Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

53 produkty

Suche szampony do włosów

Suchy szampon to najlepsze rozwiązanie dla osób, które często podróżują lub mogą mieć problem z utrzymaniem odpowiedniej higieny włosów przez cały czas. Produkt ten pozwala na to, aby przez jeden dzień, w razie konieczności, zrezygnować z konieczności mycia włosów klasycznym szamponem na mokro. To także dobry sposób na to, aby poprawić wygląd przed ważnym wystąpieniem, ponieważ charakteryzuje się łatwą aplikacją oraz szybkim działaniem. Przydaje się zwłaszcza w nagłych i niezaplanowanych sytuacjach, np. podczas spontanicznych wyjazdów. Suchy szampon do włosów może być stosowany do każdego rodzaju włosów i skóry głowy, a także praktycznie w każdym miejscu.

Taft Volume Powder Puder...

Taft Volume Powder Puder Stylizujący 10G

Cena 25,49 zł

Got2b Fresh It Up Dry...

Got2b Fresh It Up Dry Shampoo Suchy...

Cena 24,56 zł

Batiste Overnight Deep...

Batiste Overnight Deep Cleanse Suchy...

Cena 17,29 zł

  • Nowy
Batiste Dark Hair Suchy...

Batiste Dark Hair Suchy Szampon do...

Cena 17,29 zł

Batiste Dry Shampon Suchy...

Batiste Dry Shampon Suchy Szampon...

Cena 16,54 zł

Batiste Dry Shampoo Suchy...

Batiste Dry Shampoo Suchy Szampon do...

Cena 16,25 zł

Batiste Dry Shampoo Suchy...

Batiste Dry Shampoo Suchy Szampon do...

Cena 16,25 zł

Batiste Suchy Szampon do...

Batiste Suchy Szampon do Włosów Star...

Cena 14,99 zł

Got2b Fresh It Up Dry...

Got2b Fresh It Up Dry Shampoo Suchy...

Cena 24,56 zł

Batiste Dry Shampoo Suchy...

Batiste Dry Shampoo Suchy Szampon Retro...

Cena 17,58 zł

Batiste Damage Control...

Batiste Damage Control Suchy Szampon Do...

Cena 17,49 zł

Batiste Overnight Light...

Batiste Overnight Light Cleanse Suchy...

Cena 15,99 zł

Batiste Dry Shampoo Suchy...

Batiste Dry Shampoo Suchy Szampon...

Cena 15,99 zł

Batiste Flirty And Daring...

Batiste Flirty And Daring Kiss Suchy...

Cena 14,99 zł

Batiste Dry Shampoo Suchy...

Batiste Dry Shampoo Suchy Szampon Do...

Cena 14,80 zł

Syoss Volume Lift Suchy...

Syoss Volume Lift Suchy Szampon 200ml

Cena 10,16 zł

Time Out Orient Suchy...

Time Out Orient Suchy szampon 200ml

Cena 9,27 zł

Time Out Cherry Suchy...

Time Out Cherry Suchy szampon 200ml

Cena 9,27 zł

Time Out Original Suchy...

Time Out Original Suchy szampon 200ml

Cena 9,25 zł

Time Out Sweets Suchy...

Time Out Sweets Suchy szampon 200ml

Cena 9,22 zł

Time out Tropical Suchy...

Time out Tropical Suchy szampon 200ml

Cena 9,22 zł

Time Out Red Berries Suchy...

Time Out Red Berries Suchy szampon 200ml

Cena 9,22 zł

Aussie Suchy Szampon Candy...

Aussie Suchy Szampon Candy Burst 180ml

Cena 8,88 zł

Aussie Suchy Szampon Clean...

Aussie Suchy Szampon Clean Sweep 180ml

Cena 7,99 zł

Suche szampony do włosów w sklepie kozackadrogeria.pl

Suche szampony posiadają taką formułę, która pozwala zarówno na szybkie odświeżenie włosów, jak i poprawę ich wyglądu. Kosmetyki te neutralizują działanie sebum, kurzu oraz zanieczyszczeń, które zalegają na skórze głowy. W szybkim czasie pomagają zmienić ich zapach oraz zwiększyć objętość i spowodować, że będą one wyglądać na bardziej gęste i puszyste. Decyduje to o tym, że ze suchych szamponów korzystają często kobiety o cienkich i delikatnych włosach. Ze względu na te właściwości jest on często wykorzystywany w modelingu oraz przez profesjonalnych wizażystów do szybkich zmian stylizacji.

Szampon suchy najczęściej występuje w formie pudru i sprayu. Ma on właściwości, które pozwalają na szybkie rozprowadzenie oraz wchłanianie zanieczyszczeń i sebum, a dzięki temu na pewien czas pozwala odblokować pory skóry głowy, dzięki czemu lepiej ona oddycha, a efekt push-up utrzymuje się dłużej. Wykazuje on także częściowo działanie zbliżone do lakieru do włosów, ponieważ pozwala on modelować, układać oraz kształtować fryzurę. Decyduje to o tym, że powstają linie suchych szamponów, które są przeznaczone do pielęgnacji włosów przed imprezą.

Suche szampony - Doskonałe do szybkiego użytku

Suchy szampon można zastosować choćby w toalecie na dworcowej poczekalni po długiej i wyczerpującej podróży, w szpitalu i wszędzie tam, gdzie warunki sanitarne nie sprzyjają regularnej pielęgnacji. Przetłuszczone włosy z efektem przyklapnięcia jeszcze bardziej potęgują wrażenie zmęczenia i braku świeżości. Wystarczy starannie rozczesać lub wyszczotkować włosy oraz kolistym ruchem kilkakrotnie spryskać głowę suchym szamponem, aby włosy odzyskały blask. Podczas tej czynności warto pochylić głowę w dół, aby szampon odpowiednio pokrył włosy. Następnie należy przez około minutę zaczekać aż preparat wchłonie się oraz zneutralizuje zanieczyszczenia gromadzące się na skórze głowy, a następnie wyczesać go. Aby zwiększyć jego działanie oczyszczające, warto po jego aplikacji wmasować go w skórę głowy. Szampony suche posiadają także składniki, takie jak olejki eteryczne, witaminy oraz wyciągi z roślin, które pozwalają szybko odżywić włosy, powodując, że stają się one bardziej lśniące i zdrowo wyglądające.

Wśród suchych szamponów dostępne są zarówno warianty bezbarwne, a więc adresowane do wszystkich kolorów włosów, które nie pozostawiają osadu, oraz preparaty z dodatkiem pigmentów, które pozwalają dodatkowo wydobyć i podbić naturalny odcień włosów. Szampony zawierające puder bezbarwny również doskonale sprawdzą się u osób, które mają jasne lub rozjaśnione włosy. Jego działanie w zależności od danego produktu widoczne jest przez około kilkanaście godzin. Trzeba jednak pamiętać, że szampon suchy nie jest przeznaczony do regularnej pielęgnacji włosów, a jedynie do osiągnięcia optycznego efekty czystości oraz odświeżenie i nie może zastępować klasycznego mycia głowy na mokro, ponieważ może przyczyniać się do nadmiernego przetłuszczania włosów i nagromadzenia zanieczyszczeń.