Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

20 produkty

Żele budujące do paznokci

Stylizacja paznokci stanowi skuteczny sposób na uzyskanie pięknych i zadbanych dłoni, które stanowią najlepszą wizytówkę człowieka. Część kobiet decyduje się w tym celu na wizytę u kosmetyczki, a pozostałe postanawiają wykonać tego typu zabiegi w domowych warunkach. Bez względu na to o jakiej grupie pań mowa, podstawą większości stylizacji są żele budujące do paznokci. Te wszechstronne w zastosowaniu preparaty stanowią podkład do wszelkich prac, a dodatkowo są wyjątkowo proste w aplikacji. Do ich podstawowych zadań można zaliczyć budowanie i modelowanie paznokci, a także ich przedłużanie. Nie bez powodu mówi się o nich, że stanowią szkielet całej stylizacji. Żele do paznokci budujące to doskonałe rozwiązanie dla osób, które borykają się z osłabioną, łamliwą lub przebarwioną płytką. Sprawdzą się także w sytuacji, gdy dłonie narażone są na częsty kontakt z wodą lub detergentami. Stylizacja przy ich użyciu sprawia, że każda kobieta może stać się posiadaczką paznokci o dowolnej długości i kształcie.

NeoNail French Gel Rose...

NeoNail French Gel Rose Różowy Żel 15ML

Cena 38,90 zł

Elisium Miracle Base Gel...

Elisium Miracle Base Gel Żelowa Baza 9G

Cena 21,94 zł

Neonail żel French...

Neonail żel French Biały-naturalny 15ml

Cena 33,98 zł

Neonail żel Budujący Różowy...

Neonail żel Budujący Różowy 15ml

Cena 31,99 zł

Ibd Hard Gel LED UV Clear...

Ibd Hard Gel LED UV Clear Żel...

Cena 29,99 zł

NeoNail Żel French Biały...

NeoNail Żel French Biały Naturalny 5ML

Cena 19,99 zł

NEONAIL Żel budujący...

NEONAIL Żel budujący przeźroczysty 5ml

Cena 18,99 zł

Silcare Base One Clear...

Silcare Base One Clear Bezbarwny Żel...

Cena 18,49 zł

Silcare Base One Żel UV Do...

Silcare Base One Żel UV Do Stylizacji...

Cena 9,99 zł

Sprawdź żele budujące do paznokci w sklepie kozackadrogeria.pl

Co istotne, żele budujące do paznokci dostępne są w różnych rodzajach czy kolorach, m.in. w zależności od tego, czy mają służyć do utwardzania naturalnej płytki, czy być stosowane pod lakiery hybrydowe. W ofercie kozackadrogeria.pl znajdują się również preparaty w różnych pojemnościach, dzięki czemu można z łatwością dopasować rozwiązanie względem indywidualnych potrzeb. Bogata gama produktów od uznanych i cenionych producentów m.in. Neonail czy Elisium pozwala znaleźć trwałą i łatwą w aplikacji bazę do stworzenia stylizacji. W ofercie dostępne są żele do paznokci budujące w atrakcyjnych kolorach m.in. delikatnego różu, stonowanego beżu czy klasycznej bieli. Nie zabrakło także przezroczystych preparatów, które sprawdzą się doskonale w trakcie utwardzania lub tworzenia bazy pod stylizację. Ich wyjątkowa forma nie tylko wzmocni płytkę, ale nada jej również odpowiedni połysk. Co istotne, dostępne w asortymencie sklepu kozackadrogeria.pl żele sprawdzą się zarówno na długich paznokciach, jak i w trakcie przedłużania na formie.

Bogata oferta obejmuje propozycje zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją. Dostępne żele budujące do paznokci nie sprawiają trudności w aplikacji, dzięki możliwości dopasowania odpowiedniej gęstości do poziomu zaawansowania (rzadkie, średnie lub bardzo gęste). W rezultacie preparat nie spływa na skórki, nie rozwarstwia się, a co najważniejsze: trzyma się stabilnie brzegu paznokcia. Ponadto, dostępne w ofercie kozackadrogeria.pl produkty odznaczają się wysoką wytrzymałością (przed uszkodzeniami mechanicznymi, pękaniem czy łamaniem), a także długotrwałą stabilnością koloru. Dla osób początkujących rekomendowane są również żele do paznokci budujące o działaniu samopoziomującym, które ułatwiają wykonanie wybranej stylizacji.

Lakiery i żele budujące do paznokci

Oferowane lakiery i żele budujące do paznokci pozwalają każdej kobiecie cieszyć się wymarzoną stylizacją np. w formie french manicure, biżu nails, nailart, manicure hybrydowego czy modelowaniu idealnej krzywej “C”. Najczęściej baza budująca dostępna jest formie standardowego żelu, którego nakładanie odbywa się za pomocą specjalnego pędzelka. W ostatnim czasie w sprzedaży dostępne są również preparaty w formie lakierów, które różnią się nieco sposobem aplikacji. Zwykle swoimi właściwościami przypominają miękkie żele budujące do paznokci, które sprawdzają się doskonale w przypadku słabej lub zniszczonej płytki.

Wybór odpowiedniego preparatu powinien być uzależniony od poziomu zaawansowania (samopoziomujące albo bardzo gęste, które nie zalewają skórek) oraz zastosowania (przedłużenie, modelowanie, nadanie koloru itp.). Obecnie można również znaleźć preparaty polecane do wykonywania krótszych lub dłuższych stylizacji. Warto również zwrócić uwagę na żele do paznokci budujące o bezkwasowej formule, które nie niszczą naturalnej płytki, dzięki czemu mogą być noszone przez długi czas bez poważnych konsekwencji.