Posiadamy

40 produkty

Pozostałe akcesoria do włosów

Atrybutem praktycznie każdej współczesnej kobiety są dziś piękne, zdrowe, lśniące i zadbane włosy. Stanowią one istotny element codziennego wizerunku. Odpowiednia fryzura potrafi dodać pewności siebie, poprawić nastrój i sprawić, że kobieta uśmiecha się, spoglądając w lustro. Na stan naszych włosów ma wpływ wiele czynników, takich jak dieta, pielęgnacja czy stan zdrowia. Istotne są również pozostałe akcesoria do włosów, które stosujemy, aby nadać kształt fryzurze

Inter-Vion Klipsy Metalowe...

Inter-Vion Klipsy Metalowe 20 Sztuk

Cena 13,49 zł

Inter-Vion Glamour Opaska...

Inter-Vion Glamour Opaska Do Włosów Z...

Cena 10,66 zł

Inter-Vion Czarna Opaska Do...

Inter-Vion Czarna Opaska Do Włosów Z...

Cena 10,14 zł

Inter-Vion Opaska Do Włosów...

Inter-Vion Opaska Do Włosów Granatowa

Cena 9,99 zł

Inter-Vion Green Opaska Do...

Inter-Vion Green Opaska Do Włosów

Cena 9,48 zł

Inter-Vion Wałki Rzepakowe...

Inter-Vion Wałki Rzepakowe 10 Sztuk

Cena 8,99 zł

Inter-Vion Wałki Rzepakowe...

Inter-Vion Wałki Rzepakowe 8 Sztuk

Cena 8,99 zł

Inter-Vion Miseczka Do...

Inter-Vion Miseczka Do Farbowania/Masek

Cena 8,38 zł

Donegal Zestaw 6 Grzebieni...

Donegal Zestaw 6 Grzebieni Do Włosów

Cena 7,79 zł

  • Nowy
Donegal Czepek Pod Prysznic...

Donegal Czepek Pod Prysznic 10 Sztuk

Cena 5,99 zł

Inter-Vion Owijka Do Wlosów...

Inter-Vion Owijka Do Wlosów 2SZT

Cena 5,95 zł

Inter-vion Wałki Z Nakładką A6

Inter-vion Wałki Z Nakładką A6

Cena 5,31 zł

Inter-vion Wałki Do Włosów

Inter-vion Wałki Do Włosów

Cena 4,98 zł

Inter-vion Papiloty Duże 4...

Inter-vion Papiloty Duże 4 Sztuki

Cena 4,94 zł

Inter-Vion Cienka Opaska...

Inter-Vion Cienka Opaska Plastikowa

Cena 4,49 zł

Donegal Siatka Do Włosów ze...

Donegal Siatka Do Włosów ze ściągaczem

Cena 4,12 zł

Donegal Siatka Do Włosów...

Donegal Siatka Do Włosów 1sztuka

Cena 3,83 zł

Inter-Vion Pędzel Do...

Inter-Vion Pędzel Do Farbowania Włosów

Cena 3,80 zł

Donegal Siatka Do Włosów...

Donegal Siatka Do Włosów Cienka

Cena 3,79 zł

Inter-Vion Siatka Na Włosy

Inter-Vion Siatka Na Włosy

Cena 3,65 zł

Inter-vion Pędzel Do...

Inter-vion Pędzel Do Farbowania Włosów

Cena 2,95 zł

Inter-Vion Zawijka Do Włosów

Inter-Vion Zawijka Do Włosów

Cena 7,90 zł

Inter-Vion Klamra Do Włosów

Inter-Vion Klamra Do Włosów

Cena 6,99 zł

Donegal 9097 Pędzel Do Farby

Donegal 9097 Pędzel Do Farby

Cena 3,15 zł

Sprawdź pozostałe akcesoria do włosów w sklepie kozackadrogeria.pl

Stylizacją włosów, którą zdecydowanie można uznać za ponadczasową, są loki. Istnieje wiele sposobów na pięknie zakręcone włosy. Wiele z nich wymaga zakupu odpowiedniego sprzętu – lokówki, prostownicy. Niestety narażamy wówczas włosy na działanie wysokiej temperatury. Alternatywą są niezawodne od wielu lat wałki. W celu osiągnięcia zamierzonego efektu należy jednak dobrać odpowiednią grubość i rodzaj wałków do naszych włosów.

