Posiadamy

61 produkty

Pudry brązujące w naszej ofercie

Konturowanie i modelowanie twarzy to ulubiony element makijażu wielu kobiet. Wybierz produkt, którym pięknie wymodelujesz twarz bez efektu nieestetycznych plam. Najlepsze bronzery znajdziesz w naszym sklepie online!

Affect Contour Palette...

Affect Contour Palette Paleta Do...

Cena 89,00 zł

Makeup Revolution x...

Makeup Revolution x Maffashion Malibu...

Cena 39,90 zł

Golden Rose Metaliczna...

Golden Rose Metaliczna Paleta Do...

Cena 33,00 zł

Ofra Americano Bronzer Do...

Ofra Americano Bronzer Do Twarzy 10G

Cena 158,93 zł

Makeup Obsession x Wersow...

Makeup Obsession x Wersow Pink Me Up Face...

Cena 39,90 zł

  • Kozacki
Eveline Contour Sensation...

Eveline Contour Sensation Paleta Do...

Cena 29,88 zł

Makeup Revolution Triple...

Makeup Revolution Triple Baked Bronzer...

Cena 25,92 zł

Eveline Contour Sensation...

Eveline Contour Sensation Paleta Do...

Cena 23,98 zł

Ingrid Ideal Face...

Ingrid Ideal Face Contouring Paletka Do...

Cena 18,91 zł

Makeup Revolution Vivid...

Makeup Revolution Vivid Baked Bronzer...

Cena 18,30 zł

Makeup Revolution Skin Kiss...

Makeup Revolution Skin Kiss Kremowy...

Cena 16,38 zł

Makeup Revolution Shimmer...

Makeup Revolution Shimmer Brick Zestaw...

Cena 14,94 zł

Golden Rose Contour Crayon...

Golden Rose Contour Crayon Kredka Do...

Cena 10,60 zł

Bronzery - idealne do konturowania twarzy i nie tylko!

Bronzery doskonale ocieplają skórę i optycznie wyszczuplają poszczególne partie twarzy. Nakładamy je pod kości policzkowe, na linię żuchwy oraz górę czoła i ewentualnie na zewnętrzne brzegi nosa. Dostępne są produkty w kamieniu i produkty kremowe (np. bronzer w kremie lub w sztyfcie), które z powodzeniem można utrwalać pudrem. Przy wyborze bronzera należy kierować się przeznaczeniem oraz swoimi własnymi preferencjami. Bronzery do twarzy w zależności od odcienia mogą służyć do konturowania lub nadawania skórze opalenizny. Pudry brązujące o ciepłym odcieniu znakomicie sprawdzą się do uzyskania efektu skóry muśniętej słońcem, natomiast te o chłodnym odcieniu - są dobrym wyborem w przypadku zaznaczania kości policzkowych. Sporo marek ma w swojej ofercie bronzery, które mają uniwersalne, pośrednie kolory i świetnie nadają się zarówno do konturowania, jak i ocieplania twarzy. Warto zwrócić uwagę, że zazwyczaj zaletą kosmetyków kolorowych jest mocna pigmentacja, ale w przypadku bronzerów nie zawsze jest ona plusem. Większość pań preferuje dość stonowane kolory, które są stosunkowo łatwe w użyciu. Niektóre miłośniczki makijażu wolą mocniejsze odcienie, którymi można niemal wyrzeźbić całą twarz. Aby dobrze wykonturować nimi twarz potrzebna jest jednak wprawa, gdyż bardzo łatwo wyrządzić sobie nim krzywdę w postaci plam na twarzy, co na pewno nigdy nie wygląda korzystnie.
U nas kupisz bronzery, które ładnie modelują kontury twarzy, łatwo rozprowadzają się na skórze i są bardzo wydajne. Do wyboru mamy zarówno bronzery rozświetlające, dające efekt glow, jak i matowe. Odpowiednio aplikowany puder brązujący nada twarzy pożądane proporcje, delikatnie ją wyszczupli, doda jej koloru, a przy tym nie przyciągnie zbytniej uwagi. Chcesz stworzyć makijaż idealny? Sprawdź także nasze korektory i podkłady!