Posiadamy

67 produkty

Artykuły higieniczne

Możliwości dbania o higienę osobistą jest naprawdę wiele. Asortyment sklepu internetowego kozackadrogeria.pl zapewnia klientom tylko najlepsze artykuły przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry oraz włosów.

Chlapu Chlap Żel Do Kąpieli...

Chlapu Chlap Żel Do Kąpieli Lody...

Cena 13,99 zł

Regina Ręcznik Papierowy Błysk

Regina Ręcznik Papierowy Błysk

Cena 8,20 zł

Nivea Dezodorant Damski W...

Nivea Dezodorant Damski W Sprayu Fresh...

Cena 7,61 zł

Freshmaker Jumbo Premium...

Freshmaker Jumbo Premium Chusteczki...

Cena 6,97 zł

Viscoplast Opaska...

Viscoplast Opaska Elastyczna Z Zapinką...

Cena 6,18 zł

Velvet Trendy Chusteczki...

Velvet Trendy Chusteczki Uniwersalne 3...

Cena 5,89 zł

Viscoplast Opaska...

Viscoplast Opaska Elastyczna Z Zapinką...

Cena 5,62 zł

Bobini Baby Chusteczki...

Bobini Baby Chusteczki Nawilżające Z...

Cena 5,42 zł

  • Nowy
Bella Wata...

Bella Wata Bawełniano-Wiskozowa

Cena 5,28 zł

Luba Nawilżany Papier...

Luba Nawilżany Papier Toaletowy Biała...

Cena 5,09 zł

Velvet Aroma Chusteczki...

Velvet Aroma Chusteczki Higieniczne...

Cena 4,99 zł

Harmony Premium Extra Soft...

Harmony Premium Extra Soft Chusteczki...

Cena 4,99 zł

Harmony Ladies Chusteczki...

Harmony Ladies Chusteczki Higieniczne...

Cena 4,48 zł

Viscoplast Opaska...

Viscoplast Opaska Elastyczna Z Zapinką...

Cena 4,32 zł

Velvet Dream Chusteczki...

Velvet Dream Chusteczki Uniwersalne 3...

Cena 4,26 zł

Mattes Lybar Kosmetyczne...

Mattes Lybar Kosmetyczne Patyczki...

Cena 3,92 zł

Bella Cotton Płatki...

Bella Cotton Płatki Kosmetyczne 120sztuk

Cena 3,50 zł

Harmony Prima Chusteczki...

Harmony Prima Chusteczki Higieniczne...

Cena 3,49 zł

Velvet A...Psik Chusteczki...

Velvet A...Psik Chusteczki Higieniczne...

Cena 3,44 zł

Bella Wata Opatrunkowa...

Bella Wata Opatrunkowa Bawełniano...

Cena 3,24 zł

Bella Cotton Patyczki...

Bella Cotton Patyczki Higieniczne 200sztuk

Cena 2,98 zł

Lula Płatki kosmetyczne...

Lula Płatki kosmetyczne 120sztuk

Cena 2,96 zł

Freshmaker Make-Up Remover...

Freshmaker Make-Up Remover Chusteczki...

Cena 2,94 zł

Lula Patyczki higieniczne

Lula Patyczki higieniczne

Cena 2,25 zł

Velvet Natural Comfort...

Velvet Natural Comfort Patyczki...

Cena 2,07 zł

Wśród produktów, które powinny stanowić podstawę w wyposażeniu domu, są różnego rodzaju chusteczki higieniczne, płatki kosmetyczne, patyczki i wiele innych. To także papier toaletowy, chusteczki nawilżane i różnego rodzaju artykuły higieniczne, które mogą przydać się zarówno w domu, jak i podróży. Codzienna toaleta nie mogłaby się odbyć bez tego typu produktów. Są one zarówno bezzapachowe, jak i dostępne w wielu przyjemnych zapachach, wzorach, a nawet kolorach i kształtach. Artykuły higieniczne sklep kozackadrogeria.pl udostępnia w wielu wariantach i zawsze korzystnych cenach.

Można wybierać spośród różnego rodzaju marek, wielkości opakowań i rodzajów produktów przeznaczonych do higieny osobistej. Każdy znajdzie tu artykuły, które odpowiedzą na jego indywidualne potrzeby i wymagania.

Szeroki wybór artykułów higienicznych w sklepie kozackadrogeria.pl

Artykuły higieniczne sklep internetowy kozackadrogeria.pl oferuje każdemu, kto szuka odmiennych rodzajów produktów do higieny osobistej, dostępnych w korzystnych cenach. Mogą służyć do osuszania i oczyszczania skóry w każdych warunkach.

W ofercie sklepu znajdują się m.in. bardzo popularne płatki kosmetyczne, które mogą służyć także do konkretnych działań: demakijażu czy zmywania lakieru z paznokci. Powszechnie znane, nazywane wacikami, często są chętnie używane przez kobiety i zawsze znajdują się w widocznym oraz łatwo dostępnym miejscu w łazience. Przy porannej toalecie waciki świetnie nadają się do nakładania płynu micelarnego, wieczorem natomiast, przy wsparciu płynu do demakijażu, usuwają z twarzy makijaż i dokładnie oczyszczają twarz. Te artykuły higieniczne stosowane do zmywania lakieru z paznokci nie podrażniają płytki ani skórek, są przyjemne w dotyku oraz chłonne, dzięki czemu kilka płatków kosmetycznych wystarcza do skutecznego zmycia z paznokci lakieru. W połączeniu z wodą utlenioną mogą być także wykorzystywane do przemywania niewielkich ran. Płatki są także często stosowane w różnego rodzaju zakładach kosmetycznych, na przykład przy zabiegu henny rzęs i brwi, wykonywaniu makijażu czy ściąganiu maseczek z twarzy.

Patyczki kosmetyczne również mają szeroki zakres zastosowania. Mogą być wykorzystywane do tych samych czynności, co wyżej wymienione waciki. Patyczki zakończone watą sprawdzają się przy poprawkach w makijażu, precyzyjnym zmywaniu lakieru do paznokci, a także nakładaniu henny na brwi. Patyczki kosmetyczne są także często stosowane do punktowego nakładania na skórę różnego rodzaju substancji leczniczych i pielęgnacyjnych. To artykuły higieniczne, których nie może zabraknąć w żadnej łazience ani toaletce.

Artykuły higieniczne dla mężczyzn i kobiet

Artykuły higieniczne sklep internetowy kozackadrogeria.pl oferuje każdemu, kto chce zadbać o właściwą higienę osobistą. To oferta kierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Chusteczki uniwersalne albo nawilżane znajdują zastosowanie i w domu, i w podróży. Można je mieć zawsze w torebce, teczce albo w schowku samochodowym. Waciki kosmetyczne mogą używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni - wszyscy, którzy dbają o odpowiednią pielęgnację skóry twarzy. Z ich użyciem można nałożyć różnego rodzaju płyny micelarne czy toniki lub zmyć z twarzy nałożoną maseczkę, żel i piankę.

Niezależnie od potrzeb, warto wybrać właśnie te produkty do higieny osobistej. Są wykonane wyłącznie z bezpiecznych materiałów (100% bawełny), które nie podrażniają skóry i są przyjemne w dotyku. W zależności od przeznaczenia mogą być także stosowane w pielęgnacji niemowląt lub dzieci.