Posiadamy

86 produkty

Pianka do golenia, żel

Codzienne golenie to domena wielu mężczyzn. W zależności od posiadanego zarostu – jego obfitości oraz szybkości wzrostu – golić się należy nieraz nawet codziennie! Dlatego warto zadbać o odpowiedni sprzęt do golenia i kosmetyki, które pozwolą uzyskać nie tylko gładką cerę pozbawioną zarostu, ale również kompleksową pielęgnację każdego dnia. Renomowani producenci dbają o to, żeby każdy mężczyzna miał szansę dobrać odpowiednie kosmetyki, zoptymalizowane do indywidualnych potrzeb cery. W ofercie znajdują się żele i pianki do golenia Nivea, Gillette, Lider oraz Wars. Są tu również kremy do golenia. Każdy mężczyzna może zatem wybrać dla siebie doskonały preparat, który umili codzienne golenie i sprawi, że skóra twarzy będzie gładka, ale też zadbana i pozbawiona podrażnień.

Zew For Men Mydło Do...

Zew For Men Mydło Do Golenia Z Węglem...

Cena 20,60 zł

Nivea Men Fresh Kick Żel Do...

Nivea Men Fresh Kick Żel Do Golenia 200ML

Cena 16,49 zł

Nivea Men Sensitive Żel Do...

Nivea Men Sensitive Żel Do Golenia...

Cena 16,49 zł

Nivea Men Sensitive...

Nivea Men Sensitive Łagodzący Żel Do...

Cena 16,49 zł

Nivea Men Sensitive Pianka...

Nivea Men Sensitive Pianka Do Golenia...

Cena 14,85 zł

Nivea Men Deep Smooth Shave...

Nivea Men Deep Smooth Shave Pianka Do...

Cena 14,85 zł

Nivea Men Protect & Care...

Nivea Men Protect & Care Nawilżająca...

Cena 14,85 zł

Nivea Men Skin Protection...

Nivea Men Skin Protection Pianka Do...

Cena 14,85 zł

Gillette Fusion5 Sensitive...

Gillette Fusion5 Sensitive Champions...

Cena 12,64 zł

Gillette Regular Żel do...

Gillette Regular Żel do Golenia 200ML

Cena 11,84 zł

  • Nowy
Bond Żel do Golenia Whisky...

Bond Żel do Golenia Whisky 200ML

Cena 10,98 zł

  • Nowy
Gillette Classic Lemon Lime...

Gillette Classic Lemon Lime Pianka do...

Cena 9,99 zł

Bond Retro Style Pianka do...

Bond Retro Style Pianka do Golenia 250ML

Cena 8,49 zł

Bond Speed Master Pianka Do...

Bond Speed Master Pianka Do Golenia 200ML

Cena 8,49 zł

Bond Spacequest Pianka Do...

Bond Spacequest Pianka Do Golenia 200ML

Cena 8,49 zł

Bond Retro Style Krem do...

Bond Retro Style Krem do Golenia 100ML

Cena 4,70 zł

Lider Classic Krem Do...

Lider Classic Krem Do Golenia 65G

Cena 3,89 zł

Wars Classic Krem Do...

Wars Classic Krem Do Golenia 65G

Cena 3,49 zł

Gillette Series Protection...

Gillette Series Protection Pianka Do...

Cena 27,49 zł

Gillette Series Protection...

Gillette Series Protection Pianka Do...

Cena 13,99 zł

Gillette SkinGuard...

Gillette SkinGuard Sensitive Żel Do...

Cena 12,61 zł

Gillette Fusion Ultra...

Gillette Fusion Ultra Sensitive Cooling...

Cena 11,49 zł

Nivea Men Żel Do Golenia...

Nivea Men Żel Do Golenia Deep 200ML

Cena 11,01 zł

Nivea Men Cool Kick Żel Do...

Nivea Men Cool Kick Żel Do Golenia 200ML

Cena 10,68 zł

Nivea Men Sensitive...

Nivea Men Sensitive Chłodzący żel Do...

