Ardell

Rzęsy Ardell

Sztuczne rzęsy Ardell są nie od dziś najsłynniejszym i najchętniej wybieranym uzupełnieniem uwodzicielskiego i wyjątkowego spojrzenia. Niegdyś negatywne skojarzenia ze sztucznymi rzęsami, dziś dzięki marce Ardell są uważane za ważny i ceniony dodatek do uzyskania pełnego makijażu oka. Po raz pierwszy zachwyciły w roku 1971 dzięki Arnoldowi i Sydell Miller, oferując rzęsy Duralash Individual. Marka Ardell to przede wszystkim wysoka jakość i łatwość w użytkowaniu, dzięki wysterylizowanym naturalnym włosom. Sztuczne rzęsy Ardell pozwalają na łatwą i szybką aplikację oraz komfortowe użycie. Wybierając odpowiednie dla siebie, należy je dopasować do budowy i kształtu oka oraz rodzaju makijażu i efektu, jaki chce się uzyskać. Marka Ardell ułatwia jednak wybór, dzięki temu, że wiele modeli potrafi dopasować się do kształtu oka. Kobiety cenią sobie ich naturalny efekt, który powoduje wyjątkowe zagęszczenie i szybkie wydłużenie rzęs. Mimo odważnego charakteru, który nadają, są subtelne i wygodne w noszeniu. W naszej ofercie można znaleźć wiele uniwersalnych modeli nadających się znakomicie do noszenia na co dzień oraz bardziej dramatyczne warianty, doskonałe do bardziej dramatycznych makijaży.

Rzęsy Ardell w sklepie kozackadrogeria.pl

Optycznie powiększają, otwierają oko oraz nadają wyjątkowe i głębokie spojrzenie. Wszystko to sprawia, że sztuczne rzęsy Ardell to luksus dostępny dla każdej kobiety. Wyróżnia je przede wszystkim jakość i trwałość. W naszym sklepie znaleźć można bogatą ofertę sztucznych rzęs i akcesoriów do makijażu od Ardell. Amerykańska marka ceniona jest na całym świecie dzięki najwyższej jakości i rzęsom na każdą okazję. Odpowiada na potrzeby wielu kobiet, również dzięki możliwościom prostej aplikacji rzęs - na pasku czy rzepkach. Jaki rodzaj wybrać dla siebie? Przede wszystkim zależy to od indywidualnych potrzeb i efektu, który pragnie się uzyskać. Naturalny i subtelny charakter podkreślą te w kępkach, a jeśli wieczorem planuje się randkę lub ważne spotkanie - warto sięgnąć po rzęsy magnetyczne Ardell. Marka pragnie podkreślić, że kobieta może mieć wiele twarzy, jak i spojrzeń, dlatego oferuje również te bardziej uwodzicielskie i powodujące pełniejsze spojrzenie. Ich ogromnym plusem jest to, że służą do wielokrotnego użytku, ale co najbardziej pokochały kobiety sięgające po rzęsy magnetyczne Ardell to fakt, że swój spektakularny efekt zawdzięczają ludzkim włosom. Na rynku istnieje wiele marek, które proponują sztuczne rzęsy, ale jeśli chce się uzyskać naturalnie piękny i niezwykły makijaż oka, to rzęsy Ardell spełnią oczekiwania w 100%. Kobiety uwielbiają je jako element uzupełniający wieczorowy i mocniejszy makijaż. W naszej ofercie znajdziesz propozycje na różne okazje.

Sztuczne rzęsy Ardell - łatwa aplikacja

Co wyróżnia sztuczne rzęsy Ardell to ich wyjątkowa łatwość w aplikacji w kilku bardzo prostych krokach. Po pierwsze, trzeba przyłożyć je do powiek i dopasować odpowiednią do swoich potrzeb długość. Szybko i wygodnie można je przyciąć, jeśli jest to konieczne. Po drugie, aplikując klej, trzeba umieścić jego cienką warstwę na pasek od rzęs. Po 30 sekundach są już odpowiednio przyklejone. Po trzecie, sztuczne rzęsy trzeba przykleić przy linii swoich naturalnych rzęs, delikatnie przycisnąć i gotowe. Cała czynność zajmuje dosłownie kilka minut i sztuczne rzęsy Ardell są już uzupełnieniem makijażu oka. Istnieje w internecie wiele filmików, które pokazują jak dokładnie aplikować rzęsy i potwierdzeń na ich trwały i niezwykły efekt, które cenią sobie także wizażyści na całym świecie. Spore grono beauty blogerek podkreśla ich skuteczność i wybiera markę Ardell jako swoją ulubioną. Kosmetyczna marka pozwala na precyzyjne dopełnienie makijażu i podkreślenie każdego typu urody oraz na wielokrotne użytkowanie. Co najważniejsze, sztuczne rzęsy Ardell podczas noszenia są prawie niewyczuwalne i pozwalają na zachowanie komfortu przez wiele godzin. Warto pamiętać, że bardzo ważne jest także czyszczenie rzęs, aby można było cieszyć się ich efektem przez dłuższy czas.