych paznokci lub zwykłego lakieru. Uzupełniające ofertę zmywacze acetonowe, dobrze rozpuszczają tipsy i pomagają w zmyciu lakieru hybrydowego. Płyny do paznokci to także tzw. primery, czyli preparaty wpływające na przyczepność masy akrylowej lub żelowej do paznokcia, a także klasycznego manicure lub hybrydowego. Występują w opcji kwasowej oraz bezkwasowej, a ich wybór powinien zależeć od rodzaju płyty. W przypadku problemów ze zmianami hormonalnymi lub płytki mającej tendencję do potliwości, rekomenduje się kwasowe primery. Mogą one jednak nieco podrażniać i powodować chwilowe szczypanie, dlatego wrażliwe osoby powinny wybrać primer bezkwasowy, który nie wywołuje podrażnień i nie odparowuje. Preparaty do paznokci nakładane bezpośrednio na płytkę odtłuszczają ją i wpływają na trwałość stylizacji.

Zmywacze z acetonem do paznokci

Występujące obecnie na rynku zmywacze acetonowe nie są już tak bardzo szkodliwe i nie niszczą płytki paznokcia. Zawarty w nich aceton może nieco bardziej podrażniać i wysuszać skórę znajdującą się wokół paznokcia, ale ma zdecydowanie silniejsze działanie niż jego odpowiednik bez acetonu. Preparaty do paznokci z acetonem świetnie pozbywają się położonego na lakier brokatu lub naklejek i są niezbędne w ściąganiu lakieru hybrydowego. Właściwości drażniące skórę można zminimalizować dzięki np. regularnemu stosowaniu olejków do skórek lub kremów do pielęgnacji dłoni. Równie ważną kwestią jest dobór odpowiedniego lakieru do paznokci. Niskiej jakości kosmetyki mogą barwić naturalną płytkę i początkowo stawiać opór nawet dobremu zmywaczowi. Jeżeli natomiast ze względu na rodzaj stosowanych produktów do zdobienia paznokci, zmywacz z acetonem to jedyny słuszny wybór, a reakcja skóry na niego jest mocno drażniąca, warto możliwie ograniczyć częstotliwość stylizacji. Alternatywną opcją jest postawienie na takie zmywacze do paznokci, które zawierają dodatkowo olejki natłuszczające i pielęgnacyjne.