Cena 10,47 zł

Nivea Men Żel Do Golenia 200ML

Nivea Men Żel Do Golenia 200ML

Cena 10,23 zł

Gillette Series Protection...

Gillette Series Protection Pianka Do...

Cena 9,15 zł

Gillette Original Regular...

Gillette Original Regular Pianka do...

Cena 9,11 zł

Pianki do golenia w sklepie kozackadrogeria.pl

Specjalistyczne preparaty do golenia dla mężczyzn mają za zadanie nie tylko ułatwić usuwanie zarostu. Ich starannie skomponowane składy pozwalają na ochronę wrażliwej skóry twarzy przed podrażnieniami, wywołanymi działaniem ostrza maszynki. Mikrouszkodzenia powstające podczas golenia generują spory dyskomfort, a także sprawiają, że skóra nie wygląda ładnie – dlatego, chcąc zapobiec podrażnieniom, cieszyć się szybkim i dokładnym goleniem i mieć poczucie kompleksowej pielęgnacji, warto wybierać najlepsze kosmetyki dla mężczyzn.

Pianka do golenia, podobnie jak żel, tworzy na skórze mężczyzny warstwę ułatwiającą usuwanie zarostu. Maszynka ma możliwość swobodnego sunięcia po powierzchni twarzy i usuwania włosków, bez zadrapań czy tworzenia charakterystycznych zacięć. Aby odpowiedzieć na wysokie wymagania mężczyzn, pianka i żel do golenia powinny spełniać określone kryteria jakościowe – być łatwe w aplikacji i rozprowadzaniu, cechować się przyjemnym zapachem oraz swoją konsystencją umożliwiać łatwe spłukiwanie po skończonym goleniu. Wszystkie produkty dostępne w ofercie pochodzą od cenionych marek – producenci dbają o jakość proponowanych kosmetyków, zatem spełniają one wspomniane kryteria.

Kiedy żel do golenia, a kiedy pianka?

Pianka do golenia nieco różni się swoimi właściwościami od żelu. Dlatego – aby dokonać trafnego wyboru – należy poznać cechy obydwu produktów. Żel do golenia wyróżnia się nieco cięższą formułą, jest gęstszy i nasycony większą ilością składników nawilżających. Z tego powodu zapewnia skórze dogłębne nawilżenie przy okazji golenia. Jego aplikacja nie jest trudna, jednak uzyskanie pienistej powłoki na skórze wymaga wykonania kilku ruchów. Żel do golenia ułatwia poślizg maszynki, jednak po skończonych czynnościach usuwania zarostu jest nieco trudniejszy do spłukania. Pianka do golenia to z kolei kosmetyk o bardzo lekkiej formule. Po aplikacji natychmiast na skórze pojawia się delikatna pianka, która usuwana jest wraz z kolejnymi ruchami maszynki i zbędnym zarostem. Pianka do golenia jest bardzo łatwa w spłukiwaniu, jednak nie cechuje się tak wieloma składnikami nawilżającymi, jak żel. Co najlepiej wybrać?

Okazuje się, że – chcąc dobrać jak najlepszy kosmetyk do golenia dla siebie – należy eksperymentować. Tylko wtedy uda się sprawdzić, który preparat trafniej odpowiada na indywidualne preferencje i potrzeby skóry. Jedno jest pewne – nie sposób zrezygnować z kosmetyków do golenia. Niezależnie od wyboru – żel do golenia lub pianka są niezbędne, aby skóra po goleniu była nie tylko gładka i pozbawiona zarostu, ale również świeża, promienna i bez niedoskonałości. Pianki i żele do golenia dla mężczyzn dostępne w tej ofercie cechują się zróżnicowanym składem, a także sposobem działania. Można wybrać preparaty chłodzące, łagodzące podrażnienia, intensywnie nawilżające i ochronne. Wybierając kosmetyk do codziennego golenia, należy wziąć pod uwagę rodzaj zarostu – niektórzy mężczyźni cieszą się bujną i gęstą brodą, którą muszą codziennie usuwać, inni z kolei nie grzeszą obfitym owłosieniem na twarzy. Te cechy również mają znaczenie przy wyborze pianki i żelu do golenia.