Posiadamy

75 produkty

Kremy samoopalające, samoopalacza, pianki brązujące

Zimą opalanie się byłoby dosyć skomplikowane, ale złocisty kolor skóry nadal jest bardzo pożądany. Opalenizna nigdy nie wychodzi z mody i zawsze prezentuje się pięknie i zdrowo. Kosmetyki samoopalające to pomysł nie tylko na sezon zimowy, ale także na sytuacje, gdy zbliża się ważne wydarzenie, a nie chce się ryzykować poparzeń słonecznych. Korzystanie z nich jest zdrowe, bo nie zmusza do długotrwałego wystawienia na promienie, które postarzają i wysuszają naskórek. Produkty samoopalające różnią się nie tylko pod względem rodzaju ich konsystencji, ale są też wyspecjalizowane dla konkretnych typów karnacji. Można więc wybierać samoopalające chusteczki, kremy, czy balsamy i wiele innych rodzajów produktów.

St.Tropez Self Tan Bronzing...

St.Tropez Self Tan Bronzing Mousse...

Cena 154,17 zł

St.Tropez Self Tan Bronzing...

St.Tropez Self Tan Bronzing Mousse...

Cena 114,64 zł

Lift4Skin GET YOUR TAN!...

Lift4Skin GET YOUR TAN! Pianka...

Cena 27,98 zł

Bielenda Bronzing Coco...

Bielenda Bronzing Coco Samoopalająca...

Cena 24,23 zł

Bielenda Bronzing Coco...

Bielenda Bronzing Coco Złoty Eliksir...

Cena 23,98 zł

Bielenda Magic Bronze...

Bielenda Magic Bronze Nawilżające...

Cena 18,89 zł

Dax Bora Bora...

Dax Bora Bora Skoncentrowane Krople...

Cena 17,99 zł

St.moriz Samoopalacz W...

St.moriz Samoopalacz W Musie Medium 200ml

Cena 23,86 zł

St.moriz Samoopalacz W żelu...

St.moriz Samoopalacz W żelu Dark 200ml

Cena 23,86 zł

Bielenda Magic Bronze...

Bielenda Magic Bronze Samoopalająca...

Cena 21,92 zł

Eveline Summer Gold...

Eveline Summer Gold Luksusowa Mgiełka...

Cena 19,96 zł

Bielenda Magic Bronze...

Bielenda Magic Bronze Nawilżające...

Cena 18,94 zł

DAX SUN Ultra Bronze...

DAX SUN Ultra Bronze Przyspieszacz...

Cena 17,49 zł

Inter-Vion Rękawica Do...

Inter-Vion Rękawica Do Samoopalacza

Cena 16,99 zł

Sprawdź kremy samoopalające w sklepie kozackadrogeria.pl

Przed nałożeniem środka samoopalającego koniecznie trzeba wykonać peeling całego ciała i odpowiednio je nawilżyć. Najlepiej byłoby, gdyby to zadanie zostało wykonane już na dzień wcześniej. Wtedy pozostały naskórek zdąży się złuszczyć, skóra wyschnie, a preparat będzie lepiej wchłaniany. Kremy samoopalające można aplikować nie tylko na twarz, ale też na całe ciało. Ich zaletą jest to, że można je stosować stopniowo, doprowadzając ciało do pożądanego odcienia. Kosmetyk najlepiej jest nałożyć na skórę zupełnie suchą, dzięki czemu nie wystąpi ryzyko niechcianych smug i nierównego wybarwienia. Kremy samoopalające wymagają odpowiedniego dobrania odcienia. Na opakowaniu zawsze znajduje się informacja, dla kogo skierowany jest dany kosmetyk. Te dla osób o jasnej karnacji mają nieco żółtego pigmentu, co nie sprawdzi się u osób z ciemniejszą skórą. Z kolei krem dla osób o ciemnych tonach, mógłby stworzyć efekt maski na bladym ciele. Dużą zaletą stosowania kremu jest to, że nie tylko nadaje on skórze piękny kolor, ale również dostarcza wielu witamin i minerałów oraz nawilża ciało. To świetny wybór dla tych, którzy mają problem z suchą skórą. Nie muszą już spędzać mnóstwa czasu na jeszcze bardziej wysuszającym słońcu, zamiast tego mogą sięgnąć po pełnowartościowy krem, który odświeży i zarumieni skórę.

Balsamy i chusteczki samoopalające

Przed zastosowaniem jakiegokolwiek rodzaju samoopalacza, powinno się zmyć makijaż, dezodorant i wszelkie inne produkty pokrywające ciało. Zachwycający efekt nie jest trudny do uzyskania, wystarczy znaleźć moment spokoju i wyciszenia, aby precyzyjnie rozprowadzić kosmetyk po ciele. Dosyć istotny jest również kierunek nakładania. Powinno się zacząć od stóp i powoli przemieszczać w kierunku głowy. Twarz należy potraktować delikatnie, jedynie lekko wklepując produkt. W zależności od potrzeb postawić można na lekki spray, mus lub żel. Dostępne są też balsamy samoopalające o nieco gęstszej i bardziej nawilżającej konsystencji. Bez względu na wybór kosmetyku opalenizna będzie prezentowała się naturalnie, a do jej podtrzymania wystarczy co jakiś czas powtarzać kurację. Jest to znacznie zdrowsze od kąpieli słonecznych, a jednocześnie mniej czasochłonne i możliwe do wykonania w każdych warunkach.

Ciekawą alternatywę dla innych produktów stanowią chusteczki samoopalające. Są stosunkowo tanim sposobem na zmianę odcienia skóry. Nie mają zapachu i łatwo jest je aplikować, dzięki czemu nie pozostawiają przebarwień. Przed ich użyciem warto wydepilować skórę, aby móc równomiernie rozprowadzić samoopalacz. Ich forma sprawia, że są wygodne w aplikacji. Chusteczki samoopalające oraz balsamy samoopalające to produkt dla tych, którzy chcą wygodnie i szybko zadbać o koloryt swojej skóry. Warto pamiętać, aby nie stosować ich na mokre ciało lub wewnątrz łazienki, w której przed chwilą brało się prysznic. Wilgoć wpływa na składniki samoopalacza, obniżając jego skuteczność. Dla osób o ciemniejszej karnacji jedna aplikacja może okazać się niewystarczająca. Mogą wtedy użyć chusteczek ponownie. Oczywiście efekt nie pojawi się od razu, trzeba będzie poczekać na niego kilka godzin. Balsamy samoopalające, kremy i chusteczki są testowane dermatologicznie, więc ich używanie jest w pełni bezpieczne.