Filtruj według

Marka

Marka

Rodzaj skóry

Rodzaj skóry

Działanie

Działanie

Składniki aktywne

Składniki aktywne

Rodzaj

Rodzaj

Pojemność

Pojemność

DLA KOGO?

DLA KOGO?

Miniformat

Miniformat

Posiadamy

201 produkty

Pielęgnacja dłoni

Dłonie są najbardziej eksploatowanymi częściami naszego ciała, jednak pomimo tego mało kto na co dzień zastanawia się nad tym, jakim obciążeniom są one poddawane. Używa się ich do większości podstawowych czynności i prac, narażając się przy tym na różne mikro urazy, otarcia czy inne fizyczne uszkodzenia. Na pierwszej linii ochrony przed czynnikami zewnętrznymi w ciele, jak również na dłoniach, jest skóra. Jeśli jest zdrowa – gwarantuje zminimalizowanie niepożądanych skórnych kontuzji. Jednym z prostych sposobów na dbanie o dobrą kondycję skóry są kosmetyki do pielęgnacji dłoni.

Yonelle Yoshino Pure & Care...

Yonelle Yoshino Pure & Care Hand Repair...

Cena 72,00 zł

Biotherm Biomains Age...

Biotherm Biomains Age Delaying Hand And...

Cena 47,07 zł

Orphica Touch Hand Cream...

Orphica Touch Hand Cream Intensive...

Cena 47,04 zł

Gamarde Nourishes &...

Gamarde Nourishes & Protects Hand Cream...

Cena 37,34 zł

Baija Krem Do Rąk Delirium...

Baija Krem Do Rąk Delirium Floral 30ML

Cena 31,00 zł

Yope Naturalny Łagodzący...

Yope Naturalny Łagodzący Krem Do Rąk...

Cena 23,98 zł

  • Nowy
BEN & ANNA Naturalny Krem...

BEN & ANNA Naturalny Krem Do Rąk Daily...

Cena 19,27 zł

Nacomi Hand Cream Krem Do...

Nacomi Hand Cream Krem Do Rąk Świeże...

Cena 19,26 zł

OnlyBio Regeneration Hand...

OnlyBio Regeneration Hand Cream...

Cena 15,19 zł

Instituto Espanol Urea krem...

Instituto Espanol Urea krem do rąk z...

Cena 14,32 zł

Equilibra Aloe Krem Do Rąk...

Equilibra Aloe Krem Do Rąk 75ML

Cena 13,70 zł

beBIO Ewa Chodakowska...

beBIO Ewa Chodakowska Naturalny Krem Do...

Cena 12,85 zł

beBIO Ewa Chodakowska...

beBIO Ewa Chodakowska Naturalny Krem Do...

Cena 12,34 zł

beBIO Ewa Chodakowska...

beBIO Ewa Chodakowska Naturalny Krem Do...

Cena 12,34 zł

beBIO Ewa Chodakowska...

beBIO Ewa Chodakowska Naturalny Krem Do...

Cena 12,34 zł

Eveline Royal Snail...

Eveline Royal Snail Intensywnie...

Cena 11,49 zł

Eveline Professional Extra...

Eveline Professional Extra Soft SOS...

Cena 11,49 zł

Neutrogena Formuła Norweska...

Neutrogena Formuła Norweska Szybko...

Cena 10,90 zł

Neutrogena Formuła Norweska...

Neutrogena Formuła Norweska Hand Cream...

Cena 10,64 zł

Instituto Espanol Natura...

Instituto Espanol Natura Krem do rąk 75ml

Cena 10,49 zł

Dłonie narażone na warunki atmosferyczne, zmiany temperatury czy kontakt z substancjami drażniącymi obecnymi na przykład w detergentach, używanych podczas prac domowych, stają się suche i szorstkie. Takie proste czynności, jak sprzątanie czy mycie naczyń, mogą po czasie powodować dyskomfort dłoni, objawiający się podrażnieniami i zaczerwienieniami. Skóra na dłoniach w części wewnętrznej nie posiada gruczołów łojowych, a od zewnętrznej jest ich bardzo mało, co skutkuje ograniczoną samodzielnością regeneracji. Dlatego właśnie wśród wielu pomysłów na ochronę i zabezpieczenie przed niepożądanymi konsekwencjami najlepszym i najszybszym sposobem są środki do pielęgnacji dłoni, takie jak różnego rodzaju masełka, rękawiczki czy najpopularniejsze i najczęściej używane - kremy.

Pielęgnacja dłoni w sklepie kozackadrogeria.pl

W celu zminimalizowania problemów dotyczących skóry na dłoniach ważne jest wyrobienie sobie zwyczaju korzystania z kosmetyków, które będą dbać o jej zdrową kondycję. Na rynku jest wiele dostępnych produktów różniących się składem, pojemnością czy ceną, ale najwłaściwszym czynnikiem, na który powinno zwrócić się szczególną uwagę, powinna być sama jakość oraz ilość składników aktywnych - najlepiej, gdy są one naturalnego pochodzenia.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni często potrafią przewyższać realne korzyści z ich stosowania, a przecież krem czy inny sposób na zadbanie o swoje dłonie wcale nie musi być bardzo kosztowny. Istotniejszym warunkiem posiadania dłoni w dobrym stanie jest systematyczność korzystania z odpowiednio wybranych przez siebie preparatów. Skóra właściwie zadbana i nawilżona gwarantuje uniknięcia wielu nieprzyjemnych dolegliwości pojawiających się na dłoniach. Regularne stosowanie kosmetyków do pielęgnacji dłoni spowoduje, że będą one wyglądać zdrowiej i piękniej.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni

W dziale pielęgnacja dłoni sklep kozackadrogeria.pl oferuje cały szereg interesujących specyfików zawierających bardzo dużo dobroczynnych składników i dodatków pochodzenia naturalnego mających za zadanie regenerować, pielęgnować i kompleksowo dbać o wygląd i zdrowie dłoni. W asortymencie drogerii internetowej znajdują się kremy w różnego rodzaju opakowaniach: tubkach, saszetkach, a także w butelkach z pompką umożliwiającą wygodną aplikację kosmetyku na dłoniach. To produkty przeznaczone zarówno do codziennego stosowania, jak i wykonywania cyklicznych zabiegów odżywczych oraz regenerujących. Proponowane kremy do rąk mogą być stosowane w zaciszu domowym, jednak często stanowią także wyposażenie profesjonalnych salonów kosmetycznych.

Szeroka gama produktów odżywczych do rąk pozwoli każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi, na wybór kosmetyków odpowiadających na indywidualne wymagania oraz oczekiwania. Oferta zawiera produkty znanych marek, takich jak Lirene, Bielenda, Biały Jeleń, Eveline, Ziaja, Soraya, Cztery Pory Roku, Joanna i wielu innych. Inwestycja w wysokojakościowe i skuteczne w działaniu kosmetyki zapewni piękne, gładkie i odpowiednio nawilżone dłonie każdego dnia - nawet w ciężkich warunkach.