Ciekawe produkty można znaleźć w sekcji pozostałe akcesoria do włosów w internetowej drogerii kozackadrogeria.pl. Sklep oferuje w tej sekcji trzy grubości wałków rzepakowych. Oczywiście im mniejsze średnica wałka, tym mocniejszy skręt. Pod wpływem wałków rzepakowych włosy ładnie falują się i unoszą się od nasady. Wałki należy nałożyć na mokre włosy i dokładnie wysuszyć. W celu utrzymania ich w jednym miejscu można zastosować siatkę na włosy. Dla utrwalenia efektu warto zastosować lakier. Kolejną świetnie znaną opcją, dostępną w sprzedaży są papiloty. Ich zaletą jest wygoda w użyciu. Są miękkie i nie gniotą, dzięki czemu można położyć się w nich spać i wstać rano z lokami. Proste? Posiadają jeszcze jedną niepodważalną zaletę, są bardzo tanie, kosztują kilka do kilkunastu złotych, w zależności ile wałków potrzebujemy. Niezależnie od tego, na które wałki się zdecydujemy, należy dokładnie rozczesać włosy przed ich aplikacją. Następnie starannie nawinąć pasmo po paśmie prostopadle do płaszczyzny głowy. I poczekać, aż włosy całkiem wyschną. Na koniec należy ściągnąć wałki i cieszyć się z efektów.

Sprawdź inne akcesoria do włosów w naszym sklepie

Wizyty w salonach fryzjerskich są dla wielu jedyną dostępną opcją, by skrócić lub zafarbować nasze włosy. Okazuje się jednak, że coraz popularniejsze staje się samodzielne dbanie o włosy i nie chodzi wyłącznie o zabiegi pielęgnacyjne, ale także o podcinanie i koloryzację. W Internecie dostępnych jest wiele tutoriali, które pokazują, jak samodzielnie można wykonać proste strzyżenie i w kilka minut zmienić ciekawie fryzurę. Wykorzystując odpowiednie techniki, można samodzielnie podciąć włosy każdej długości. Obcinanie włosów bez konieczności wizyty w salonie to przede wszystkim oszczędność kosztów i czasu. Przed przystąpieniem do strzyżenia warto jednak upewnić się, że mamy pod ręką odpowiednio ostre nożyczki. Nożyczki, którymi na co dzień tniemy inne przedmioty, straciły swoją ostrość i mogą postrzępić nasze włosy. Profesjonalne nożyczki fryzjerskie mogą okazać się niemałym wydatkiem. Dla celów domowych świetnie sprawdzą się niedrogie nożyczki Inter-vion dostępne w zakładce inne akcesoria do włosów w kozackadrogeria.pl.

Strzyżenie to nie jedyny zabieg, który można wykonać samodzielnie. Kolejne na liście jest farbowanie. Samodzielne farbowanie włosów ma wiele zalet – jest szybkie, wygodne i niedrogie, a dostępne preparaty do domowej koloryzacji są coraz wyższej jakości. Kluczem do sukcesu w domowej koloryzacji jest wybór odpowiedniego koloru i technik nakładania farby. W tym celu warto zaopatrzyć się w pędzle do farbowania włosów oraz miseczkę do mieszania farby. Nie są to drogie artykuły, pędzie w drogerii Kozacka można zakupić już za niecałe 4 zł. Pędzle do farbowania włosów powinny być elastyczne, aby ułatwić aplikację oraz zakończone szpikulcem w celu ułatwienia rozczesywania pasm włosów. Niezwykle istotne jest, aby farbę zaaplikować bezpośrednio po otwarciu oraz pilnować czasu koloryzacji. Po wszelkich zabiegach koloryzacji warto zadbać również o odpowiednią pielęgnację włosów. W drogeriach znajdziemy wiele dostosowanych do tego preparatów.