DELIA COSMETICS

DELIA COSMETICS

Marka Delia Cosmetics wyróżnia się przede wszystkim dbałością o wartości rodzinne oraz piękny i naturalny wygląd. Polska marka, z ponad dwudziestoletnią tradycją, jest specjalistą w tworzeniu kosmetyków przeznaczonych do twarzy, włosów i paznokci. Kosmetyki Delia Cosmetics są szeroko dystrybuowane na całym świecie, obecnie dostępne już w 79 krajach. Marka posiada ponad 100 000 sklepów, 5 nowoczesnych laboratoriów i 2 zakłady produkcyjne. Delia Cosmetics pragnie podkreślić i odkryć piękno każdej kobiety, niezależnie od wieku czy narodowości. Jej bogate doświadczenie przekłada się na wiele zadowolonych klientów na całym świecie od 1998 roku, kiedy to Józef Szmidta założył rodzinną firmę w Rzgowie. Na tak ogromny sukces ma również wpływ bezpieczeństwo i dbałość o detale, które marka zapewnia każdemu, kto jej zaufa, oraz certyfikat ISO 9001. Firma działa ze standardami GMP, który jest bardzo ceniony w branży i pozwala na produkcję najwyżej jakości także produktów medycznych. To zróżnicowane pozwala na zadowolenie klientów z różnymi preferencjami. Delia jest bardzo rozpoznawalna także w Polsce, a jej flagowymi produktami są ziołowe henny do włosów, które zdobyły ogromne uznanie wśród konsumentów. Delia kosmetyki każdego dnia pomagają w dbaniu o urodę i udowadniają, że wysoka jakość i atrakcyjna cena mogą iść w parze.

Delia Cameleo Natural...

Delia Cameleo Natural Detoksykująca...

Cena 19,78 zł

Delia Baza Pod Makijaż...

Delia Baza Pod Makijaż Matująca 30ml

Cena 17,26 zł

Delia Baza Pod Makijaż No...

Delia Baza Pod Makijaż No Redness 30ml

Cena 17,26 zł

Delia Cosmetics Cameleo...

Delia Cosmetics Cameleo Anti Damage...

Cena 16,65 zł

DELIA Keep Natural Odżywcze...

DELIA Keep Natural Odżywcze serum z...

Cena 15,99 zł

Delia Cameleo Szampon...

Delia Cameleo Szampon Wzmacniający...

Cena 15,66 zł

Delia Cameleo Men Szampon...

Delia Cameleo Men Szampon Redukujący...

Cena 15,49 zł

Delia Cameleo Men Szampon...

Delia Cameleo Men Szampon Przeciw...

Cena 15,49 zł

Delia Cameleo Men Szampon I...

Delia Cameleo Men Szampon I Żel Pod...

Cena 15,20 zł

Delia Cosmetics Cameleo...

Delia Cosmetics Cameleo Anti Damage...

Cena 14,90 zł

Delia Cameleo Aloes I Kokos...

Delia Cameleo Aloes I Kokos Szampon...

Cena 12,68 zł

Delia Cameleo Odżywka...

Delia Cameleo Odżywka Odbudowująca Do...

Cena 11,86 zł

Delia Cameleo Brown Szampon...

Delia Cameleo Brown Szampon Z Efektem...

Cena 10,53 zł

Delia Cosmetics Cameleo...

Delia Cosmetics Cameleo Anti Damage...

Cena 10,39 zł

Delia Henna Do Brwi Kremowa...

Delia Henna Do Brwi Kremowa 3.0 Ciemny...

Cena 10,02 zł

Delia Cameleo Silver Maska...

Delia Cameleo Silver Maska Do Włosów...

Cena 9,63 zł

Delia Cosmetics New Look...

Delia Cosmetics New Look Eyeliner Black

Cena 9,48 zł

Delia Anti Damage...

Delia Anti Damage Jedwabiste serum do...

Cena 9,41 zł

Delia Cameleo Pink Odżywka...

Delia Cameleo Pink Odżywka Z Efektem...

Cena 9,16 zł

Delia Cameleo Pink Szampon...

Delia Cameleo Pink Szampon Z Efektem...

Cena 9,15 zł

Delia Good Foot Maska Do...

Delia Good Foot Maska Do Stóp + Skarpetki

Cena 8,99 zł

Delia Płukanka Do Włosów...

Delia Płukanka Do Włosów Różowa 200ml

Cena 8,95 zł

Kosmetyki Delia Cosmetics w sklepie kozackadrogeria.pl

Kosmetyki Delia Cosmetics to także wiele nagród i wyróżnień za jakość i wykonanie. Na swoim koncie posiada ponad 43 nagrody, w tym bardzo cenioną Srebrną Perłę Rynku Kosmetycznego. W ofercie naszego sklepu znaleźć można produkty dla kobiet i mężczyzn do codziennej pielęgnacji. Są to między innymi bazy pod makijaż, henny i maski do włosów, pomady do brody czy szampony. Ilość oferowanych produktów Delia Cosmetics w kozackadrogeria.pl jest wyjątkowo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od potrzeb i rodzaju produktu, na pewno można liczyć na wysoką jakość i zadowalające efekty ze stosowania. Marka jest przede wszystkim ekspertem w dziedzinie stylizacji brwi, za którą również otrzymała ważne wyróżnienie - 1 miejsce w produkcji henny do brwi. Dzięki tak wielu pozytywnym opiniom firma podbija z roku na rok nowe rynki ze spektakularnym efektem. Ponadto szeroka propozycja produktów w przystępnej cenie pozwala na uzupełnienie kosmetyczki każdego. Niezależnie od efektu, jaki chce się uzyskać, kosmetyki Delia Cosmetic wychodzą naprzeciw naturalnemu i pięknemu wyglądowi. Jej ważne wartości można odnaleźć w każdej propozycji, dzięki starannej selekcji składników do produkcji.

Delia - kosmetyki z tradycją

Warto zaznaczyć, że marka swoje wyjątkowe przygotowanie w laboratorium zawdzięcza gronie specjalistów, którzy przykładają ogromną wagę do poszanowania tradycyjnych receptur. Niezmiennie od wielu lat uważana jest jako ekspert w dziedzinie piękna i pielęgnacji twarzy, włosów i paznokci. Delia Cosmetics pragnie podkreślić, jak bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja, harmonia i balans, które pozwalą czuć się pięknie każdej kobiecie, jak również mężczyźnie. Marka pragnie zaznaczyć, że obok tradycyjnych wartości, istotne jest branie odpowiedzialności za produkty, które się tworzy, ale stawia przede wszystkim na radość z możliwości ich przedstawiania. Tworzenie kosmetyków to ich życie i pasja, których fundamenty stanowi rodzina i przyjaźń, gdzie takie przesłanie od ponad 20 lat stara się przekazać swoim klientom. Bardzo ważnym elementem strategii marki jest pomoc, dlatego część dochodów ze sprzedaży kosmetyków przekazuje potrzebującym. W 2017 otrzymała dzięki takim działaniom wyróżnienie Dobroczyńcy Roku. Zdobywając ich zaufanie i sympatię na całym świecie, jest ogromnie zmotywowana do jeszcze większego nakładu pracy i wymyślania innowacyjnych receptur. Delia kosmetyki przedstawia z dumą swoje zespoły oraz specjalistów, podkreślając tym swoją ogromną wiedzę w branży, z którą chętnie się dzieli.