Posiadamy

362 produkty

Czyszczenie i pielęgnacja domu i mieszkania

Każde pomieszczenie w domu wymaga odpowiedniego czyszczenia i pielęgnacji. Regularne dbanie o rozmaite powszechnie wpływa nie tylko na codzienny komfort mieszkańców, ale przekłada się jednocześnie na żywotność mebli czy sprzętów. Z tego powodu, warto sięgać po wysoce skuteczne płyny do czyszczenia, które dostępne są na stronie sklepu kozackadrogeria.pl. Bogaty asortyment obejmuje preparaty dedykowane do pielęgnacji rozmaitych pomieszczeń czy rodzajów powierzchni. W rezultacie można z łatwością znaleźć płyny do czyszczenia okien, dywanów, drewna, marmuru, terakoty, linoleum czy stali itp. Dodatkowo, oferta obejmuje preparaty, które okażą się skutecznym wsparciem w zapobieganiu powstawania kamienia czy w eliminowaniu rozmaitych przebarwień i osadów.

Ajax Floral Fiesta Płyn...

Ajax Floral Fiesta Płyn Uniwersalny...

Cena 37,99 zł

Ajax Floral Fiesta Płyn...

Ajax Floral Fiesta Płyn Uniwersalny...

Cena 37,99 zł

Voigt VC340 Parkiet Błysk...

Voigt VC340 Parkiet Błysk Środek Do...

Cena 35,63 zł

Voigt Grundpur VC150...

Voigt Grundpur VC150 Koncentar Do...

Cena 30,34 zł

Voigt Kampur VC225...

Voigt Kampur VC225 Koncentrat Do Mycia...

Cena 21,99 zł

Plak Preparat Do...

Plak Preparat Do Nabłyszczania I...

Cena 20,85 zł

Voigt Nano Orange VC241...

Voigt Nano Orange VC241 Zapachowy...

Cena 20,65 zł

Dywanlux Antyalergiczny...

Dywanlux Antyalergiczny Środek Do...

Cena 17,99 zł

Dywanlux Antyalergiczny...

Dywanlux Antyalergiczny Środek Do...

Cena 17,99 zł

Voigt Pikapur VC110...

Voigt Pikapur VC110 Koncentrat Do Mycia...

Cena 17,69 zł

Sidolux KH-7 Odplamiacz...

Sidolux KH-7 Odplamiacz Spray 750ML

Cena 17,49 zł

Sidolux KH-7 Odtłuszczacz W...

Sidolux KH-7 Odtłuszczacz W Sprayu Do...

Cena 17,49 zł

Oh Camellia Professional...

Oh Camellia Professional Odtłuszczacz...

Cena 16,99 zł

Yope Naturalny Płyn Do...

Yope Naturalny Płyn Do Czyszczenia...

Cena 16,74 zł

Yope Naturalny Płyn Do...

Yope Naturalny Płyn Do Czyszczenia...

Cena 16,74 zł

Voigt Brudpur VC242...

Voigt Brudpur VC242 Koncentrat Do...

Cena 15,89 zł

Pronto Multi Surface...

Pronto Multi Surface Uniwersalny Płyn...

Cena 14,99 zł

Sidolux Professional Płyn...

Sidolux Professional Płyn Do Silnych...

Cena 14,99 zł

Oh Camellia Professional...

Oh Camellia Professional Multi-Surface...

Cena 13,99 zł

Oh Camellia Professional...

Oh Camellia Professional Preparat Na...

Cena 13,99 zł

Cillit Bang Koniec z...

Cillit Bang Koniec z Pleśnią Spray 750ML

Cena 13,65 zł

Cillit Band Odtłuszczanie...

Cillit Band Odtłuszczanie Spray do...

Cena 12,99 zł

Cillit Bang Zero Kamienia...

Cillit Bang Zero Kamienia Spray 750ML

Cena 12,99 zł

Ajax Spray Do Czyszczenia...

Ajax Spray Do Czyszczenia Kuchni 750ML

Cena 12,85 zł

Sidolux M Pianka Przeciw...

Sidolux M Pianka Przeciw Kurzowi Aloes...

