Filters

Brand

No choice available on this group

Pojemność

No choice available on this group

Posiadamy

35 produkty

Tampony

Alternatywą dla popularnych podpasek są tampony. To dla wielu kobiet wygodniejsze rozwiązanie, nie tylko ze względu na komfort użytkowania, ale także stłumienie wydobywania się przykrego zapachu, możliwość uprawiania sportów i większą dyskrecję w noszeniu. Tampony sklep internetowy kozackadrogeria.pl oferuje w wielu rodzajach i rozmiarach. Można wybierać je m.in. ze względu na obfitość miesiączki. Różne wielkości i klasy chłonności pozwalają na wybór artykułów higienicznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Smukła końcówka, odpowiedni kształt i gładka otoczka to cechy, które umożliwiają łatwą aplikację oraz zmianę tamponu.

O.B. ProComfort Normal...

O.B. ProComfort Normal Tampony 16 sztuk

Cena 10,03 zł

O.B. ProComfort Super...

O.B. ProComfort Super Tampony 16 Sztuk

Cena 9,59 zł

O.B. ProComfort Ultimate...

O.B. ProComfort Ultimate Comfort Mini...

Cena 9,19 zł

O.B. ProComfort Normal...

O.B. ProComfort Normal Tampon 16 Sztuk

Cena 8,99 zł

O.B. ProComfort Mini...

O.B. ProComfort Mini Tampony 8 Sztuk

Cena 5,65 zł

O.B. ProComfort Super...

O.B. ProComfort Super Tampony 8 Sztuk

Cena 5,65 zł

O.B. ProComfort Normal...

O.B. ProComfort Normal Tampony 8 Sztuk

Cena 5,65 zł

O.B. ProComfort Tampony...

O.B. ProComfort Tampony Normal 8 Sztuk

Cena 5,49 zł

O.B. ProComfort Extra...

O.B. ProComfort Extra Protect Tampony...

Cena 16,38 zł

O.B. ProComfort Super...

O.B. ProComfort Super Tampony 32 Sztuki

Cena 16,38 zł

O.B. ProComfort Tampony...

O.B. ProComfort Tampony Super 32 Sztuki

Cena 15,49 zł

O.B. Pro Comfort Normal...

O.B. Pro Comfort Normal Tampony 32 Sztuki

Cena 15,22 zł

O.B. Procomfort Night Super...

O.B. Procomfort Night Super Tampony...

Cena 12,64 zł

O.B. ProComfort Mini...

O.B. ProComfort Mini Tampony 16 Sztuk

Cena 10,53 zł

O.B. Organic Super Tampony...

O.B. Organic Super Tampony 16 Sztuk

Cena 9,95 zł

O.B. Organic Normal Tampony...

O.B. Organic Normal Tampony 16 Sztuk

Cena 9,95 zł

O.B. ProComfort Normal...

O.B. ProComfort Normal Tampony 16 Sztuk

Cena 9,75 zł

O.B. ProComfort Mini...

O.B. ProComfort Mini Tampony 16 Sztuk

Cena 9,36 zł

O.B. Normal Original...

O.B. Normal Original Tampony 16 Sztuk

Cena 9,25 zł

O.B. ProComfort Super...

O.B. ProComfort Super Tampony 16 Sztuk

Cena 9,25 zł

O.B. ProComfort Super...

O.B. ProComfort Super Tampon 16 Sztuk

Cena 9,24 zł

O.B. Original Super Tampony...

O.B. Original Super Tampony 16szt

Cena 7,60 zł

O.B. ProComfort Super...

O.B. ProComfort Super Tampony 16 Sztuk

Cena 7,37 zł

O.b. Original Super Plus

O.b. Original Super Plus

Cena 6,90 zł

O.b. Procomfort Normal...

O.b. Procomfort Normal Tampony 16sztuk

Cena 6,72 zł

O.B. Tampony Normal...

O.B. Tampony Normal Original 8 Sztuk

Cena 5,79 zł

O.B. Tampony Pro Comfort...

