Posiadamy

72 produkty

Lakiery Do Włosów

Lakier do włosów to jeden z podstawowych preparatów do stylizacji. Dzięki niemu można zapanować nad swoją fryzurą podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych lub nadać jej charakteru. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów tego aerozolu, co powoduje, że nie zawsze jest łatwo wybrać dobry lakier do włosów. Różnią się przede wszystkim jakością oraz stopniem trwałości i odporności na wilgoć.

John Frieda Frizz Ease...

John Frieda Frizz Ease Moisture Barrier...

Cena 36,28 zł

John Frieda Luxurious...

John Frieda Luxurious Volume Thickening...

Cena 36,28 zł

Taft Volume Powder Puder...

Taft Volume Powder Puder stylizujący 10g

Cena 17,96 zł

Pantene Pro-V Lakier Do...

Pantene Pro-V Lakier Do Włosów Extra...

Cena 14,55 zł

Syoss Salonplex Lakier Do...

Syoss Salonplex Lakier Do Włosów

Cena 12,87 zł

Syoss Full 5 Lakier Do...

Syoss Full 5 Lakier Do Włosów Supermocny

Cena 12,87 zł

Syoss Keratin Lakier Do...

Syoss Keratin Lakier Do Włosów 300ml

Cena 12,41 zł

Syoss Max Hold Lakier Do...

Syoss Max Hold Lakier Do Włosów 300ml

Cena 12,41 zł

Syoss Fiberflex Lakier Do...

Syoss Fiberflex Lakier Do Włosów...

Cena 11,59 zł

Nivea Color Care & Protect...

Nivea Color Care & Protect Lakier Do...

Cena 10,82 zł

Nivea Blonde Care Lakier Do...

Nivea Blonde Care Lakier Do Włosów 250ml

Cena 10,64 zł

Nivea Vital Care Lakier Do...

Nivea Vital Care Lakier Do Włosów 250ml

Cena 10,64 zł

Nivea Volume Care Lakier Do...

Nivea Volume Care Lakier Do Włosów

Cena 10,64 zł

Synteza Lakier Spray...

Synteza Lakier Spray Atomizer Do Włosów

Cena 9,48 zł

Taft Power 5 Lakier Do...

Taft Power 5 Lakier Do Włosów 250ml

Cena 8,52 zł

Taft Fullness Lakier do...

Taft Fullness Lakier do włosów 250ml

Cena 8,23 zł

Joanna Styling Effect...

Joanna Styling Effect Lakier Bardzo Mocny

Cena 7,86 zł

Joanna Styling Effect...

Joanna Styling Effect Ekstramocny

Cena 7,86 zł

Taft Extra Stark Lakier Do...

Taft Extra Stark Lakier Do Włosów 250ml

Cena 7,82 zł

Synteza Lakier Spray Zapas...

Synteza Lakier Spray Zapas Do Włosów

Cena 7,76 zł

Time Out Strong Lakier do...

Time Out Strong Lakier do włosów...

Cena 7,28 zł

Super Silk Spray Gel 250ml

Super Silk Spray Gel 250ml

Cena 6,14 zł

Delia Cosmetics Cameleo...

Delia Cosmetics Cameleo Mini Lakier Do...

Cena 5,90 zł

Profesional Style Extra...

Profesional Style Extra Hold Do Włosów

Cena 5,23 zł

Syoss Volume Lift Lakier Do...

Syoss Volume Lift Lakier Do Włosów 300ml

Cena 12,48 zł

Taft Power & Fullness...

Taft Power & Fullness Lakier Do Włosów

Cena 8,95 zł

Taft Power Express Lakier...

