Posiadamy

332 produkty

Czyszczenie i pielęgnacja domu i mieszkania

Każde pomieszczenie w domu wymaga odpowiedniego czyszczenia i pielęgnacji. Regularne dbanie o rozmaite powszechnie wpływa nie tylko na codzienny komfort mieszkańców, ale przekłada się jednocześnie na żywotność mebli czy sprzętów. Z tego powodu, warto sięgać po wysoce skuteczne płyny do czyszczenia, które dostępne są na stronie sklepu kozackadrogeria.pl. Bogaty asortyment obejmuje preparaty dedykowane do pielęgnacji rozmaitych pomieszczeń czy rodzajów powierzchni. W rezultacie można z łatwością znaleźć płyny do czyszczenia okien, dywanów, drewna, marmuru, terakoty, linoleum czy stali itp. Dodatkowo, oferta obejmuje preparaty, które okażą się skutecznym wsparciem w zapobieganiu powstawania kamienia czy w eliminowaniu rozmaitych przebarwień i osadów.

Voigt VC340 Parkiet Błysk...

Voigt VC340 Parkiet Błysk Środek Do...

Cena 32,75 zł

Vanish Gold Carpet Care...

Vanish Gold Carpet Care Pianka Do...

Cena 23,10 zł

Voigt Panelin VC300...

Voigt Panelin VC300 Koncentrat Do Mycia...

Cena 23,01 zł

Voigt Grundpur VC150...

Voigt Grundpur VC150 Koncentar Do...

Cena 22,80 zł

Voigt Nano Cherry VC241C...

Voigt Nano Cherry VC241C Koncentrat Do...

Cena 21,43 zł

Voigt Nano Orange VC241...

Voigt Nano Orange VC241 Zapachowy...

Cena 21,13 zł

Plak Preparat Do...

Plak Preparat Do Nabłyszczania I...

Cena 17,64 zł

Vanish Pianka Do Mycia...

Vanish Pianka Do Mycia Dywanów 650ML

Cena 16,99 zł

  • Nowy
Voigt Pikasat VC120...

Voigt Pikasat VC120 Koncentrat Do Mycia...

Cena 16,35 zł

Sidolux KH-7 Odtłuszczacz W...

Sidolux KH-7 Odtłuszczacz W Sprayu Do...

Cena 16,33 zł

Dywanlux Antyalergiczny...

Dywanlux Antyalergiczny Środek Do...

Cena 16,15 zł

Voigt Pikapur VC110...

Voigt Pikapur VC110 Koncentrat Do Mycia...

Cena 15,84 zł

Dywanlux Antyalergiczny...

Dywanlux Antyalergiczny Środek Do...

Cena 15,49 zł

Sidolux Professional Płyn...

Sidolux Professional Płyn Do Silnych...

Cena 15,12 zł

Chameloo Professional...

Chameloo Professional Degreaser...

Cena 14,99 zł

Chameloo Professional...

Chameloo Professional Limescale Remover...

Cena 13,96 zł

Zielko Płyn Do łazienki 500ml

Zielko Płyn Do łazienki 500ml

Cena 13,89 zł

Meglio Anti Limescale...

Meglio Anti Limescale Odkamieniacz W...

Cena 13,67 zł

Meglio Łazienka Spray Do...

Meglio Łazienka Spray Do Czyszczenia...

Cena 13,58 zł

Voigt Brudpur VC242...

Voigt Brudpur VC242 Koncentrat Do...

Cena 12,91 zł

Cillit Bang Power Bleach...

Cillit Bang Power Bleach Środek Z...

Cena 12,52 zł

Pronto Pledge Multi Surface...

Pronto Pledge Multi Surface Uniwersalny...

Cena 12,48 zł

Cillit Bang Koniec Z...

Cillit Bang Koniec Z Pleśnią Spray 750ML

Cena 12,29 zł

Vanish Gold Szampon do...

Vanish Gold Szampon do Prania Dywanów...

Cena 11,99 zł

Cillit Bang Zero Kamienia...

Cillit Bang Zero Kamienia Spray 750ML

Cena 11,99 zł

Cillit Bang Kamień i Brud...

Cillit Bang Kamień i Brud Środek...

