AQUAFRESH

Higiena jamy ustnej Aquafresh

Naukę dbania o higienę jamy ustnej należy rozpocząć jeszcze w okresie niemowlęcym przed pojawieniem się pierwszego ząbka. Jest to niezwykle ważne dla wyrobienia nawyku mycia zębów po każdym posiłku, a zwłaszcza rano i wieczorem. Dzieci bardzo szybko uczą się prawidłowej pielęgnacji uzębienia, co pozytywnie przekłada się nie tylko na stan mleczaków, ale także stałych zębów. Codzienna higiena jamy ustnej to najlepszy sposób zapobiegania zakaźnym chorobom, a zwłaszcza próchnicy, która może doprowadzić do ubytków, braku zębów, niewłaściwego zgryzu i wykształcenia się wad wymowy. Niezwykle ważna jest właściwa technika szczotkowania zębów – włoski powinny wymiatać resztki jedzenia z przestrzeni międzyzębowych, a nie wcierać je w dziąsła, jak ma to miejsce przy poruszaniu szczotką okrężnym ruchem. Jednak dbanie o czystość zębów oznacza nie tylko mycie ich specjalnie wyprofilowaną szczoteczką, ale także stosowanie odpowiednich produktów, w tym past i płynów do płukania. Znajdziesz je w ofercie Aquafresh, która specjalizuje się w tworzeniu kosmetyków o wyjątkowej formule.

Aquafresh Family Pasta Do...

Aquafresh Family Pasta Do Zębów

Cena 5,58 zł

Aquafresh Intense Clean...

Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh...

Cena 4,26 zł

Aquafresh Whitening Pasta...

Aquafresh Whitening Pasta Do Zębów Z...

Cena 8,94 zł

Aquafresh Pasta Fresh&minty...

Aquafresh Pasta Fresh&minty 100ml Tuba

Cena 7,99 zł

Aquafresh 3 Triple...

Aquafresh 3 Triple Protection Fresh And...

Cena 5,69 zł

Aquafresh Pasta Do Zębów...

Aquafresh Pasta Do Zębów Dla Dzieci...

Cena 5,67 zł

Aquafresh jest marką o prawie pięćdziesięcioletnim doświadczeniu i stanowi część międzynarodowego koncernu farmaceutycznego GlaxoSmithKline. Zdobyła popularność dzięki wyjątkowej dwukolorowej paście do zębów, która miała symbolizować walkę z nieświeżym oddechem i próchnicą. Niebiesko-biały żel przypadł do gustu milionom użytkowników na całym świecie i stał się znakiem rozpoznawczym marki Aquafresh. Pasta była także pionierem w odświeżaniu oddechu – dotychczasowe formuły gwarantowały wyłącznie czystość zębów. Od 1973 roku potrzeby użytkowników znacznie się zmieniły, dlatego w ofercie marki spotkasz pasty wybielające i ochronne dla dorosłych oraz delikatne łagodne preparaty dla dzieci. Dzięki temu cała rodzina może cieszyć się olśniewającym i zdrowym uśmiechem. Zainwestuj w profesjonalne środki do higieny jamy ustnej, a zaoszczędzisz na wizytach u dentysty. Jednak pamiętaj, że stosowanie najlepszych past, takich jak Aquafresh, nie zastąpi regularnych kontroli u lekarza stomatologa.

Pasty i płyny Aquafresh

Wiemy, jak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej, dlatego w Kozackiej Drogerii zgromadziliśmy wyłącznie najlepsze i przetestowane przez tysiące użytkowników środki do czyszczenia zębów. Nie mogło u nas zabraknąć również past Aquafresh. Są one popularne i chętnie wykorzystywane zwłaszcza przez rodziny z dziećmi ze względu szeroką gamę asortymentową, która jest dopasowana do użytkowników w każdym wieku. W naszej ofercie znajdziesz:

  • pasty dla najmłodszych z serii Milk Teeth (dzieci od urodzenia do 2. roku życia), Little Teeth (pociechy od 3. do 5. lat) oraz My Big Teeth (starszaki od 6. roku życia) – ich formuły zawierają fluor w ilości dostosowanej do wieku maluchów, dzięki czemu gwarantują właściwą ochronę przed próchnicą. Produkty zostały odpowiednio przebadane, więc możesz mieć pewność, że mogą być bezpiecznie używane przez dzieci, również te, które nie potrafią skutecznie płukać jamy ustnej,
  • wybielające i ochronne pasty Aquafresh dla dorosłych – zawierają składniki antybakteryjne, usuwające przebarwienia, zapobiegające gromadzeniu się kamienia nazębnego i odświeżające oddech. Regularne stosowanie tych produktów przyczynia się do poprawy kondycji błony śluzowej oraz odporności zębów na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Dostępne są również płyny do płukania jamy ustnej, które dzięki dobrze skomponowanej formule, doskonale uzupełniają działanie past do zębów. Obecność fluoru oraz składników antybakteryjnych pomaga zwalczać kwasy, które powstały w wyniku spożywania pokarmów i powodują powstawanie ubytków w oraz bakterii gromadzących się na powierzchni zębów. Płukanie zębów specjalnymi środkami wspiera ochronę dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej oraz łagodzenie stanów zapalnych.

Marka Aquafresh specjalizuje się także w produkcji odpowiednio wyprofilowanych szczoteczek do zębów dla każdej grupy wiekowej. Sięgnij po te produkty, jeśli chcesz kompleksowo zadbać o swoje zęby i dziąsła.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszej drogerii. Uzyskanie zdrowego i pięknego uśmiechu nigdy nie było prostsze!