Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

31 produkty

Akcesoria do kąpieli

Najlepszym sposobem na to, aby odprężyć się po trudnym dniu, jest wzięcie rozgrzewającej, relaksacyjnej kąpieli. Elementem tego codziennego rytuały powinno być nie tylko korzystanie z dobrej jakości mydeł oraz kosmetyków, ale także warto używać akcesoria kąpielowe, takie jak szczotki do mycia oraz rękawice kąpielowe. Nie tylko pozwalają one na to, aby utrzymać skórę w odpowiedniej czystości, ale spełniają także inne funkcje kosmetyczne oraz zdrowotne. Dogłębne oczyszczenie skóry to również podstawa jej zdrowia, ponieważ - zarówno zanieczyszczenia, jak i zalegający martwy naskórek, mogą przyczyniać się do pogorszenia jej stanu.

Glov Skin Smoothing Body...

Glov Skin Smoothing Body Massage Glove...

Cena 49,31 zł

Inter-Vion Plastikowa...

Inter-Vion Plastikowa Szczotka do Mycia...

Cena 13,99 zł

Ravi Miss Gąbka do Kąpieli...

Ravi Miss Gąbka do Kąpieli 1 Sztuka

Cena 6,99 zł

Inter-Vion Czepek do...

Inter-Vion Czepek do Maseczek i Pod...

Cena 6,75 zł

Ravi Lissa Gąbka Kąpielowa...

Ravi Lissa Gąbka Kąpielowa 1 Sztuka

Cena 4,49 zł

  • Nowy
Ravi Lilka Gąbka Kąpielowa...

Ravi Lilka Gąbka Kąpielowa 1 Sztuka

Cena 4,49 zł

Ravi Gąbka do Kąpieli Luca...

Ravi Gąbka do Kąpieli Luca 1 Sztuka

Cena 2,48 zł

Master Gąbka do Masażu i...

Master Gąbka do Masażu i Kąpieli S052

Cena 1,99 zł

Master Tripla Gąbka...

Master Tripla Gąbka Kąpielowa 1 Sztuka

Cena 1,99 zł

Cares Gąbeczka do Kąpieli i...

Cares Gąbeczka do Kąpieli i Masażu

Cena 1,99 zł

Clarina Kitty Gąbka do Kąpieli

Clarina Kitty Gąbka do Kąpieli

Cena 1,49 zł

Mohani Natural Spa Lniana...

Mohani Natural Spa Lniana Rękawica Do...

Cena 20,27 zł

Inter-vion Szczotka Do Mycia

Inter-vion Szczotka Do Mycia

Cena 18,92 zł

Donegal Szczotka Do Mycia

Donegal Szczotka Do Mycia

Cena 8,01 zł

Donegal Rękawica do mycia i...

Donegal Rękawica do mycia i masażu

Cena 5,79 zł

Donegal 6878 Rękawica Do...

Donegal 6878 Rękawica Do Masażu

Cena 4,05 zł

Kolorado Gąbka do Kąpieli i...

Kolorado Gąbka do Kąpieli i Masażu...

Cena 3,99 zł

  • Nowy
Master Extra Gąbka do...

Master Extra Gąbka do Kąpieli S051

Cena 1,99 zł

Akcesoria do kąpieli w sklepie kozackadrogeria.pl

Dostępne wśród oferty akcesoriów do kąpieli szczotki, dzięki temu, że wyposażone są w miękkie oraz przyjemne w dotyku włosie, pozwalają nie tylko na lepsze oczyszczenie skóry, ale także przejawiają działanie relaksacyjne. Dzięki temu delikatnie zwiększają ukrwienie skóry oraz pozwalają na pozbycie się złuszczonego, martwego naskórka, przez co przygotowują ciało do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Akcesoria kąpielowe wykonane zostały z materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia skóry człowieka. Włosie, z którego wykonana została główka szczotki, w żaden sposób nie uszkadza skóry, nie powoduje nieprzyjemnych odczuć oraz bólu i nie przyczynia się do powstania ran i zadrapań.

Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by były łatwe w użytkowaniu oraz przechowywaniu. Długa rączka szczotki do kąpieli pozwala swobodnie i samodzielnie umyć trudno dostępne miejsca np. plecy, dzięki czemu będzie odpowiednim elementem wyposażenia łazienki dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Szczotki charakteryzują się wyprofilowanym kształtem, dzięki czemu łatwo dopasowują się do ciała. Można je także umieścić w widocznym miejscu, dzięki temu, że posiadają otwór w uchwycie lub sznurek, który pozwala zawiesić je na wieszaku lub pod prysznice. Akcesoria do kąpieli są odporne na działanie wilgoci, dzięki czemu we włosiu szczotki nie osadzają się pleśnie oraz grzyby, które mogą zagrażać zdrowiu skóry.

Najlepsze akcesoria kąpielowe

Wśród akcesoriów kąpielowych można znaleźć także rękawice do masażu. Wykonane są one z lekko szorstkiego materiału, dzięki czemu mogą służyć nie tylko do codziennej pielęgnacji, ale także do wspomagania domowych zabiegów ujędrniających oraz antycellulitowych. Kilkunastominutowy masaż wykonywany okrężnymi ruchami, za pomocą rękawicy pomaga poprawić ukrwienie skóry oraz pobudzić krążenie, dzięki czemu daje podstawę do naniesienia na nią kremów, serum i balsamów. Lepsze ukrwienie, ale też oczyszczenie skóry porównywalne do działania peelingu, pozwala na zwiększone wchłanianie substancji czynnych zawartych w kosmetykach, co przekłada się na szybsze efekty ich działania.

Rękawica wykonana jest z materiału, który pozwala na jej długie użytkowanie. Można prać oraz suszyć - bez obaw o to, że struktura tkaniny ulegnie zniszczeniu. Charakteryzuje się ona wymaganymi atestami dermatologicznymi oraz hipoalergicznymi, co decyduje o tym, że może być użytkowana bezpiecznie. Rękawica może być stosowana do każdego rodzaju skóry, nie prowadzi do zadrapań ani utrzymującego się zbyt długo zaczerwienienia. Wśród akcesoriów kąpielowych produkt wyróżnia się zarówno starannym sposobem wykonania, wysokiej jakości bezpiecznym materiałem oraz tym, że może być stosowana przez każdego dla kogo ważny jest higieniczny i zdrowy styl życia. Rękawica do kąpieli może także być wykorzystywana przez kobiety po przebytej ciąży lub przez osoby, które zauważają u siebie nagły spadek wagi, co pozwoli na utrzymanie odpowiedniego napięcia i ujędrnienia skóry. Akcesoria do kąpieli, dzięki temu, że spełniają dodatkowe funkcje pielęgnacyjne, staną się nieodłącznym elementem codziennych zabiegów domowego SPA.