Posiadamy

194 produkty

Środki do higieny intymnej

Prawidłowa higiena intymna znacznie zmniejsza ryzyko pojawienia się różnego rodzaju infekcji, podrażnień, a do tego zapewnia uczucie świeżości - zarówno w trakcie menstruacji, jak i w innych dniach cyklu. Podstawą w utrzymaniu higieny okolic intymnych w trakcie miesiączki jest częsta wymiana podpasek i tamponów. Nie należy ich używać dłużej niż 4 godziny. Liczy się dobranie odpowiedniego rozmiaru podpaski lub tamponu oraz ich parametrów ze względu na obfitość krwawienia.

Vianek Regenerująca Pianka...

Vianek Regenerująca Pianka Do Higieny...

Cena 23,98 zł

OnlyBio Fitosterol Płyn Do...

OnlyBio Fitosterol Płyn Do Higieny...

Cena 23,51 zł

Lactacyd Femina Emulsja Do...

Lactacyd Femina Emulsja Do Codziennej...

Cena 11,99 zł

Bambino Rodzina...

Bambino Rodzina Hipoalergiczny Żel Do...

Cena 11,92 zł

Lactacyd Femina Emulsja Do...

Lactacyd Femina Emulsja Do Codziennej...

Cena 10,98 zł

Ziaja Intima Kremowy Płyn...

Ziaja Intima Kremowy Płyn Do Higieny...

Cena 10,49 zł

Ziaja Intima Kremowy Płyn...

Ziaja Intima Kremowy Płyn do Higieny...

Cena 10,49 zł

Ziaja Intima Kremowy Płyn...

Ziaja Intima Kremowy Płyn Do Higieny...

Cena 10,18 zł

Naturella Normal Camomile...

Naturella Normal Camomile Wkładki...

Cena 10,14 zł

O.B. ProComfort Tampony...

O.B. ProComfort Tampony Mini 16 Sztuk

Cena 10,00 zł

O.B. Organic Normal Tampony...

O.B. Organic Normal Tampony 16 Sztuk

Cena 9,95 zł

  • Nowy
O.B. Organic Super Tampony...

O.B. Organic Super Tampony 16 Sztuk

Cena 9,95 zł

  • Nowy
O.B. ProComfort Normal...

O.B. ProComfort Normal Tampon 16 Sztuk

Cena 9,95 zł

  • Nowy
O.B. ProComfort Super+...

O.B. ProComfort Super+ Tampony 16 Sztuk

Cena 9,95 zł

  • Nowy
O.B. ProComfort Super...

O.B. ProComfort Super Tampony 16 Sztuk

Cena 9,66 zł

  • Nowy
Bella Perfecta Ultra Night...

Bella Perfecta Ultra Night Extra Soft...

Cena 9,66 zł

Discreet Normal...

Discreet Normal Bezzapachowe Wkładki...

Cena 8,74 zł

Ziaja Intima Konwalia Płyn...

Ziaja Intima Konwalia Płyn Do Higieny...

Cena 8,65 zł

Bella Perfecta Ultra Night...

Bella Perfecta Ultra Night Podpaski...

Cena 8,48 zł

Ziaja Mamma Mia...

Ziaja Mamma Mia Ginekologiczny Płyn Do...

Cena 8,01 zł

Bella Perfecta Ultra Green...

Bella Perfecta Ultra Green Podpaski...

Cena 7,23 zł

Bella Perfecta Ultra Violet...

Bella Perfecta Ultra Violet Podpaski Ze...

Cena 7,19 zł

Bella Perfecta Ultra Rose...

Bella Perfecta Ultra Rose Podpaski...

Cena 7,10 zł

Naturella Ultra Maxi...

Naturella Ultra Maxi Podpaski 14 Sztuk

Cena 7,01 zł

O.B. ProComfort Mini...

O.B. ProComfort Mini Tampony 8 Sztuk

Cena 6,99 zł

O.B. ProComfort Normal...

