Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

97 produkty

Sole do kąpieli, kostki

Sól kąpielowa pozwala zmienić codzienną czynność mycia ciała w niezwykły rytuał przyjemności oraz odprężenia. Zapachy, które zostają przez nie uwolnione, pozwalają się rozluźnić oraz pozbyć się stresu po trudnym i pracowitym dniu. Warto podkreślić jak bardzo różnorodne działania prozdrowotne mają dla skóry sole i kostki do kąpieli. Wśród nich pojawiają się preparaty, które zawierają prawdziwe sole morskie, dzięki czemu oferują bogactwo mikroelementów, takich jak chrom, mangan oraz kobalt. Pierwiastki te przejawiają doskonałe działanie myjące, dzięki swoim właściwościom odkażającym oraz zabijającym bakterie. Pozwalają również przywrócić zdrowe pH skóry. Produkty te często polecane są również przez dermatologów, którzy zalecają je w leczeniu różnych schorzeń, m.in. egzemy oraz atopowego zapalenia skóry.

Anwen SPAnwen Kule Do...

Anwen SPAnwen Kule Do Kąpieli Bez 3x100G

Cena 28,79 zł

Chlapu Chlap Musujące Kule...

Chlapu Chlap Musujące Kule do Kąpieli...

Cena 24,49 zł

Belle Nature SPA Moments...

Belle Nature SPA Moments Zestaw Kul do...

Cena 19,99 zł

Nacomi Bath Powder Puder do...

Nacomi Bath Powder Puder do Kąpieli...

Cena 16,04 zł

Anwen Kula Do Kąpieli Bez 100G

Anwen Kula Do Kąpieli Bez 100G

Cena 11,14 zł

On Line Relaksująca Sól do...

On Line Relaksująca Sól do Stóp...

Cena 11,08 zł

On Line Odprężająca Sól do...

On Line Odprężająca Sól do Kąpieli...

Cena 10,81 zł

On Line Sól do Kąpieli...

On Line Sól do Kąpieli Sosnowa 800G

Cena 10,81 zł

Chlapu Chlap Puder do...

Chlapu Chlap Puder do Kąpieli Lody...

Cena 8,99 zł

Chlapu Chlap Wirowe Kule do...

Chlapu Chlap Wirowe Kule do Kąpieli z...

Cena 6,49 zł

Belle Nature Sól do Kąpieli...

Belle Nature Sól do Kąpieli Figa z...

Cena 4,49 zł

Belle Nature Musująca Kula...

Belle Nature Musująca Kula do Kąpieli...

Cena 2,99 zł

Belle Nature Pastylka do...

Belle Nature Pastylka do Kąpieli Karma...

Cena 2,48 zł

Belle Nature Pastylka do...

Belle Nature Pastylka do Kąpieli Sleep...

Cena 1,99 zł

Chlap Chlap Kalendarz...

Chlap Chlap Kalendarz Adwentowy Zestaw...

Cena 25,99 zł

Chlapu Chlap Musujące Kule...

Chlapu Chlap Musujące Kule do Kąpieli...

Cena 24,49 zł

SPA Moments Musujące Kule...

SPA Moments Musujące Kule do Kąpieli...

Cena 22,99 zł

Chlapu Chlap Musujące Kule...

Chlapu Chlap Musujące Kule Do Kąpieli...

Cena 21,99 zł

Nacomi Dead Sea Sól Do...

Nacomi Dead Sea Sól Do Kąpieli Sweet...

Cena 18,49 zł

Chlapu Chlap Zestaw...

Chlapu Chlap Zestaw Musujących Kul do...

Cena 17,99 zł

Dairy Fun Kule Do Kąpieli...

Dairy Fun Kule Do Kąpieli Truskawka,...

Cena 17,37 zł

Chlapu Chlap Zestaw...

Chlapu Chlap Zestaw Musujących Bomb...

Cena 16,99 zł

Dairy Fun Musujące Kule Do...

Dairy Fun Musujące Kule Do Kąpieli...

Cena 16,99 zł

Sole i kostki do kąpieli w sklepie kozackadrogeria.pl

Sole do kąpieli są także pomocne, kiedy chcemy przeprowadzić podczas kąpieli szybką inhalację. Wśród dostępnych produktów można spotkać sole zawierające olejki sosnowe, sól himalajską lub pochodzącą z morza martwego. Wiele mówi się o dobroczynnym działaniu soli na układ oddechowy. Składniki te poza działaniem relaksacyjnym dają doskonałe efekty odkażające. Wdychanie ciepłych oparów soli podczas kąpieli będzie wspomagać leczenie różnych infekcji oskrzeli, gardła oraz górnych dróg oddechowych. Natomiast wśród perfumowanych soli do kąpieli można spotkać zapach różany, eukaliptusowy oraz miodowy. Zwolennikom bardziej egzotycznych kompozycji zapachowych można polecić sole On Line Senses, wśród których można wybierać spośród aromatów guarany i orzechów brazylijskich, monoi oraz makadamii czy fig połączonych z marulą. Sklep oferuje także sole do kąpieli przeznaczoną dla dzieci. Dzięki temu, że zmienia ona kolory wody i tworzy na jej powierzchni barwne plamy, będzie zachęcać do kąpieli nawet najbardziej niechętne do jej odbywania dzieci. Charakteryzują się one również słodkimi, owocowymi zapachami.

Wśród produktów dostępnych w tej kategorii można również odnaleźć sole do kąpieli, które mają konkretne zastosowanie lecznicze. Takim kosmetykiem jest Delia Foot Podology z dużą zawartością mocznika, który pomaga zmiękczyć zrogowaciały, martwy naskórek na stopach. Dzięki temu można go o wiele łatwiej usunąć, ale daje to też podstawę do przeprowadzenia pedicure. Mocznik jest substancją, która doskonale złuszcza naskórek i daje efekt porównywalny do peelingu. Warto również wspomnieć o tzw. czystych solach do kąpieli, w których znajduje się naturalna sól bocheńska oraz himalajska. Oba rodzaje nie tylko doskonale wspierają organizm w walce z infekcjami gardła, ale wykazują także silne działanie przeciwreumatyczne, pomagają leczyć choroby skóry oraz stymulują spalanie tłuszczu. Inhalacje z nich stanowią naturalny środek wspomagający odporność.

Przełam rutynę z naszymi kostkami do kąpieli

Wśród kosmetyków polecanych do kąpieli są także musujące kule, które po zetknięciu z wodą intensywnie masują skórę, ale także wydobywają niezliczoną ilość zapachów oraz zmieniają kolor wody. Kostki do kąpieli ze względu na swoją kremową, mleczną konsystencję pomagają nawilżać i odżywiać skórę oraz nadają jej aksamitną miękkość. Wśród najchętniej wybieranych przez klientów zapachów kostek Dairy Fun można wymienić mleko z miodem, brzoskwinię z mango oraz jabłko z cynamonem. Dzięki kąpielom z zastosowaniem soli, które mają działanie relaksujące, można także zauważyć ich wpływ na leczenie bezsenności, ale także uczucie ogólnego uspokojenia oraz odprężenia. Jest to rozwiązanie, które można polecić nie tylko osobom zapracowanym, ale także starszym. Sole do kąpieli są zazwyczaj gruboziarniste, dzięki czemu zapewniają dodatkowo efekt delikatnego masażu.