Posiadamy

180 produkty

Proszki i kapsułki do prania

Wiele osób uwielbia, gdy w domu roznosi się aromat świeżego prania. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy wykorzystuje się do tej czynności proszki do prania o wysokiej zawartości środków piorących oraz aromatycznych. Specyficznie miły zapach osiągany jest także dzięki płynom do płukania, które nie tylko zmiękczają tkaninę, ale także nadają im atrakcyjny aromat. Od wieków ludzie próbowali w odpowiedni sposób wyprać swoje ubrania, było to wykonywane między innymi przy pomocy, tarek, bijaków, kamieni oraz wody z rzeki. Pierwszy proszek do prania został wprowadzony do sprzedaży w 1907 roku przez niemiecką firmę Persil, która dalej jest wiodącym przedsiębiorstwem na rynku produktów piorących. Kapsułki do prania pojawiły się zdecydowanie później, ale dla niektórych osób stały się one pierwszym wyborem ze względu na wygodę ich używania.

Vizir All in 1 Color...

Vizir All in 1 Color Kapsułki Do Prania...

Cena 39,99 zł

  • Nowy
Ariel Color Proszek Do...

Ariel Color Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 37,99 zł

Mohani Orzechy Piorące Z...

Mohani Orzechy Piorące Z Bawełnianym...

Cena 36,17 zł

Vizir AllIn1 Pods Kapsułki...

Vizir AllIn1 Pods Kapsułki Do Prania...

Cena 35,99 zł

Vizir Allin1 Alpine Fresh...

Vizir Allin1 Alpine Fresh Kapsułki Do...

Cena 35,99 zł

E Color Proszek Do Prania...

E Color Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 34,99 zł

  • Nowy
Vizir AquaPuder Touch of...

Vizir AquaPuder Touch of Lenor Color...

Cena 33,21 zł

Persil Discs Color Kapsułki...

Persil Discs Color Kapsułki Do Prania...

Cena 32,99 zł

Coccolino Care Kapsułki Do...

Coccolino Care Kapsułki Do Prania...

Cena 31,99 zł

Biały Jeleń Hipoalergiczny...

Biały Jeleń Hipoalergiczny Proszek Do...

Cena 27,99 zł

Lovela Baby Hypoalergiczny...

Lovela Baby Hypoalergiczny Proszek Do...

Cena 24,74 zł

Mohani Orzechy Piorące Z...

Mohani Orzechy Piorące Z Bawełnianym...

Cena 22,16 zł

Rex Kolor Proszek Do Prania...

Rex Kolor Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 21,49 zł

Lovela Baby Hipoalergiczny...

Lovela Baby Hipoalergiczny Proszek Do...

Cena 20,00 zł

Bryza Lanza Expert Mix...

Bryza Lanza Expert Mix Color Proszek Do...

Cena 19,36 zł

Bobini Baby Hipoalergiczny...

Bobini Baby Hipoalergiczny Proszek Do...

Cena 18,99 zł

Bobini Baby Hipoalergiczny...

Bobini Baby Hipoalergiczny Proszek Do...

Cena 18,99 zł

Vizir AquaPuder Alpine...

Vizir AquaPuder Alpine Fresh Proszek Do...

Cena 16,49 zł

Ariel Color Compact Proszek...

Ariel Color Compact Proszek Do Prania...

Cena 16,48 zł

Dzidziuś Proszek Do Prania...

Dzidziuś Proszek Do Prania Kolorowych...

Cena 14,99 zł

E Proszek do prania Kolor...

E Proszek do prania Kolor 1,3kg, (20prań)

Cena 12,83 zł

Dosia Multi Powder Proszek...

Dosia Multi Powder Proszek Do Prania...

Cena 11,55 zł

Warto zdecydować się na środki czyszczących, które w pełni odpowiadają potrzebom danego użytkownika - jeśli korzysta się z bardzo delikatnych ubrań i tkanin oraz czarnych strojów lepiej wybrać kapsułki lub naturalne proszki do prania, niezawierające sody, która może powodować blaknięcie materiałów. Jeśli ma się do czynienia z bardzo trudnymi plamami, należy najpierw skorzystać z odplamiacza, a dopiero później umieścić ubrania w pralce i użyć proszku czy kapsułek.

Kapsułki do prania w sklepie kozackadrogeria.pl

Każda osoba, która regularnie robi pranie długo testuje różne rozwiązania, aby wybrać proszki do prania i kapsułki, dające pewność uzyskania nieskazitelnie czystych ubrań o przyjemnym aromacie. W ofercie sklepu kozackadrogeria.pl dostępnych jest bardzo wiele typów środków czystości od tak znanych i cenionych firm, jak Vizir, Ariel, Bryza, Persil czy Lenor. Korzystanie z produktów tych firm daje pewność tego, że ich skład zawiera najlepsze dodatki czyszczące oraz jest w pełni bezpieczny dla użytkownika, dzięki przejściu bardzo rygorystycznych badań oraz atestów.

Kapsułki do prania pozwalają na szybsze działanie - proszek trzeba odmierzać oraz wsypywać go do specjalnej komory - kapsułki wrzuca się po prostu do bębna razem z ubraniami. W zabieganych czasach każde ułatwienie jest na wagę złota, stąd wynika między innymi popularność kapsułek. Mają one jednak także inne plusy - kapsułki idealnie rozpuszczają się w wodzie i pozwalają na przeniknięcie w głęboką strukturę tkaniny. Dzięki ich stosowaniu używa się także dobrze wymierzonej ilości płynu, nie ma możliwości dodania zbyt małej albo zbyt dużej ilości środka, jak ma to czasem miejsce podczas używania proszku czy płynu do prania. Ciekawym rozwiązaniem są kapsułki do prania typu 2w1, w których znajduje się zarówno płyn do prania, jak i płyn do płukania.

Wybierz sprawdzone proszki do prania

Niektóre osoby mają duże przywiązanie do proszków i wolą ich używać zamiast innych środków. Do białych ubrań czy tkanin proszki do prania nie mają sobie równych, ponieważ płyny nie zawierają aż tak dużej ilości dodatków czyszczących i wybielających. Dobrze stosować proszki przeznaczone do danych typów materiałów oraz kolorów. Pranie kolorowych ubrań w proszku do białych tkanin może skutkować ich blaknięciem oraz utratą barwy. Odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które lubią ekologiczne produkty, są naturalne proszki do prania. Oparte są one o hipoalergiczne dodatki, które nie uczulają i nie powodują problemów ze skórą u najmłodszych. Dzieci są bardzo delikatne w tym względzie, dlatego lepiej zdecydować się na produkty, które zawierają tylko naturalne składniki.

Nawet najlepszy proszek do prania nie będzie w pełni skuteczny, jeśli nie będzie używało się wraz z nimi płynu do płukania. Dopiero połączenie tych dwóch preparatów pozwala na uzyskanie idealnie wypranych, pachnących oraz bardzo miłych w dotyku ubrań. Jeśli jednak nie ma ochoty się na to, aby za każdy razem odmierzać odpowiednią ilość proszku, można zdecydować się na kapsułki do prania, które pozwalają na komfort i wygodę. Decydując się na nie, warto wybrać produkty od najlepszych światowych firm.