Cena 11,99 zł

Cillit Bang Tłuszcz i Smugi...

Cillit Bang Tłuszcz i Smugi Spray 750ML

Cena 11,65 zł

Sidolux M Meble Classic...

Sidolux M Meble Classic Aerozol Przeciw...

Cena 11,49 zł

Dywanlux Antyalergiczny...

Dywanlux Antyalergiczny Środek Do...

Cena 11,23 zł

Na stronie sklepu kozackadrogeria.pl można z łatwością znaleźć odświeżacz powietrza, który pozbędzie się uciążliwych zapachów pochodzących z łazienki, kuchni, a także docierających z zewnątrz przez otwarte okna. Bogata wybór wyjątkowych kompozycji zapachowych sprawi, że w danym pomieszczeniu zagości kwiatowa, leśna, orientalna czy orzeźwiająca atmosfera. W ofercie można znaleźć również wkłady do elektrycznych odświeżaczy powietrza, pochodzące od uznanych na rynku marek.

Najlepszy domowy odświeżacz powietrza

O komforcie przebywania w danym pomieszczeniu przesądza nie tylko jego wystrój, ale i zapach. Wiele czynników może spowodować, że zostanie on zakłócony m.in. opary z gotowania, śmieci w koszu, dym z papierosów czy zwierzęta domowe. Z tego powodu warto zainwestować w porządny odświeżacz powietrza, który pozwoli wyeliminować nieprzyjemne wrażenie zapachowe i jednocześnie wykreuje niepowtarzalną atmosferę w danym pomieszczeniu. Wszystko za sprawą wyjątkowych kompozycji aromatów, zainspirowanych bogactwem natury z całego świata.

Aby we wnętrzach zawsze królował piękny zapach, warto zdecydować się na zakup automatycznego odświeżacza powietrza. Na stronie sklepu kozackadrogeria.pl dostępny jest bogaty wybór wkładów do tych urządzeń, dzięki czemu przez cały rok można cieszyć się różnorodnymi aromatami np. rozmaitych gatunków kwiatów, morskiej bryzy, leśnych drzew czy egzotycznych owoców. Za jej pośrednictwem można również kupić elektryczny odświeżacz do powietrza od uznanych marek m.in. Air Wick, który znajdzie zastosowanie w każdym typie pomieszczeń np. kuchni, salonie czy łazience.

Niezawodne płyny do czyszczenia tylko w kozackadrogeria.pl

Czysty i schludny dom jest najlepszą wizytówką w oczach gości, a zarazem kluczem do codziennego komfortu jego mieszkańców. Regularna pielęgnacja rozmaitych powierzchni nie byłaby jednak możliwa, gdyby nie zakup określonych środków. Na stronie kozackadrogeria.pl można znaleźć płyny do czyszczenia wszelkich pomieszczeń, a także rodzajów mebli i sprzętów. Dzięki ich użyciu sprzątanie przyniesie pożądane efekty w krótkim czasie.

Oferta obejmuje profesjonalne płyny do czyszczenia podłóg, okien, urządzeń ceramicznych, sprzętów kuchennych i wielu innych. Ze względu na to, że dostępne są w ergonomicznych butelkach z wygodnym aplikatorem, codzienne porządki okażą się wyjątkowo komfortowe. Ponadto, odznaczają się przyjemnym zapachem, co dodatkowo może zachęcić do regularnego czyszczenia rozmaitych powierzchni.

Na stronie kozackadrogeria.pl można znaleźć bogatą ofertę środków i preparatów pochodzących od cenionych na rynku marek. Asortyment sprosta również oczekiwaniom osób, które poszukują produktów w pełni bezpiecznych dla środowiska. Obejmuje on bowiem rozmaite płyny do czyszczenia, których receptura oparta została na składnikach naturalnego pochodzenia np. kwasku cytrynowego. Zaliczane do tej grupy preparaty są w pełni biodegradowalne, a przy tym zachwycają skutecznym działaniem. Naturalne płyny do czyszczenia dostępne są także w rozmaitych nutach zapachowych m.in. melona, owoców leśnych, liściach bambusa czy zielonej herbaty W rezultacie dana powierzchnia zachwycać będzie nie tylko nieskazitelnym i schludnym wyglądem, ale także pięknym zapachem.