Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

21 produkty

Tipsy, sztuczne paznokcie

Zadbane dłonie często stanowią wizytówkę człowieka. Trend idealnie wykonanych paznokci coraz bardziej się rozwija. Nie każdy posiada piękny kształt naturalnych paznokci, przez co wiele osób decyduje się na sztuczne paznokcie. Akrylowe paznokcie, powszechnie znane jako tipsy, już nie kojarzą się z nierówno przyklejonymi paznokciami z plastiku. To tworzywo najczęściej wykorzystywane do przedłużania paznokci różnymi metodami. Takie artykuły wykorzystuje się zarówno w domowych warunkach, jak i w salonach kosmetycznych.

Inter-Vion Sztuczne...

Inter-Vion Sztuczne Paznokcie French...

Cena 9,99 zł

Inter-Vion Różowy Klej do...

Inter-Vion Różowy Klej do Sztucznych...

Cena 4,99 zł

Donegal Sztuczne Paznokcie...

Donegal Sztuczne Paznokcie 20 Elementów

Cena 3,49 zł

Inter-Vion Sztuczne Paznokcie

Inter-Vion Sztuczne Paznokcie

Cena 2,35 zł

SOSU NUDIST Sztuczne Paznokcie

SOSU NUDIST Sztuczne Paznokcie

Cena 38,99 zł

SOSU By SJ Sztuczne...

SOSU By SJ Sztuczne Paznokcie Laura...

Cena 38,99 zł

SOSU BY SJ Sztuczne...

SOSU BY SJ Sztuczne Paznokcie Laura...

Cena 38,99 zł

SOSU BY SJ Sztuczne...

SOSU BY SJ Sztuczne Paznokcie Laura...

Cena 38,99 zł

SOSU By SJ Sztuczne...

SOSU By SJ Sztuczne Paznokcie Frenchie

Cena 37,99 zł

Inter-Vion Sztuczne...

Inter-Vion Sztuczne Paznokcie Owalne...

Cena 9,99 zł

Inter-vion Sztuczne...

Inter-vion Sztuczne Paznokcie French...

Cena 9,27 zł

Inter-Vion Przeźroczysty...

Inter-Vion Przeźroczysty Klej do...

Cena 8,99 zł

Inter-Vion Sztuczne...

Inter-Vion Sztuczne Paznokcie Mleczne Z...

Cena 8,77 zł

Silcare Nail Tip Glue Klej...

Silcare Nail Tip Glue Klej do Tipsów 7G

Cena 8,75 zł

W asortymencie sklepu internetowego kozackadrogeria.pl znajdują się różnego rodzaju sztuczne paznokcie oraz akcesoria do nich. Idea przedłużania paznokci sięga kilka wieków wstecz. Już za panowania Dynastii Ming kobiety z wyższej sfery społecznej nosiły dłuższe paznokcie, co oznaczało, że nie mogą wykonywać ręcznych prac. Trend sztucznych paznokci w Europie rozpoczął się natomiast od przyklejania do płytki paznokcia łupinek od pistacji przez Greczynki.

Na szczęście w dzisiejszych czasach nie trzeba wykorzystywać łupinek od orzechów po to, żeby dłonie prezentowały się elegancko i estetycznie. Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu oraz zamówić tipsy, dzięki którym powstaną piękne akrylowe paznokcie lub popularne paznokcie migdałki.

Sztuczne, akrylowe paznokcie w sklepie kozackadrogeria.pl

Przy szybkim tempie życia proste i skuteczne rozwiązania stały się niezwykle popularne. Jednym z nich jest doklejanie sztucznych paznokci do naturalnej płytki - po to, żeby dłoń prezentowała się wyjątkowo. Zakup gotowych produktów to jedno, jednak ich naklejenie oraz wykończenie jest równie istotne. Liczy się precyzja i cierpliwość. Jednak warto - efekty są długotrwałe i zachwycające.

Tipsy korygują nieregularności w budowie i kształcie naturalnego paznokcia. Nie brudzą się tak szybko, jak naturalne paznokcie i są dostępne w różnych długościach: krótkie, średnie i długie. Można kupić paznokcie o gotowym kształcie lub samemu nadać nowy kształt. Paznokcie migdałki podbiły serca milionów kobiet na całym świecie i to one są aktualnie najpopularniejszym kształtem. Z mody nie wychodzą jednak owalne, okrągłe lub kwadratowe paznokcie.

Najlepiej wybierać elementy o uniwersalnym wyglądzie - na przykład naturalne mleczne paznokcie lub z wykonanym french manicure, które są ponadczasowe i eleganckie. Te o naturalnej barwie można dodatkowo pomalować kolorowym lakierem. Na każdym przyklejonym tipsie można również wykonywać różnego rodzaju wzory albo przyklejać ozdoby. Popularne kryształki Swarovskiego, naklejki wodne, efekt syrenki lub szkła, folia transferowa - to tylko nieliczne z ozdób cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem wśród miłośniczek sztucznych paznokci.

Akrylowe paznokcie są lekkie i jednocześnie trwałe, a odpowiednio przyklejone, nie obciążają płytki naturalnego paznokcia. Idealnie nadają się na specjalne wyjścia lub jako ozdoba na co dzień. Tipsy pomalowane zwykłym lakierem do paznokci można po jakimś czasie wyczyścić zmywaczem bezacetonowym i pomalować je na inny kolor.

Tipsy i sztuczne paznokcie - jaki klej wybrać?

Warto wybrać klej, który był testowany dermatologicznie - to gwarancja bezpieczeństwa stosowania. Dla łatwiejszej aplikacji najlepiej zastosować klej z wygodnym pędzelkiem. Substancja ma zapewnić jak najdłuższą i najlepszą przyczepność tipsa do płytki paznokcia oraz różnego rodzaju ozdób, bez uszkodzenia naturalnej płytki. Wybierając klej do paznokci najlepiej zakupić ten, który jest przezroczysty, trwały oraz szybko schnie.

Akcesoria potrzebne do wykonania estetycznego i bezpiecznego manicure są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Za niewielką cenę można wykonać piękne paznokcie w domowych warunkach. W efekcie ma się zadbane i eleganckie dłonie wyglądające jak po zabiegu w salonie kosmetycznym!