Taft Power Express Lakier Do Włosów

Cena 8,95 zł

Sprawdzone lakiery do włosów w sklepie kozackadrogeria.pl

KozackaDrogeria.pl to oferujący lakiery do włosów sklep, który posiada w swoim asortymencie tysiące produktów na każdą okazję. Wszystkie odznaczają się nienaganną jakością i zweryfikowaną użytecznością. Są bezpieczne dla zdrowia, czego potwierdzeniem są różnorodne certyfikaty. Do najpopularniejszych rodzajów należą lakiery gwarantujące łatwą zmywalność szamponem, a także satysfakcjonujący poziom utwardzenia. Subiektywnie oceniane są na podstawie kryteriów takich jak wrażenia sensoryczne, połysk bądź obecność tzw. pseudo łupieżu, który z czasem może zacząć się wykruszać, dając nieestetyczny efekt.

Nawet wysokiej jakości lakiery do włosów różnią się od siebie. Choć wiele osób żyje w przeświadczeniu, że im mocniejsze utrwalenie, tym lepiej, nie zawsze jest to prawda. Najsilniejsze aerozole zabezpieczą co prawda fryzurę przed wiatrem oraz deszczem, ale jednocześnie sprawią, że stylizacja prezentuje się nieestetycznie. Efektem takiego nieudanego rozwiązania może okazać się sztywna grzywka.

Jak wybrać dobry lakier do włosów? Powinien umożliwiać kosmykom delikatne ruchy. Nie zaszkodzi, gdy nada włosom połysku i nieco je nabłyszczy. Preparaty od renomowanych producentów poza walorami estetycznymi i ochroną zapewniają również rewitalizację. W codziennych stylizacjach należy pamiętać o tym, aby lakier nie zakłócał naturalnego wyglądu włosów. Nie może obciążać poszczególnych pasm, a także rujnować efektu oferowanego przez fryzurę. Jego delikatność określa nie tylko łatwość zmycia podczas wieczornej kąpieli, ale także samego rozczesania. Oferujący lakiery do włosów sklep KozackaDrogeria.pl posiada asortyment zarówno dla klientek indywidualnych, jak i fryzjerów czy stylistów. Profesjonalne produkty najwyższej jakości są jednak na wyciągnięcie ręki dla każdego, kto ma ochotę z nich korzystać.

Lakier do włosów dla mężczyzn to już nie tajemnica

Lakiery do włosów dla mężczyzn są obecnie chętnie użytkowane przez wielu facetów i nie stanowią tematu tabu. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu korzystanie z takich kosmetyków nie przyniosłoby im chluby, a dziś facet, który o siebie dba, stanowi ucieleśnienie pragnień każdej kobiety. Aby zapewnić sobie elegancką prezencję w pracy, podczas imprezy lub codziennych czynności, decydują się na spryskiwanie fryzur odpowiednio dobranymi rodzajami aerozolu. Lakier do włosów jest kosmetykiem do codziennej stylizacji, przez co należy określać go mianem użytecznego i praktycznego. Mogą korzystać z niego mężczyźni o włosach dowolnej długości, ponieważ charakteryzuje się największym utrwaleniem spośród wszystkich kosmetyków. Pokonują w tej rywalizacji żele, pomady oraz pasty do męskich fryzur.

Warto pamiętać, aby stosować lakiery do włosów dopiero po ułożeniu fryzury. Zbyt silne utwardzenie mogłoby to uniemożliwić. Do często popełnianych błędów należy również zbyt obfite spryskiwanie głowy. Przez to nadmiernie się błyszczy, widać nieestetyczne pozostałości preparatu, a także skleja włosy. Producenci oferując szerokie spektrum rodzajów lakierów do włosów zadbali również o alergików i osoby wrażliwe. Właśnie dlatego łatwo znaleźć na rynku aerozole bezzapachowe, hipoalergiczne lub zapobiegające dodatkowo promieniom słonecznym.

KozackaDrogeria.pl cieszy się zaufaniem klientów z całego kraju, ponieważ dystrybuuje wyłącznie kosmetyki o nienagannej jakości. Należą do nich również lakiery do włosów od uznanych producentów. Dzięki wstępnej selekcji klienci mogą wybierać spośród preparatów, które na pewno nigdy ich nie zawiodą.