BELLA

Bella podpaski, artykuły higieniczne

Podpaski to wbrew pozorom dość stary wynalazek, który został wprowadzony do obiegu na przełomie XIX oraz XX wieku. Obecnie uznawane są za tradycyjny środek higieniczny, który stosowany był przez wiele kobiet w czasie trwania menstruacji. Przed wynalezieniem podpasek kobiety używały do utrzymania higieny takich rzeczy jak bawełna, len, mech czy też trawy. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele artykułów higienicznych, po które najczęściej sięgają kobiety.

Bella Ideale Ultra Regular...

Bella Ideale Ultra Regular Podpaski...

Cena 9,81 zł

Bella Perfecta Ultra Violet...

Bella Perfecta Ultra Violet Podpaski...

Cena 7,58 zł

Bella Perfecta Ultra Green...

Bella Perfecta Ultra Green Podpaski...

Cena 7,31 zł

Bella Perfecta Ultra Blue...

Bella Perfecta Ultra Blue Podpaski...

Cena 6,86 zł

Bella Perfecta Ultra Rose...

Bella Perfecta Ultra Rose Podpaski...

Cena 6,85 zł

Bella Intima Panty Normal...

Bella Intima Panty Normal Wkładki...

Cena 5,52 zł

Bella Perfecta Ultra Orange...

Bella Perfecta Ultra Orange Podpaski...

Cena 4,59 zł

Bella Perfecta Ultra Red...

Bella Perfecta Ultra Red Podpaski...

Cena 4,19 zł

Bella Perfecta Ultra Maxi...

Bella Perfecta Ultra Maxi Blue Podpaski...

Cena 4,01 zł

Bella Cotton Płatki...

Bella Cotton Płatki Kosmetyczne 120sztuk

Cena 3,94 zł

Bella Perfecta Ultra Blue...

Bella Perfecta Ultra Blue Podpaski...

Cena 3,94 zł

Bella Perfecta Ultra Green...

Bella Perfecta Ultra Green Podpaski...

Cena 3,94 zł

Bella Perfecta Ultra Rose...

Bella Perfecta Ultra Rose Podpaski...

Cena 3,87 zł

Bella Perfecta Ultra Violet...

Bella Perfecta Ultra Violet Podpaski...

Cena 3,87 zł

Bella Nova Comfort Podpaski...

Bella Nova Comfort Podpaski higieniczne...

Cena 3,49 zł

Bella Cotton Patyczki...

Bella Cotton Patyczki Higieniczne 200sztuk

Cena 3,24 zł

Bella Normal Maxi Podpaski...

Bella Normal Maxi Podpaski Higieniczne...

Cena 3,10 zł

Bella Normal Podpaski...

Bella Normal Podpaski Higieniczne 20sztuk

Cena 2,84 zł

Bella Nova Podpaski...

Bella Nova Podpaski Higieniczne 10sztuk

Cena 2,05 zł

Bella Cotton Patyczki...

Bella Cotton Patyczki higieniczne 160sztuk

Cena 1,95 zł

Bella Normal Podpaski...

Bella Normal Podpaski Higieniczne 10sztuk

Cena 1,51 zł

Bella Perfecta Ultra Orange...

Bella Perfecta Ultra Orange Podpaski...

Cena 7,85 zł

Bella Perfecta Ultra Night...

Bella Perfecta Ultra Night Silky Drai...

Cena 7,37 zł

Bella Perfecta Ultra Night...

Bella Perfecta Ultra Night Silky Drai...

Cena 3,92 zł

Bella Herbs Tilia Podpaski...

Bella Herbs Tilia Podpaski higieniczne...

Cena 3,49 zł

Podpaski Bella i artykuły higieniczne w sklepie kozackadrogeria.pl

Oczywiście chyba większość z nas wie, czym właściwie jest podpaska. Dokładniej to kawałek sprasowanej oraz ściśniętej waty. Całość otoczona jest specjalnym materiałem, który ma za zadanie pochłaniać wszelkiego rodzaju płyny. Z kolei u dołu znajduje się warstwa kleju, dzięki której możemy przytwierdzić podpaski Bella do bielizny. Gwarantuje to, że podpaska nie będzie się przesuwała w czasie ruchu. Głównym zadaniem podpasek jest ochrona w czasie trwania menstruacji. To dość popularny środek do stosowania zewnętrznego, ponieważ charakteryzują się one ogromną wygodą oraz dużą popularnością. Marka Bella oferuje szeroki wybór środków, które posiadają różne parametry oraz przeznaczenie. Wybór najlepszych dla nas modeli podpasek nie jest prosty. Warto kupić kilka próbek oraz sprawdzić, które modele podpasek będą dla nas najlepsze. Płatki kosmetyczne Bella to chyba obowiązkowy element wyposażenia każdej łazienki. Używamy ich do codziennej pielęgnacji naszej twarzy, a dokładniej demakijażu oraz nawilżania. Do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości bawełnę.

Nowoczesna technologia użyta do ich produkcji sprawi, że nie będą odkształcać się w czasie użytkowania, a do tego charakteryzują się dużą chłonnością. Płatki kosmetyczne Bella dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji mogą być wykorzystane bez względu na wiek czy potrzeby. Oczywiście ta marka posiada również szeroki wybór produktów, które świetnie sprawdzą się w czasie codziennej pielęgnacji oraz utrzymania czystości naszego ciała. Patyczki higieniczne Bella zostały wykonane również z wysokiej jakości bawełny, a więc przeznaczone są do użytku dla całej rodziny. Do ich produkcji wykorzystywana jest 100% bawełny, która jest najlepszym sposobem na czyszczenie małżowiny usznej. Idealnie sprawdzą się one również przy codziennym makijażu. Warto dokładnie przemyśleć wybór środków stosowanych w codziennej pielęgnacji.

Sprawdź produkty marki Bella

Marka Bella oferuje szeroki wybór produktów, które większość z nas wykorzystuje w czasie codziennej pielęgnacji czy też do zachowania odpowiedniego poziomu higieny. Klasyczne podpaski wykorzystywane są głównie przez starsze kobiety oraz te, które zmagają się z dość obfitą menstruacją. Zapewniają one odpowiedni poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Możemy również spotkać się z medyczną linią podpasek. Młode dziewczyny najczęściej sięgają po super cienkie podpaski Bella, które są niewidoczne nawet zakładając naprawdę dopasowany strój. Osoby, które zmagają się z różnego rodzaju uczuleniami lub wrażliwą i podatną na podrażnienia skórą, powinny zdecydować się na modele wzbogacone różnego rodzaju ekstraktami. W ofercie firmy Bella możemy spotkać się również z przeznaczonymi do użytku nocnego podpaskami, które zapewnią nam odpowiedni komfort. Do produkcji wielu artykułów kosmetycznych wykorzystywana jest bawełna. Płatki kosmetyczne Bella są naprawdę delikatne oraz miękkie, a więc świetnie sprawdzą się w codziennym demakijażu. Charakteryzują się one dużą chłonnością oraz nie odkształcają się w czasie ich stosowania. Nowoczesna technologia sprawia, że płatki kosmetyczne pozwolą nam na dokładne oczyszczanie skóry. Bawełna wykorzystywana jest również do produkcji takich środków jak patyczki higieniczne Bella. Wykorzystywane są między innymi do oczyszczania małżowiny usznej oraz nakładania kosmetyków w czasie wykonywania codziennego makijażu. Szeroka oferta produktowa sprawi, że każdy z nas znajdzie odpowiednie dla swoich potrzeb środki higieniczne.