Cena 12,76 zł

Sidolux M Meble Classic...

Sidolux M Meble Classic Aerozol Przeciw...

Cena 12,76 zł

Cif Ultra Szybki Spray do...

Cif Ultra Szybki Spray do Czyszczenia...

Cena 11,99 zł

Na stronie sklepu kozackadrogeria.pl można z łatwością znaleźć odświeżacz powietrza, który pozbędzie się uciążliwych zapachów pochodzących z łazienki, kuchni, a także docierających z zewnątrz przez otwarte okna. Bogata wybór wyjątkowych kompozycji zapachowych sprawi, że w danym pomieszczeniu zagości kwiatowa, leśna, orientalna czy orzeźwiająca atmosfera. W ofercie można znaleźć również wkłady do elektrycznych odświeżaczy powietrza, pochodzące od uznanych na rynku marek.

Najlepszy domowy odświeżacz powietrza

O komforcie przebywania w danym pomieszczeniu przesądza nie tylko jego wystrój, ale i zapach. Wiele czynników może spowodować, że zostanie on zakłócony m.in. opary z gotowania, śmieci w koszu, dym z papierosów czy zwierzęta domowe. Z tego powodu warto zainwestować w porządny odświeżacz powietrza, który pozwoli wyeliminować nieprzyjemne wrażenie zapachowe i jednocześnie wykreuje niepowtarzalną atmosferę w danym pomieszczeniu. Wszystko za sprawą wyjątkowych kompozycji aromatów, zainspirowanych bogactwem natury z całego świata.

Aby we wnętrzach zawsze królował piękny zapach, warto zdecydować się na zakup automatycznego odświeżacza powietrza. Na stronie sklepu kozackadrogeria.pl dostępny jest bogaty wybór wkładów do tych urządzeń, dzięki czemu przez cały rok można cieszyć się różnorodnymi aromatami np. rozmaitych gatunków kwiatów, morskiej bryzy, leśnych drzew czy egzotycznych owoców. Za jej pośrednictwem można również kupić elektryczny odświeżacz do powietrza od uznanych marek m.in. Air Wick, który znajdzie zastosowanie w każdym typie pomieszczeń np. kuchni, salonie czy łazience.

Niezawodne płyny do czyszczenia tylko w kozackadrogeria.pl

Czysty i schludny dom jest najlepszą wizytówką w oczach gości, a zarazem kluczem do codziennego komfortu jego mieszkańców. Regularna pielęgnacja rozmaitych powierzchni nie byłaby jednak możliwa, gdyby nie zakup określonych środków. Na stronie kozackadrogeria.pl można znaleźć płyny do czyszczenia wszelkich pomieszczeń, a także rodzajów mebli i sprzętów. Dzięki ich użyciu sprzątanie przyniesie pożądane efekty w krótkim czasie.

Oferta obejmuje profesjonalne płyny do czyszczenia podłóg, okien, urządzeń ceramicznych, sprzętów kuchennych i wielu innych. Ze względu na to, że dostępne są w ergonomicznych butelkach z wygodnym aplikatorem, codzienne porządki okażą się wyjątkowo komfortowe. Ponadto, odznaczają się przyjemnym zapachem, co dodatkowo może zachęcić do regularnego czyszczenia rozmaitych powierzchni.

Na stronie kozackadrogeria.pl można znaleźć bogatą ofertę środków i preparatów pochodzących od cenionych na rynku marek. Asortyment sprosta również oczekiwaniom osób, które poszukują produktów w pełni bezpiecznych dla środowiska. Obejmuje on bowiem rozmaite płyny do czyszczenia, których receptura oparta została na składnikach naturalnego pochodzenia np. kwasku cytrynowego. Zaliczane do tej grupy preparaty są w pełni biodegradowalne, a przy tym zachwycają skutecznym działaniem. Naturalne płyny do czyszczenia dostępne są także w rozmaitych nutach zapachowych m.in. melona, owoców leśnych, liściach bambusa czy zielonej herbaty W rezultacie dana powierzchnia zachwycać będzie nie tylko nieskazitelnym i schludnym wyglądem, ale także pięknym zapachem.