Posiadamy

99 produkty

Pielęgnacja dłoni

Dłonie są najbardziej eksploatowanymi częściami naszego ciała, jednak pomimo tego mało kto na co dzień zastanawia się nad tym, jakim obciążeniom są one poddawane. Używa się ich do większości podstawowych czynności i prac, narażając się przy tym na różne mikro urazy, otarcia czy inne fizyczne uszkodzenia. Na pierwszej linii ochrony przed czynnikami zewnętrznymi w ciele, jak również na dłoniach, jest skóra. Jeśli jest zdrowa – gwarantuje zminimalizowanie niepożądanych skórnych kontuzji. Jednym z prostych sposobów na dbanie o dobrą kondycję skóry są kosmetyki do pielęgnacji dłoni.

California Mango Hand&Body...

California Mango Hand&Body Lotion Balsam...

Cena 50,05 zł

  • Nowy
California Mango Hand&Body...

California Mango Hand&Body Lotion Balsam...

Cena 36,01 zł

  • Nowy
Duft&doft Sophy Soapy Krem...

Duft&doft Sophy Soapy Krem Do Rąk 50ml

Cena 24,40 zł

Duft&doft Stockholm Rose...

Duft&doft Stockholm Rose Krem Do Rąk 50ml

Cena 24,40 zł

Eveline Multifunkcyjny żel...

Eveline Multifunkcyjny żel do twarzy i...

Cena 23,48 zł

Bielenda Professional...

Bielenda Professional Morelowa maska...

Cena 21,84 zł

Eveline Professional Extra...

Eveline Professional Extra Soft SOS...

Cena 12,99 zł

Eveline Revitalum Głęboko...

Eveline Revitalum Głęboko Odżywczy...

Cena 11,96 zł

Eveline Hand&nail...

Eveline Hand&nail Krem-maska do rąk...

Cena 10,22 zł

Dermopharma Maska Kompres...

Dermopharma Maska Kompres 4d Na Dłonie

Cena 9,37 zł

Garnier Regenerujący krem...

Garnier Regenerujący krem do rąk 100ml

Cena 9,27 zł

Nivea Soft Krem Nawilżający...

Nivea Soft Krem Nawilżający W Tubce 75ML

Cena 8,88 zł

Bielenda Eco Nature Krem do...

Bielenda Eco Nature Krem do rąk...

Cena 8,36 zł

  • Nowy
Bielenda Eco Nature Krem do...

Bielenda Eco Nature Krem do rąk...

Cena 8,36 zł

  • Nowy
Eveline Snail Intensywnie...

Eveline Snail Intensywnie Regenerujący...

Cena 7,71 zł

Eveline Hyaluron Clinic b5...

Eveline Hyaluron Clinic b5 hialuronowy...

Cena 7,71 zł

Eveline Regenerujący Krem...

Eveline Regenerujący Krem Do Rąk I...

Cena 7,68 zł

Eveline Krem Serum Do Rąk I...

Eveline Krem Serum Do Rąk I Paznokci Z...

Cena 7,61 zł

Dove Nourishing Secrets...

Dove Nourishing Secrets Indulging Ritual...

Cena 7,34 zł

  • Nowy
Palmolive Naturals...

Palmolive Naturals Milk&Honey Mydło w...

Cena 6,59 zł

PERFECTA TOTAL S.O.S....

PERFECTA TOTAL S.O.S. Parafinowe...

Cena 6,54 zł

Dairy Fun Krem Do Rąk I...

Dairy Fun Krem Do Rąk I Paznokci...

Cena 6,24 zł

Eveline Snail Royal SOS...

Eveline Snail Royal SOS regenerujący...

Cena 5,53 zł

Dłonie narażone na warunki atmosferyczne, zmiany temperatury czy kontakt z substancjami drażniącymi obecnymi na przykład w detergentach, używanych podczas prac domowych, stają się suche i szorstkie. Takie proste czynności, jak sprzątanie czy mycie naczyń, mogą po czasie powodować dyskomfort dłoni, objawiający się podrażnieniami i zaczerwienieniami. Skóra na dłoniach w części wewnętrznej nie posiada gruczołów łojowych, a od zewnętrznej jest ich bardzo mało, co skutkuje ograniczoną samodzielnością regeneracji. Dlatego właśnie wśród wielu pomysłów na ochronę i zabezpieczenie przed niepożądanymi konsekwencjami najlepszym i najszybszym sposobem są środki do pielęgnacji dłoni, takie jak różnego rodzaju masełka, rękawiczki czy najpopularniejsze i najczęściej używane - kremy.

Pielęgnacja dłoni w sklepie kozackadrogeria.pl

W celu zminimalizowania problemów dotyczących skóry na dłoniach ważne jest wyrobienie sobie zwyczaju korzystania z kosmetyków, które będą dbać o jej zdrową kondycję. Na rynku jest wiele dostępnych produktów różniących się składem, pojemnością czy ceną, ale najwłaściwszym czynnikiem, na który powinno zwrócić się szczególną uwagę, powinna być sama jakość oraz ilość składników aktywnych - najlepiej, gdy są one naturalnego pochodzenia.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni często potrafią przewyższać realne korzyści z ich stosowania, a przecież krem czy inny sposób na zadbanie o swoje dłonie wcale nie musi być bardzo kosztowny. Istotniejszym warunkiem posiadania dłoni w dobrym stanie jest systematyczność korzystania z odpowiednio wybranych przez siebie preparatów. Skóra właściwie zadbana i nawilżona gwarantuje uniknięcia wielu nieprzyjemnych dolegliwości pojawiających się na dłoniach. Regularne stosowanie kosmetyków do pielęgnacji dłoni spowoduje, że będą one wyglądać zdrowiej i piękniej.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni

W dziale pielęgnacja dłoni sklep kozackadrogeria.pl oferuje cały szereg interesujących specyfików zawierających bardzo dużo dobroczynnych składników i dodatków pochodzenia naturalnego mających za zadanie regenerować, pielęgnować i kompleksowo dbać o wygląd i zdrowie dłoni. W asortymencie drogerii internetowej znajdują się kremy w różnego rodzaju opakowaniach: tubkach, saszetkach, a także w butelkach z pompką umożliwiającą wygodną aplikację kosmetyku na dłoniach. To produkty przeznaczone zarówno do codziennego stosowania, jak i wykonywania cyklicznych zabiegów odżywczych oraz regenerujących. Proponowane kremy do rąk mogą być stosowane w zaciszu domowym, jednak często stanowią także wyposażenie profesjonalnych salonów kosmetycznych.

Szeroka gama produktów odżywczych do rąk pozwoli każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi, na wybór kosmetyków odpowiadających na indywidualne wymagania oraz oczekiwania. Oferta zawiera produkty znanych marek, takich jak Lirene, Bielenda, Biały Jeleń, Eveline, Ziaja, Soraya, Cztery Pory Roku, Joanna i wielu innych. Inwestycja w wysokojakościowe i skuteczne w działaniu kosmetyki zapewni piękne, gładkie i odpowiednio nawilżone dłonie każdego dnia - nawet w ciężkich warunkach.