Posiadamy

39 produkty

Balsamy wyszczuplające i ujędrniające

Zdrowa i szczupła sylwetka oraz jędrne i kształtne ciało to marzenie prawie każdej kobiety. Oprócz zbilansowanej diety i regularnych ćwiczeń codzienny rytuał dbania o siebie i swoje ciało należy wzbogacić o systematyczną pielęgnację. Z pomocą przychodzą m.in. dostępne na rynku kremy wyszczuplające, które regularnie stosowane świetnie wygładzają ciało i napinają skórę na nogach, brzuchu i pośladkach. Odpowiednio dobrany krem, balsam lub serum ujędrniające, przy odrobinie zapału i przede wszystkim systematyczności, pozwoli cieszyć się szybkimi efektami. Wykonując regularny masaż problematycznych stref, przy użyciu dobrej jakości kosmetyków, można liczyć na zadowalające rezultaty widoczne gołym okiem. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepszy krem czy balsam wyszczuplający nie przyniesie spektakularnych efektów, jeżeli masaż przy jego użyciu będzie wyłącznym zdrowym elementem w codziennym grafiku. Dopiero w połączeniu z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami i zdrową zbilansowaną dieta lub szeroko pojętą aktywnością fizyczną w ciągu dnia, można liczyć na zadowalające i widoczne rezultaty stosowania kosmetyków pielęgnacyjnych.

Bielenda Professional...

Bielenda Professional Watermelon Butter...

Cena 45,28 zł

Bielenda Professional Body...

Bielenda Professional Body Program...

Cena 44,16 zł

Bielenda Złote Ceramidy...

Bielenda Złote Ceramidy Ujędrniający...

Cena 21,99 zł

Eveline 99% Natural Orange...

Eveline 99% Natural Orange Extract...

Cena 19,89 zł

Eveline Slim Extreme 4D...

Eveline Slim Extreme 4D Scalpel...

Cena 15,69 zł

Eveline Slim Extreme 4D...

Eveline Slim Extreme 4D Scalpel Turbo...

Cena 15,69 zł

Eveline Slim Extreme 4D...

Eveline Slim Extreme 4D Złote Serum...

Cena 15,49 zł

Fluff Body Cream Śmietanka...

Fluff Body Cream Śmietanka Do Ciała...

Cena 14,06 zł

Shiseido Global Body Care...

Shiseido Global Body Care Firming Body...

Cena 202,30 zł

Dushka Peeling Kawowy Arbuz...

Dushka Peeling Kawowy Arbuz 200g

Cena 39,99 zł

Eveline Slim Extreme 4D...

Eveline Slim Extreme 4D Clinic Ultra...

Cena 22,95 zł

YOSKINE TSUBAKI TRENER SLIM...

YOSKINE TSUBAKI TRENER SLIM Silny...

Cena 21,14 zł

YOSKINE TSUBAKI TRENER SLIM...

YOSKINE TSUBAKI TRENER SLIM Aktywator...

Cena 19,83 zł

Eveline Slim Extreme 4d...

Eveline Slim Extreme 4d Scalpel Serum...

Cena 18,88 zł

Eveline Slim Extreme 4d...

Eveline Slim Extreme 4d Antycellulitowe...

Cena 17,88 zł

Eveline Slim Extreme 4D...

Eveline Slim Extreme 4D Antycellulitowe...

Cena 13,81 zł

Sprawdź Balsamy wyszczuplające i ujędrniające w sklepie kozackadrogeria.pl

Balsam ujędrniający czy krem pozwala utrzymać dobry stan ciała i jędrność skóry, należy jednak pamiętać o odpowiednim doborze jego typu nie tylko do własnych upodobań, ale także rodzaju skóry. Skóra wrażliwa i sucha może nie zawsze dobrze reagować na mocny masaż, szczególnie jeżeli wybór padnie na rozgrzewające preparaty ujędrniające. Ten rodzaj kosmetyków ma za zadanie pobudzić receptory ciepła i rozszerzyć naczynia krwionośnie, przez co może drażniąco działać na skórę. W takim przypadku zdecydowanie lepiej sprawdzi się balsam wyszczuplający z efektem chłodzenia ciała i skóry. Przyjemne uczucie zimna, np. po rozgrzewającym treningu czy ciepłej kąpieli jest zbawieniem, szczególnie latem gdy panują męczące upały. W okresie zimowym świetnie sprawdzają się rozgrzewające balsamy ujędrniające, które stanowią ratunek po przebywaniu na dworze, gdzie występuje wyjątkowo niska temperatura. Regularna stymulacja skóry masażem wzbogaconym o dobrej jakości balsam lub krem, nie tylko ujędrnia i napina skórę, ale także doskonale ją nawilża. Takie zabiegi warto uzupełnić o picie dużej ilości wody, która dodatkowo nawilży ciało od środka, a także niweluje niepożądaną opuchliznę lub obrzęki, wynikające z nadmiaru zgromadzonej pod skórą wody.

Profesjonalne kremy ujędrniające i wyszczuplające

Na rynku dostępnych jest wiele profesjonalnych kosmetyków, które świetnie uzupełniają codzienną pielęgnację oraz dążenie do wymarzonej sylwetki. Kremy ujędrniające stanowią doskonałe uzupełnienie ćwiczeń i diety, a zawarte w nich składniki takie jak kofeina, biała glinka czy algi, nie tylko poprawiają elastyczność i strukturę skóry, ale także skutecznie walczą z nagromadzonym cellulitem. Moc dobrej jakości składników intensywnie stymuluje krążenie i pobudza spalanie tkanki tłuszczowej. Profesjonalne kremy wyszczuplające ujędrniają i modelują problematyczne strefy ciała, takie jak brzuch, talia, uda i pośladki. Najlepsze efekty można uzyskać przy połączeniu takiego rytuału pielęgnacyjnego z wcześniejszym wysiłkiem fizycznym i intensywnym masażem ciała pod prysznicem np. peelingującą rękawicą lub szczotką z wypustkami. Świetną alternatywą może być także z tzw. body wrapping, czyli owinięcie ciała folią spożywczą, która zwielokrotni działanie nałożonego wcześniej specyfiku i pogłębi moc zawartych w nim składników. Serum wyszczuplające zawiera najczęściej najbardziej skoncentrowaną ilość zbawiennych dla skóry składników, które w przypadku kosmetyków ujędrniających ciało pomagają walczyć z uporczywym cellulitem i eliminować nagromadzoną tkanką tłuszczową. Zastosowanie tego preparatu może być końcowym etapem, który poprzedza wysiłek fizyczny oraz użycie balsamu lub kremu ujędrniającego.