PLANET REVOLUTION

Kosmetyki Planet Revolution

Planet Revolution jest kolejną odnogą, która wchodzi w skład sieci Revolution Beauty London, brytyjskiej marki kosmetyków kolorowych pielęgnacyjnych, która zrewolucjonizowała rynek oferując atrakcyjne cenowo zamienniki wysokopółkowych produktów. Nowa marka, inspirowana ruchem zero waste i podejściem skupiającym się n ekologii oferuje klinetom linię produktów bliższych naturze. Kosmetyki Planet Revolution powstają w sposób zrównoważony. Poszczególne produkty opisane są serią ikon, które informują czy dane opakowanie można oddać do ponownego przetworzenia, a także czy pochodzi z materiałów z odzysku. Formulacje także otrzymały serię czytelnych oznaczeń. Młodziutka marka stawia przede wszystkim na proste receptury, świadomie tworzone opakowania, które można w ponownie przetwarzać, a także na zachowanie atrakcyjnego dla klienta pułapu cenowego.

Planet Revolution Recycling...

Planet Revolution Recycling Bin Kosz Na...

Cena 99,00 zł

W ofercie marki pojawiły się kosmetyki kolorowe do makijażu, takie jak palety cieni, wielofunkcyjne pomadki, które można stosować jako błyszczyk lub jako róż na policzki oraz kredki do oczu w intensywnych kolorach. Planet Revolution wchodzi na rynek także z serią dedykowaną do pielęgnacji cery, a także z akcesoriami, dopełniającymi resztę kolekcji.

Kosmetyki Planet Revolution w sklepie kozackadrogeria.pl

Konsumenci stają się w ostatnich latach coraz bardziej świadomi, dlatego też kolejne marki wychodzą z liniami produktów o prostych, naturalnych składach oraz pakowanych w sposób bardziej przyjazny środowisku. Kosmetyki Planet Revolution do pielęgnacji cery to nowoczesne produkty, zawierające w sobie wartościowe składniki. Motywem przewodnim kolekcji jest prostota i skupienie na wysokiej jakości składnikach i ich wartościach. Kosmetyki opierają się na wykorzystaniu cennej oliwy z oliwek, aloesu oraz ekstraktów kwiatowych.

W skład kolekcji weszły takie produkty, jak:

  • Freshwater Brightening Cleansing Water – nawilżająca woda kwiatowa do przemywania cery z ekstraktem z grejpfruta,
  • True Moisture Mattifying Olive Moisturiser – lekki żel matujący skórę i przygotowujący ją przed nałożeniem makijażu, wzbogacony dodatkiem oliwy z oliwek,
  • Detoxifying Coffee Eye Cream – krem pod oczy z kofeiną i antyoksydantami, który pomoże zachować promienne spojrzenie,
  • The Everything Balm – z aloesem i oliwą z oliwek, który znakomicie nawilża i może być stosowany na twarz, włosy, a także na paznokcie, czyli wszędzie tam, gdzie przyda się warstwa nawilżenia.

a także maseczki w płachcie oraz akcesoria, takie jak kosmetyczka wykonana z włókna PET, kosz na odpady zmieszane i przeznaczone do recyklingu, wielorazowe waciki do przemywania twarzy oraz patyczki kosmetyczne.

Kolorowy makijaż z Planet Revolution

Makijaż z Planet Revolution okaże się prawdziwą przygodą, a także świadomym wyborem. Produkty oznaczone zostały certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), który poświadcza, że produkcja nie niesie ze sobą uszczerbku dla lasów, zwierząt, roślin ani ludzi. Marka Planet Revolution stawia na prostotę, ale zdecydowanie nie na nudę. W kolekcji pojawiły się kosmetyki w bardzo ekscytujących odcieniach (w wariancie Eclipse, Bare, Space, Energy, Earth oraz Solar), idealnych na wiosnę oraz lato. To znakomita opcja dla wszystkich fanów tworzenie wyrazistych, różnokolorowych makijaży. Marka Revolution jest od lat znana z wysokiej jakości oraz dobrej pigmentacji swoich cieni do powiek i kosmetyków kolorowych.

Stylistyka opakowań jest prosta, motywem przewodnim jest optymistyczny odcień pastelowego różu. Warto wspomnieć, że część opakowań powstała z materiałów z odzysku (szkło, plastik), a także nadaje się do recyklingu. Część komponentów, jak np, lusterka z palet, można ponownie wykorzystać po zużyciu paletki. Niektóre elementy opakowań nadają się do kompostowania!

Czytelne ikonki na produktach stanowią jasny i przejrzysty opis, który podpowie użytkownikowi jak obejść się ze zużytym opakowaniem, a także czy przy dany kosmetyk powstał cruelty free (czyli bez udziału cierpienia zwierząt). Na opakowaniach znajdziemy takie oznaczenia jak: ECO INK, BIO-MATERIAL, I’m Vegan czy I’m Compostable.