Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

31 produkty

Szczotki oraz gąbki do kąpieli

Codzienna kąpiel i związana z nią pielęgnacja ciała nie odbędzie się bez użycia dobrych kosmetyków, ale oprócz nich należy pomyśleć także o dodatkach, takich jak szczotki oraz gąbki do kąpieli. Zwolennicy jednego i drugiego rozwiązania decydują się często na wybór szczotki lub gąbki w zależności od tego, co znajduje się w domowej łazience. Gąbka do kąpieli to nieodzowny element wszystkich amatorów wieczornego relaksu w wannie. Z drugiej strony, łazienki wyposażone w kabiny prysznicowe, dodatkowo zdobią akcesoria do kąpieli takie jak szczotki lub poręczne rękawice do masażu. Dobór odpowiednich dodatków kąpielowych zależy jednak ostatecznie od indywidualnych upodobań i potrzeb użytkowników, a także wolnego miejsca na ich przechowywanie.

Glov Skin Smoothing Body...

Glov Skin Smoothing Body Massage Glove...

Cena 49,31 zł

Inter-Vion Drewniana...

Inter-Vion Drewniana Szczotka do Mycia

Cena 16,99 zł

Master Gąbka do Masażu i...

Master Gąbka do Masażu i Kąpieli S052

Cena 1,99 zł

Master Tripla Gąbka...

Master Tripla Gąbka Kąpielowa 1 Sztuka

Cena 1,99 zł

Cares Gąbeczka do Kąpieli i...

Cares Gąbeczka do Kąpieli i Masażu

Cena 1,99 zł

Clarina Kitty Gąbka do Kąpieli

Clarina Kitty Gąbka do Kąpieli

Cena 1,49 zł

Mohani Natural Spa Lniana...

Mohani Natural Spa Lniana Rękawica Do...

Cena 20,27 zł

Inter-Vion Plastikowa...

Inter-Vion Plastikowa Szczotka do Mycia...

Cena 13,99 zł

Donegal Szczotka Do Mycia

Donegal Szczotka Do Mycia

Cena 8,01 zł

Ravi Miss Gąbka do Kąpieli...

Ravi Miss Gąbka do Kąpieli 1 Sztuka

Cena 6,99 zł

Donegal Rękawica do mycia i...

Donegal Rękawica do mycia i masażu

Cena 5,79 zł

Ravi Lissa Gąbka Kąpielowa...

Ravi Lissa Gąbka Kąpielowa 1 Sztuka

Cena 4,49 zł

Ravi Lilka Gąbka Kąpielowa...

Ravi Lilka Gąbka Kąpielowa 1 Sztuka

Cena 4,49 zł

Donegal 6878 Rękawica Do...

Donegal 6878 Rękawica Do Masażu

Cena 4,05 zł

Kolorado Gąbka do Kąpieli i...

Kolorado Gąbka do Kąpieli i Masażu...

Cena 3,99 zł

Ravi Gąbka do Kąpieli Luca...

Ravi Gąbka do Kąpieli Luca 1 Sztuka

Cena 2,48 zł

Ocean Gąbka Kąpielowa Lagos...

Ocean Gąbka Kąpielowa Lagos 1 Sztuka

Cena 1,99 zł

Master Extra Gąbka do...

Master Extra Gąbka do Kąpieli S051

Cena 1,99 zł

Sprawdź Szczotki oraz gąbki do kąpieli w sklepie kozackadrogeria.pl

Akcesoria kosmetyczne do ciała to nie tylko szczotka do kąpieli lub gąbka. Coraz częściej domowe SPA i kącik pielęgnacyjny lub po prostu miejsce codziennej toalety, urozmaicają rękawice do masażu, szczotki do walki z cellulitem, a także myjki do kąpieli czy rękawice do demakijażu. Akcesoria do kąpieli służą już nie tylko do mycia, ale także umożliwiają codzienną pielęgnację lub masaż. Wybierając dane akcesorium, warto sprawdzić, z jakiego tworzywa zostało wykonane. W przypadku szczotek do kąpieli mogą one być plastikowe lub drewniane, o okrągłym kształcie, a także z praktyczną długą lub krótką rączką. Kluczowe jest także ich włosie lub wypustki, od których zależy moc tarcia i złuszczania naskórka. Natomiast dobra gąbka do kąpieli występuje w różnych wielkościach i formach, a także materiale wykonania, który odgrywa kluczową rolę. Dostępne na rynku gąbki syntetyczne i naturalne mają swoje wady i zalety, dlatego warto zapoznać się z nimi przed wyborem odpowiedniego akcesorium do pielęgnacji ciała. Syntetyczne gąbki kosztują niewiele, ale też szybko się niszczą, dlatego wymagają regularnej wymiany. Naturalne gąbki do kąpieli są odporniejsze na kruszenie, nie trzeba ich tak często wymieniać, ale warto pamiętać że obydwa typy są niestety podatne na namnażanie się na ich powierzchni bakterii. Naturalne tworzywo wpływa na ich wytrzymałość oraz miękkość, która jest niezwykle ważna przy codziennym kontakcie ze skórą. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj akcesoriów kosmetycznych padnie wybór, należy pamiętać o ich regularnym czyszczeniu oraz wymianie, kiedy pierwsze oznaki zniszczenia i zanieczyszczenia staną się widoczne.

Najwyższej jakości akcesoria do kąpieli

Wybierając akcesoria do kąpieli oraz kosmetyki, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich jakość. Mają one bezpośrednią i codzienną styczność z ciałem i skórą, która może w różny sposób reagować na ich składniki, wykonanie oraz użyte do ich produkcji materiały. Wysokiej jakości szczotka lub gąbka do kąpieli, potrafi nie tylko oczyścić ciało ze zgromadzonego przez cały dzień brudu i zanieczyszczeń, ale także precyzyjnie złuszczyć naskórek i pobudzić skórę oraz krążenie krwi. Kilkuminutowy masaż ciała szczotką lub rękawicą, świetnie przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji i użycia kremów, balsamów lub olejków, które dzięki takiemu przygotowaniu lepiej się wchłaniają i potęgują swoje działanie. Gąbki i myjki dobrze uelastyczniają ciało, a ich regularne stosowanie wpływa na jego jędrność i gładkość. Wykonana z dobrego i naturalnego materiału szczotka do kąpieli, będzie nie tylko służyć przez dłuższy czas, ale też doskonale masować całe ciało. Systematyczne szczotkowanie skóry usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia, a także poprawia samo krążenie, dzięki czemu woda nie zatrzymuje się w organizmie i na ciele nie pojawiają się obrzęki. Należy jednak uważać i z rozwagą szczotkować oraz złuszczać ciało, szczególnie gdy pojawiają się na nim rany lub strupki. Dbałość o higienę wybranych akcesoriów kosmetycznych, ich dokładne suszenie, przechowywanie oraz regularna wymiana, pozwoli osiągnąć jeszcze lepsze efekty podczas ich użytkowania i wyeliminować możliwość pojawienia się zakażeń lub podrażnień ciała.