O.B. Tampony Pro Comfort Mini 8 Sztuk

Cena 5,38 zł

O.B. ProComfort Normal...

O.B. ProComfort Normal Tampony 8 Sztuk

Cena 5,07 zł

Przyjmuje się, że jednorazowe tampony, które służyły tamowaniu płynów wydzielanych podczas menstruacji, były używane już w starożytnym Egipcie. Ówcześnie były one wykonane ze zrolowanych liści papirusu. Dziś najczęściej wykonywane są z najwyższej jakości bawełny. Oficjalnie po raz pierwszy tampon z aplikatorem opatentował Earl Cleveland - lekarz z Denver w Kolorado w 1929 roku, a tampon bez aplikatora niemiecka ginekolog Judith Esser Mittag w 1940 roku.

Wśród głównych zalet tamponów wyróżnia się większą dyskrecję niż przy stosowaniu podpasek, możliwość uprawiania sportu i pływania z tamponem, a także brak przemieszczania się podczas snu, przez co zmniejsza się ryzyko poplamienia bielizny czy pościeli. Tampony sklep kozackadrogeria.pl oferuje wyłącznie w najlepszych wariantach, dzięki czemu te artykuły higieniczne zapewniają duży komfort podczas menstruacji. To produkty, które wchłaniają wilgoć oraz płyny wewnątrz ciała, co zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Nie zakłócają przy tym naturalnej flory bakteryjnej.

Tampony w sklepie kozackadrogeria.pl

Asortyment sklepu internetowego kozackadrogeria.pl obejmuje szeroką gamę tamponów znanych i lubianych marek oraz producentów. Przy wyborze tego typu artykułów higienicznych warto postawić na sprawdzone przedsiębiorstwo, które oferuje bezpieczne i niezawodne rozwiązania. Takie produkty higieniczne są wybierane przez miliony dziewczyn i kobiet na całym świecie. Tego typu artykuły są produkowane zgodnie z surowymi normami jakościowymi, dzięki czemu są bezpieczne dla każdej przedstawicielki płci pięknej, niezależnie od wieku.

Przy obfitej menstruacji najlepiej stosować tampony o dużej chłonności. Przy łagodniejszym przebiegu miesiączki można wybrać tampony “normal” lub “mini”. Stopień chłonności oraz rozmiar tamponu jest uzależniony od indywidualnych preferencji. Jeśli po 4 godzinach tampon jest cały przesiąknięty, warto rozważyć wybór bardziej chłonnego artykułu. Jeśli natomiast tampon w jakimś stopniu powoduje dyskomfort i nie nasiąka całkowicie, lepiej wybrać mniejszy rozmiar i niższy poziom chłonności.

Tampony - Zawsze pod ręką

Niezależnie od sytuacji, tampon może być zawsze pod ręką. Niewielki rozmiar sprawia, że można nosić go nawet w małej torebce czy trzymać w ręce, udając się do toalety. To dyskretne i wygodne rozwiązanie. Łatwa aplikacja i usuwanie tamponu dodatkowo wpływa na komfort użytkowniczki. Należy zawsze pamiętać o higienie oraz zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa: m.in. o myciu rąk przed i po aplikacji oraz usunięciu tamponu.

Ważne jest to, żeby usunąć tampon maksymalnie 4 godziny od momentu założenia. W nocy nie można pozostawić tamponu dłużej niż 8 godzin. To tylko szacunkowy czas, dlatego każda kobieta powinna obserwować swoje ciało i dostosować pod nie częstotliwość wymiany tamponu. W ofercie sklepu internetowego kozackadrogeria.pl znajduje się szeroki wybór tego typu artykułów higienicznych. Technologie zastosowane przy produkcji tych produktów dostosowują się do ciała, zapewniają niezawodną ochronę i jednocześnie wysoki poziom komfortu, przez co tampon jest praktycznie niewyczuwalny. Najlepiej na spokojnie oraz dokładnie zapoznać się z ofertą drogerii internetowej i wybrać tampony na miarę swoich wymagań, oczekiwań i potrzeb.