POLLENA OSTRZESZÓW

POLLENA OSTRZESZÓW

Podstawowym kosmetykiem służącym do utrzymania codziennej higieny jest mydło. Jest znane już od czasów starożytnych, kiedy to powstały pierwsze mydlarnie produkujące je z naturalnych składników, takich jak oleje roślinne, tłuszcze oraz dodatki eteryczne. Mimo że na przestrzeni lat proces wytwarzania mydła oraz używane w nim substancje znacznie się zmieniły, to zastosowanie kosmetyku wciąż pozostaje takie samo.

Bhp Pasta Do Mycia Rąk

Bhp Pasta Do Mycia Rąk

Cena 5,72 zł

Pollena Bhp Pasta Do Mycia...

Pollena Bhp Pasta Do Mycia Rąk Ze...

Cena 5,12 zł

Współczesne produkty oprócz właściwości myjących mają za zadanie pielęgnować skórę, pozostawiając ją gładką i nawilżoną. Dobre mydło musi być także wzbogacone o składniki antybakteryjne, dlatego stanowi najważniejszy element dla zachowania higieny. Wśród dostępnych na rynku produktów można znaleźć luksusowe kosmetyki wyróżniające się nowoczesną formułą, a mimo to najbardziej pożądane są naturalne mydła o krótkim składzie. Dlatego w tej kategorii niezastąpione są szara kostka Biały Jeleń lub pasty BHP o specjalnym przeznaczeniu.

Marka Pollena Ostrów to Polska firma z ponad 80-letnią tradycją na rynku. Zdobyła popularność dzięki produkcji hipoalergicznych kosmetyków o naturalnym składzie. Jej flagowym produktem jest wyżej wspomniane szare mydło Biały Jeleń, które zyskało już miano kultowego i nadal stanowi poważną konkurencję dla nowoczesnych środków higienicznych. Firma Ostrzeszów Pollena skrupulatnie pielęgnuje swoją tradycję, dbając o to, aby stale udoskonalać produkty, a jednocześnie nie zapominając o zachowaniu naturalnego składu. W kategorii mydeł znajdziesz nie tylko standardowe kostki przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej i wymagającej specjalnego podejścia, ale także skuteczne pasty BHP, detergenty sanitarne oraz wiele innych kosmetyków.

Mydło Pollena Ostrzeszów w sklepie kozackadrogeria.pl

Kozacka Drogeria to miejsce, w którym każdy klient znajdzie coś dla siebie. Z przyjemnością wspieramy polskich producentów, dlatego w asortymencie odszukasz wiele wyrobów krajowych marek. Jedną z nich jest Pollena Ostrzeszów, która uznawana jest za kultową, a jednocześnie stanowi silną konkurencję dla nowoczesnych koncernów kosmetycznych. Najważniejszym produktem tej firmy jest mydło, jednak na uwagę zasługują także inne kosmetyki. Z tego względu staramy się, aby w naszej ofercie znalazły się również pozostałe środki czystości Ostrzeszów Pollena. Takie, dzięki którym zadbasz o higienę oraz kondycję swojej skóry. W linii kosmetyków tej polskiej marki znajdziesz między innymi:

  • pastę do mycia rąk – to kultowy produkt o wysokiej skuteczności. Formuła wzbogacona gliceryną delikatnie pielęgnuje skórę dłoni i zabezpiecza ją przed uszkodzeniem. Pasta jest polecana do usuwania trudnych zabrudzeń, takich jak tłuszcz, smar czy sadza. Produkowane przez markę Pollena Ostrzeszów mydło w formie pasty sprawdzi się przede wszystkim w zakładach przemysłowych i warsztatach, jako środek czystości BHP;
  • mydło Pollena Ostrzeszów – firma ma w ofercie także tradycyjne mydła w kostce oraz płynie, przeznaczone do użytku domowego. Ich najważniejszą zaletą jest naturalny skład, który pomaga łagodzić podrażnienia, delikatnie pielęgnuje i jest odpowiedni do wrażliwej skóry. Mydła nie zawierają silnych dodatków chemicznych, dlatego polecane są dla dzieci i alergików.

W ofercie marki Pollena Ostrzeszów mydła dostępne są w różnych wariantach. Bez względu na to, czy wybierzesz tradycyjną kostkę, czy pastę BHP, możesz być pewny ich skuteczności. Firma prężnie się rozwija i cieszy się dużą popularnością, a mimo to postanowiła pielęgnować wizerunek kultowej marki. Można to zauważyć w oszczędnym projekcie graficznym opakowań, które wyróżniają się na tle krzykliwych etykiet współczesnych kosmetyków. W zamian za to Pollena Ostrzeszów dużą wagę przykłada do ekologii i ochrony środowiska. Można to zauważyć nie tylko w skrupulatnym komponowaniu formuły kosmetyków bazujących na naturalnych składnikach, ale także używaniu biodegradowalnych materiałów na każdym etapie produkcji.

Jeżeli potrzebujesz mydła Pollena Ostrzeszów lub innych kosmetyków naturalnych, to dobrze trafiłeś. W Kozackiej Drogerii znajdziesz wszystko to, co niezbędne higieny i pielęgnacji ciała. Zapraszamy na zakupy!