Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

Cena

Cena

Cena

Zakres ceny: -

Posiadamy

16 produkty

Pozostałe akcesoria do włosów

Atrybutem praktycznie każdej współczesnej kobiety są dziś piękne, zdrowe, lśniące i zadbane włosy. Stanowią one istotny element codziennego wizerunku. Odpowiednia fryzura potrafi dodać pewności siebie, poprawić nastrój i sprawić, że kobieta uśmiecha się, spoglądając w lustro. Na stan naszych włosów ma wpływ wiele czynników, takich jak dieta, pielęgnacja czy stan zdrowia. Istotne są również pozostałe akcesoria do włosów, które stosujemy, aby nadać kształt fryzurze

Inter-vion Wałki Rzepakowe

Inter-vion Wałki Rzepakowe

Cena 8,36 zł

Inter-vion Wałki Rzepakowe

Inter-vion Wałki Rzepakowe

Cena 8,34 zł

Inter-vion Wałki Rzepakowe

Inter-vion Wałki Rzepakowe

Cena 7,76 zł

Inter-vion Miseczka Do...

Inter-vion Miseczka Do Farbowania/Masek

Cena 7,59 zł

Inter-vion Papiloty Duże 4...

Inter-vion Papiloty Duże 4 Sztuki

Cena 4,94 zł

Inter-vion Wałki Do Włosów

Inter-vion Wałki Do Włosów

Cena 4,91 zł

Inter-vion Wałki Z Nakładką A6

Inter-vion Wałki Z Nakładką A6

Cena 4,91 zł

Inter-vion Wałki Z Nakładką A8

Inter-vion Wałki Z Nakładką A8

Cena 4,91 zł

Inter-vion Pędzel Do...

Inter-vion Pędzel Do Farbowania Włosów

Cena 3,64 zł

Donegal Siatka Do Włosów...

Donegal Siatka Do Włosów 1sztuka

Cena 3,42 zł

Inter-vion Siatka Na Włosy

Inter-vion Siatka Na Włosy

Cena 2,88 zł

Inter-vion Pędzel Do...

Inter-vion Pędzel Do Farbowania Włosów

Cena 2,77 zł

Inter-vion Cienka Opaska...

Inter-vion Cienka Opaska Plastikowa

Cena 3,51 zł

Donegal 9097 Pędzel Do Farby

Donegal 9097 Pędzel Do Farby

Cena 3,15 zł

Sprawdź pozostałe akcesoria do włosów w sklepie kozackadrogeria.pl

Stylizacją włosów, którą zdecydowanie można uznać za ponadczasową, są loki. Istnieje wiele sposobów na pięknie zakręcone włosy. Wiele z nich wymaga zakupu odpowiedniego sprzętu – lokówki, prostownicy. Niestety narażamy wówczas włosy na działanie wysokiej temperatury. Alternatywą są niezawodne od wielu lat wałki. W celu osiągnięcia zamierzonego efektu należy jednak dobrać odpowiednią grubość i rodzaj wałków do naszych włosów.

Ciekawe produkty można znaleźć w sekcji pozostałe akcesoria do włosów w internetowej drogerii kozackadrogeria.pl. Sklep oferuje w tej sekcji trzy grubości wałków rzepakowych. Oczywiście im mniejsze średnica wałka, tym mocniejszy skręt. Pod wpływem wałków rzepakowych włosy ładnie falują się i unoszą się od nasady. Wałki należy nałożyć na mokre włosy i dokładnie wysuszyć. W celu utrzymania ich w jednym miejscu można zastosować siatkę na włosy. Dla utrwalenia efektu warto zastosować lakier. Kolejną świetnie znaną opcją, dostępną w sprzedaży są papiloty. Ich zaletą jest wygoda w użyciu. Są miękkie i nie gniotą, dzięki czemu można położyć się w nich spać i wstać rano z lokami. Proste? Posiadają jeszcze jedną niepodważalną zaletę, są bardzo tanie, kosztują kilka do kilkunastu złotych, w zależności ile wałków potrzebujemy. Niezależnie od tego, na które wałki się zdecydujemy, należy dokładnie rozczesać włosy przed ich aplikacją. Następnie starannie nawinąć pasmo po paśmie prostopadle do płaszczyzny głowy. I poczekać, aż włosy całkiem wyschną. Na koniec należy ściągnąć wałki i cieszyć się z efektów.

Sprawdź inne akcesoria do włosów w naszym sklepie

Wizyty w salonach fryzjerskich są dla wielu jedyną dostępną opcją, by skrócić lub zafarbować nasze włosy. Okazuje się jednak, że coraz popularniejsze staje się samodzielne dbanie o włosy i nie chodzi wyłącznie o zabiegi pielęgnacyjne, ale także o podcinanie i koloryzację. W Internecie dostępnych jest wiele tutoriali, które pokazują, jak samodzielnie można wykonać proste strzyżenie i w kilka minut zmienić ciekawie fryzurę. Wykorzystując odpowiednie techniki, można samodzielnie podciąć włosy każdej długości. Obcinanie włosów bez konieczności wizyty w salonie to przede wszystkim oszczędność kosztów i czasu. Przed przystąpieniem do strzyżenia warto jednak upewnić się, że mamy pod ręką odpowiednio ostre nożyczki. Nożyczki, którymi na co dzień tniemy inne przedmioty, straciły swoją ostrość i mogą postrzępić nasze włosy. Profesjonalne nożyczki fryzjerskie mogą okazać się niemałym wydatkiem. Dla celów domowych świetnie sprawdzą się niedrogie nożyczki Inter-vion dostępne w zakładce inne akcesoria do włosów w kozackadrogeria.pl.

Strzyżenie to nie jedyny zabieg, który można wykonać samodzielnie. Kolejne na liście jest farbowanie. Samodzielne farbowanie włosów ma wiele zalet – jest szybkie, wygodne i niedrogie, a dostępne preparaty do domowej koloryzacji są coraz wyższej jakości. Kluczem do sukcesu w domowej koloryzacji jest wybór odpowiedniego koloru i technik nakładania farby. W tym celu warto zaopatrzyć się w pędzle do farbowania włosów oraz miseczkę do mieszania farby. Nie są to drogie artykuły, pędzie w drogerii Kozacka można zakupić już za niecałe 4 zł. Pędzle do farbowania włosów powinny być elastyczne, aby ułatwić aplikację oraz zakończone szpikulcem w celu ułatwienia rozczesywania pasm włosów. Niezwykle istotne jest, aby farbę zaaplikować bezpośrednio po otwarciu oraz pilnować czasu koloryzacji. Po wszelkich zabiegach koloryzacji warto zadbać również o odpowiednią pielęgnację włosów. W drogeriach znajdziemy wiele dostosowanych do tego preparatów.