O.B. ProComfort Normal Tampony 8 Sztuk

Cena 6,24 zł

W asortymencie drogerii internetowej znajduje się szeroka gama różnego rodzaju produktów i kosmetyków pomagających w utrzymaniu właściwej higieny intymnej. To różnego rodzaju żele i płyny do mycia, wkładki, podpaski, tampony i inne produkty do higieny intymnej. Przed ich zakupem warto jednak zapoznać się z kilkoma zasadami mycia i pielęgnacji okolic intymnych.

Miejsca intymne należy myć regularnie, jednak trzeba uważać z nadmiernym wykonywaniem tych czynności, ponieważ istnieje ryzyko wypłukania dobroczynnych bakterii chroniących przed infekcją. Optymalnym rozwiązaniem jest mycie okolic intymnych 1-2 razy dziennie. W trakcie menstruacji lepiej brać prysznic niż zażywać długich kąpieli w wannie.

Kosmetyki do higieny intymnej nie powinny być nakładane na gąbki lub myjki wielokrotnego użytku, ponieważ te są siedliskiem drobnoustrojów. Płyny do higieny intymnej w niewielkiej ilości nanosi się na dłoń, a następnie na miejsca intymne. Środki do higieny intymnej należy spłukać bieżącą letnią wodą.

Środki do higieny intymnej w sklepie kozackadrogeria.pl

Dostępne w sklepie internetowym kozackadrogieria.pl produkty do higieny intymnej obejmują artykuły i kosmetyki znanych marek. To m.in. podpaski Naturella, Bella, Always, wkładki higieniczne Discreet czy tampony O.B., które są znane na rynku i chętnie wybierane przez miliony osób na całym świecie. Oferta obejmuje również kosmetyki do higieny intymnej marek Bielenda, Ziaja, Lirene, Biały Jeleń i innych. To jedne z najbardziej znanych produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji okolic intymnych.

Artykuły z tej kategorii mogą być stosowane na co dzień w domu, w czasie menstruacji, a także w trudniejszych warunkach w podróży. Zapewniają komfort i odświeżenie nawet podczas “tych dni”. Są dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu każda przedstawicielka płci pięknej wybierze produkt odpowiadający na jej indywidualne wymagania i potrzeby.

Sprawdzone produkty do higieny intymnej

Kosmetyki do higieny intymnej powinny spełniać kilka zadań. Po pierwsze, różnego rodzaju płyny, którym myje się miejsca intymne, powinny łagodnie oczyszczać oraz odświeżać te strefy. Po drugie, ważne jest podtrzymanie kwaśnego pH i skuteczna ochrona naturalnej mikroflory bakteryjnej. Po trzecie, różnego rodzaju produkty do higieny intymnej mają dodatkowe właściwości, z których warto korzystać według indywidualnych potrzeb: nawilżenie, złagodzenie podrażnień i wiele innych.

Warto wybierać preparaty z dodatkiem kwasu mlekowego i różnego rodzaju wyciągami z ziół, które wykazują właściwości antybakteryjne. Rumianek, nagietek, kora dębu, aloes, zielona herbata to tylko niektóre ze składników, dzięki którym możliwa jest bezpieczna i skuteczna higiena okolic intymnych.

Kupując tego typu artykuły, warto zainwestować w znane i cenione marki. W asortymencie drogerii internetowej znajdują się produkty tylko sprawdzonych przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji lub dystrybucji kosmetyków oraz środków do higieny intymnej. Klienci otrzymują tylko wysokojakościowy towar, z którego będą zadowoleni. Warto bliżej zapoznać się z ofertą na środki, kosmetyki i produkty do higieny intymnej, które zapewnią świeżość, komfort i bezpieczeństwo każdego dnia, bez ryzyka ewentualnych infekcji czy podrażnień. Te artykuły są dostępne w wielu wariantach oraz korzystnych cenach, dzięki czemu każda kobieta wybierze produkty odpowiednie dla siebie i swoich potrzeb.