Posiadamy

64 produkty

Pielęgnacja dłoni

Dłonie są najbardziej eksploatowanymi częściami naszego ciała, jednak pomimo tego mało kto na co dzień zastanawia się nad tym, jakim obciążeniom są one poddawane. Używa się ich do większości podstawowych czynności i prac, narażając się przy tym na różne mikro urazy, otarcia czy inne fizyczne uszkodzenia. Na pierwszej linii ochrony przed czynnikami zewnętrznymi w ciele, jak również na dłoniach, jest skóra. Jeśli jest zdrowa – gwarantuje zminimalizowanie niepożądanych skórnych kontuzji. Jednym z prostych sposobów na dbanie o dobrą kondycję skóry są kosmetyki do pielęgnacji dłoni.

Duft&doft  Scan Dilicious...

Duft&doft Scan Dilicious Krem Do Rąk 50ml

Cena 26,86 zł

Duft&doft Stockholm Rose...

Duft&doft Stockholm Rose Krem Do Rąk 50ml

Cena 26,86 zł

Duft&doft Sophy Soapy Krem...

Duft&doft Sophy Soapy Krem Do Rąk 50ml

Cena 26,86 zł

Eveline Multifunkcyjny żel...

Eveline Multifunkcyjny żel do twarzy i...

Cena 25,89 zł

  • Nowy
Vianek Nawilżający Krem Do...

Vianek Nawilżający Krem Do Rąk Z 5%...

Cena 17,79 zł

Vianek Regenerujący Krem Do...

Vianek Regenerujący Krem Do Rąk 75ml

Cena 17,79 zł

Vianek Odżywczy Krem Do Rąk...

Vianek Odżywczy Krem Do Rąk 75ml

Cena 17,48 zł

Aloesove Krem do rąk 100ml

Aloesove Krem do rąk 100ml

Cena 14,99 zł

  • Nowy
Eveline Revitalum Głęboko...

Eveline Revitalum Głęboko Odżywczy...

Cena 11,49 zł

Eveline Hyaluron Clinic b5...

Eveline Hyaluron Clinic b5 hialuronowy...

Cena 10,09 zł

Garnier Regenerujący krem...

Garnier Regenerujący krem do rąk 100ml

Cena 8,57 zł

Dermopharma Maska Kompres...

Dermopharma Maska Kompres 4d Na Dłonie

Cena 8,39 zł

Bielenda Hand Butter...

Bielenda Hand Butter Masełko Do Rąk...

Cena 8,14 zł

Eveline Snail Intensywnie...

Eveline Snail Intensywnie Regenerujący...

Cena 7,69 zł

Dairy Fun Krem Do Rąk I...

Dairy Fun Krem Do Rąk I Paznokci...

Cena 6,41 zł

Palmolive Naturals...

Palmolive Naturals Milk&Honey Mydło w...

Cena 6,21 zł

Eveline Snail Royal SOS...

Eveline Snail Royal SOS regenerujący...

Cena 5,53 zł

  • Nowy
Cztery Pory Roku Krem Do...

Cztery Pory Roku Krem Do Rąk Aloes 130ml

Cena 4,74 zł

Eveline Hand&nail...

Eveline Hand&nail Krem-maska do rąk...

Cena 4,69 zł

Joanna Naturia Glicerynowy...

Joanna Naturia Glicerynowy Krem Do Rąk...

Cena 3,22 zł

Bielenda Hand Butter...

Bielenda Hand Butter Masełko Do Rąk...

Cena 8,08 zł

Lirene Dermo Krem-kuracja...

Lirene Dermo Krem-kuracja Do Rąk I...

Cena 8,07 zł

Bielenda Comfort Krem...

Bielenda Comfort Krem Opatrunek Dla...

Cena 6,20 zł

Bielenda Comfort Krem Maska...

Bielenda Comfort Krem Maska Dla...

Cena 6,20 zł

Dłonie narażone na warunki atmosferyczne, zmiany temperatury czy kontakt z substancjami drażniącymi obecnymi na przykład w detergentach, używanych podczas prac domowych, stają się suche i szorstkie. Takie proste czynności, jak sprzątanie czy mycie naczyń, mogą po czasie powodować dyskomfort dłoni, objawiający się podrażnieniami i zaczerwienieniami. Skóra na dłoniach w części wewnętrznej nie posiada gruczołów łojowych, a od zewnętrznej jest ich bardzo mało, co skutkuje ograniczoną samodzielnością regeneracji. Dlatego właśnie wśród wielu pomysłów na ochronę i zabezpieczenie przed niepożądanymi konsekwencjami najlepszym i najszybszym sposobem są środki do pielęgnacji dłoni, takie jak różnego rodzaju masełka, rękawiczki czy najpopularniejsze i najczęściej używane - kremy.

Pielęgnacja dłoni w sklepie kozackadrogeria.pl

W celu zminimalizowania problemów dotyczących skóry na dłoniach ważne jest wyrobienie sobie zwyczaju korzystania z kosmetyków, które będą dbać o jej zdrową kondycję. Na rynku jest wiele dostępnych produktów różniących się składem, pojemnością czy ceną, ale najwłaściwszym czynnikiem, na który powinno zwrócić się szczególną uwagę, powinna być sama jakość oraz ilość składników aktywnych - najlepiej, gdy są one naturalnego pochodzenia.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni często potrafią przewyższać realne korzyści z ich stosowania, a przecież krem czy inny sposób na zadbanie o swoje dłonie wcale nie musi być bardzo kosztowny. Istotniejszym warunkiem posiadania dłoni w dobrym stanie jest systematyczność korzystania z odpowiednio wybranych przez siebie preparatów. Skóra właściwie zadbana i nawilżona gwarantuje uniknięcia wielu nieprzyjemnych dolegliwości pojawiających się na dłoniach. Regularne stosowanie kosmetyków do pielęgnacji dłoni spowoduje, że będą one wyglądać zdrowiej i piękniej.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni

W dziale pielęgnacja dłoni sklep kozackadrogeria.pl oferuje cały szereg interesujących specyfików zawierających bardzo dużo dobroczynnych składników i dodatków pochodzenia naturalnego mających za zadanie regenerować, pielęgnować i kompleksowo dbać o wygląd i zdrowie dłoni. W asortymencie drogerii internetowej znajdują się kremy w różnego rodzaju opakowaniach: tubkach, saszetkach, a także w butelkach z pompką umożliwiającą wygodną aplikację kosmetyku na dłoniach. To produkty przeznaczone zarówno do codziennego stosowania, jak i wykonywania cyklicznych zabiegów odżywczych oraz regenerujących. Proponowane kremy do rąk mogą być stosowane w zaciszu domowym, jednak często stanowią także wyposażenie profesjonalnych salonów kosmetycznych.

Szeroka gama produktów odżywczych do rąk pozwoli każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi, na wybór kosmetyków odpowiadających na indywidualne wymagania oraz oczekiwania. Oferta zawiera produkty znanych marek, takich jak Lirene, Bielenda, Biały Jeleń, Eveline, Ziaja, Soraya, Cztery Pory Roku, Joanna i wielu innych. Inwestycja w wysokojakościowe i skuteczne w działaniu kosmetyki zapewni piękne, gładkie i odpowiednio nawilżone dłonie każdego dnia - nawet w ciężkich warunkach.