Filters

Brand

No choice available on this group

Pojemność

No choice available on this group

Posiadamy

54 produkty

Pianki do włosów

Pianki do włosów to preparaty, które są chętnie wykorzystywane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Umożliwiają efektywną stylizację fryzury, co podkreśla ich codzienną użyteczność. Na rynku dostępne są regenerujące pianki do włosów, a także preparaty wygładzające, zwiększające objętość, nabłyszczające lub wspierające koloryzację. Każdy znajdzie w sklepie KozackaDrogeria.pl rodzaj skrojony pod swoje indywidualne oczekiwania, ponieważ liczba oferowanych w nim produktów jest bardzo długa. Poszczególne pianki należy dopasować do typu swoich włosów. Jedne sprawdzają się bowiem do kręconych, a inne do prostych.

Taft Volume Powder Puder...

Taft Volume Powder Puder Stylizujący 10G

Cena 25,49 zł

Syoss Keratin Wzmacniająca...

Syoss Keratin Wzmacniająca Pianka Do...

Cena 19,99 zł

Nivea Flexible Curls & Care...

Nivea Flexible Curls & Care 4 Pianka do...

Cena 18,27 zł

Nivea Diamond Gloss Care 4...

Nivea Diamond Gloss Care 4 Pianka do...

Cena 18,25 zł

Taft Volume 4 Pianka do...

Taft Volume 4 Pianka do Włosów Extra...

Cena 16,25 zł

Joanna Styling Effect...

Joanna Styling Effect Ekstramocna...

Cena 11,67 zł

Joanna Styling Effect Spray...

Joanna Styling Effect Spray do Włosów...

Cena 10,98 zł

John Frieda Luxurious...

John Frieda Luxurious Volume Pianka...

Cena 40,64 zł

Pantene Pro-V Defined Curls...

Pantene Pro-V Defined Curls 5 Pianka do...

Cena 21,00 zł

Syoss Volume Lift Pianka Do...

Syoss Volume Lift Pianka Do Włosów...

Cena 19,99 zł

Syoss Full Hair 5 Super...

Syoss Full Hair 5 Super Mocna Pianka Do...

Cena 19,99 zł

Syoss Curl Control Pianka...

Syoss Curl Control Pianka Do Włosów...

Cena 14,99 zł

Syoss Pure Volume Pianka W...

Syoss Pure Volume Pianka W Sprayu...

Cena 14,56 zł

Nivea Care&Hold...

Nivea Care&Hold Regenerująca Pianka Do...

Cena 13,15 zł

Wella Wellaflex Instant...

Wella Wellaflex Instant Volume Boost...

Cena 12,79 zł

Wella Wellaflex Shiny Hold...

Wella Wellaflex Shiny Hold Pianka Do...

Cena 12,79 zł

Wellaflex Volume & Repair 5...

Wellaflex Volume & Repair 5 Pianka do...

Cena 12,76 zł

  • Nowy
SYOSS SalonPlex Pianka do...

SYOSS SalonPlex Pianka do włosów 250ml

Cena 11,70 zł

Taft Power Express Mega...

Taft Power Express Mega Stark Pianka Do...

Cena 9,40 zł

Wella Wellaflex Pianka...

Wella Wellaflex Pianka Utrwalająca Do...

Cena 9,27 zł

Super Silk Spray Gel 250ml

Super Silk Spray Gel 250ml

Cena 6,14 zł

Sprawdzone pianki do włosów w sklepie kozackadrogeria.pl

Sklep KozackaDrogeria.pl to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem. Od dawna oferuje swoim klientom wyłącznie produkty renomowanych marek, co gwarantuje całkowitą satysfakcję z zakupów. Bogaty asortyment internetowej drogerii uwzględnia tysiące kosmetyków, a wśród nich znajdują się między innymi pianki do włosów.

Cieszą się one największą popularnością w grupie preparatów do stylizacji fryzur, ponieważ są praktyczne i posiadają szereg innych zalet. Regenerujące pianki do włosów umożliwiają utrwalenie, dbając przy tym o kondycję kosmyków. Nie obciążają, nie sklejają, ale zapewniają dodatkową ochronę przed promieniami słonecznymi. Osoby korzystające z tego rodzaju kosmetyku doceniają w szczególności jego wydajność. Nawet niewielka ilość pianki wystarcza, aby dostrzec pełnię jej możliwości. Należy jedynie wycisnąć ją na dłoń, tworząc kulkę wielkości piłki tenisowej, a następnie wmasować ją w wilgotne lub suche włosy.

Utrwalające pianki do włosów stylizują fryzurę nawet na 48 godzin. Choć działają one nad wyraz efektywnie, bardzo łatwo je rozczesać. Za nadanie włosom estetycznego kształtu odpowiada w wielu przypadkach upłynniona keratyna. Do dyspozycji klientów sklepu KozackaDrogeria.pl oddano również liczne pianki do włosów kręconych. Skutecznie dbają o sprężystość loków, co stanowi gwarancję efektownej fryzury. Nadają objętości i utrwalają w elastyczny sposób, więc nie powodują efektu hełmu. Chronią przed wysuszeniem, a także starannie pielęgnują, zapewniając przyjemną w dotyku miękkość.

Profesjonalne utrwalające pianki do włosów

Pianki do włosów zostawiają w tyle inne preparaty do stylizacji fryzur. Właśnie dlatego wiele osób korzysta z nich chętnie w domowym zaciszu, ale równie dobrze sprawdzają się w rękach profesjonalistów. Produkty należące do asortymentu KozackaDrogeria.pl są często współtworzone przez fryzjerów i stylistów, którzy jak nikt inny są w stanie określić potrzeby osób korzystających z takich kosmetyków. Dzięki temu są szczególnie wydajne i przydatne, gwarantując jednocześnie przyjemne doznania sensoryczne. Klientki doceniają bowiem ich przyjemny zapach oraz konsystencję.

Utrwalające pianki do włosów to kosmetyki dla osób szukających balansu między elastycznością a trwałością. Nawet wielogodzinne zabezpieczenie fryzury nie stanowi problemu, ponieważ najlepsze preparaty nie obciążają kosmków. Dlatego pianki cieszą się dużą popularnością. Nadają blask, zwiększają objętość, więc stanowią doskonały wybór dla osób o rzadkich, słabych lub wysuszonych włosach. Częstym wyborem wielu zawodowców oraz amatorów są pianki, które wspierają proces koloryzacji. Uzupełniając je o kompleks witamin, wpływa się na właściwości zwiększające intensywność odcieni włosów. Innowacyjna formuła i staranny dobór składników aktywnych odpowiadają również za to, że ciepło płynące z suszarki nie szkodzi, tylko pielęgnuje. Każdy, kto zdaje sobie sprawę z destrukcyjnego działania gorącego powietrza, z pewnością doceni tę właściwość.

Pianki pozwalają na zapanowanie nad swoją fryzurą. Są niezwykle różnorodne, a poszczególne rodzaje przeznaczono dla konkretnych typów włosów. Poza wykonywaniem swoich podstawowych zadań oferują wiele innych korzyści. Nabłyszczają, zwiększają objętość, wspierają koloryzację, wygładzają, nadają sprężystość, czuwając nad nienagannym utrwaleniem.