Posiadamy

156 produkty

Proszki i kapsułki do prania

Wiele osób uwielbia, gdy w domu roznosi się aromat świeżego prania. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy wykorzystuje się do tej czynności proszki do prania o wysokiej zawartości środków piorących oraz aromatycznych. Specyficznie miły zapach osiągany jest także dzięki płynom do płukania, które nie tylko zmiękczają tkaninę, ale także nadają im atrakcyjny aromat. Od wieków ludzie próbowali w odpowiedni sposób wyprać swoje ubrania, było to wykonywane między innymi przy pomocy, tarek, bijaków, kamieni oraz wody z rzeki. Pierwszy proszek do prania został wprowadzony do sprzedaży w 1907 roku przez niemiecką firmę Persil, która dalej jest wiodącym przedsiębiorstwem na rynku produktów piorących. Kapsułki do prania pojawiły się zdecydowanie później, ale dla niektórych osób stały się one pierwszym wyborem ze względu na wygodę ich używania.

Vizir AllIn1 Color Kapsułki...

Vizir AllIn1 Color Kapsułki Do Prania...

Cena 41,00 zł

Coccolino Care Kapsułki Do...

Coccolino Care Kapsułki Do Prania...

Cena 31,99 zł

Ariel Allin1 Pods Touch of...

Ariel Allin1 Pods Touch of Lenor Fresh...

Cena 29,66 zł

  • Nowy
Biały Jeleń Hipoalergiczny...

Biały Jeleń Hipoalergiczny Proszek Do...

Cena 29,11 zł

Vizir Allin1 Alpine Fresh...

Vizir Allin1 Alpine Fresh Kapsułki Do...

Cena 27,83 zł

Lovela Baby Hipoalergiczny...

Lovela Baby Hipoalergiczny Proszek Do...

Cena 22,48 zł

Lovela Baby Hypoalergiczny...

Lovela Baby Hypoalergiczny Proszek Do...

Cena 22,48 zł

Mohani Orzechy Piorące Z...

Mohani Orzechy Piorące Z Bawełnianym...

Cena 22,16 zł

Rex Kolor Proszek Do Prania...

Rex Kolor Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 20,26 zł

Bobini Baby Hipoalergiczny...

Bobini Baby Hipoalergiczny Proszek Do...

Cena 18,67 zł

G&G Anti-Kalk Odkamieniacz...

G&G Anti-Kalk Odkamieniacz Do Pralki...

Cena 17,99 zł

Ariel Touch Of Lenor Fresh...

Ariel Touch Of Lenor Fresh Proszek do...

Cena 17,21 zł

Vizir AquaPuder Alpine...

Vizir AquaPuder Alpine Fresh Proszek Do...

Cena 15,99 zł

Vizir AllIn1 Alpine Fresh...

Vizir AllIn1 Alpine Fresh Kapsułki Do...

Cena 15,49 zł

Dzidziuś Proszek Do Prania...

Dzidziuś Proszek Do Prania Kolorowych...

Cena 14,99 zł

E Proszek do prania Kolor...

E Proszek do prania Kolor 1,3kg, (20prań)

Cena 12,83 zł

Dzidziuś Proszek Do Prania...

Dzidziuś Proszek Do Prania Bieli 850G

Cena 12,71 zł

Calgon 3w1 Proszek Do...

Calgon 3w1 Proszek Do Pralek Przeciw...

Cena 11,87 zł

Dosia Multi Powder Proszek...

Dosia Multi Powder Proszek Do Prania...

Cena 10,98 zł

Rex Proszek Do Prania...

Rex Proszek Do Prania Tkanin Białych...

Cena 10,69 zł

Rex Kolor Proszek Do Prania...

Rex Kolor Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 10,69 zł

Dzidziuś Płatki Mydlane Do...

Dzidziuś Płatki Mydlane Do Prania 400G

Cena 9,51 zł

Ludwik Płyn Do Czyszczenia...

Ludwik Płyn Do Czyszczenia Pralek 250ML

Cena 7,87 zł

Warto zdecydować się na środki czyszczących, które w pełni odpowiadają potrzebom danego użytkownika - jeśli korzysta się z bardzo delikatnych ubrań i tkanin oraz czarnych strojów lepiej wybrać kapsułki lub naturalne proszki do prania, niezawierające sody, która może powodować blaknięcie materiałów. Jeśli ma się do czynienia z bardzo trudnymi plamami, należy najpierw skorzystać z odplamiacza, a dopiero później umieścić ubrania w pralce i użyć proszku czy kapsułek.

Kapsułki do prania w sklepie kozackadrogeria.pl

Każda osoba, która regularnie robi pranie długo testuje różne rozwiązania, aby wybrać proszki do prania i kapsułki, dające pewność uzyskania nieskazitelnie czystych ubrań o przyjemnym aromacie. W ofercie sklepu kozackadrogeria.pl dostępnych jest bardzo wiele typów środków czystości od tak znanych i cenionych firm, jak Vizir, Ariel, Bryza, Persil czy Lenor. Korzystanie z produktów tych firm daje pewność tego, że ich skład zawiera najlepsze dodatki czyszczące oraz jest w pełni bezpieczny dla użytkownika, dzięki przejściu bardzo rygorystycznych badań oraz atestów.

Kapsułki do prania pozwalają na szybsze działanie - proszek trzeba odmierzać oraz wsypywać go do specjalnej komory - kapsułki wrzuca się po prostu do bębna razem z ubraniami. W zabieganych czasach każde ułatwienie jest na wagę złota, stąd wynika między innymi popularność kapsułek. Mają one jednak także inne plusy - kapsułki idealnie rozpuszczają się w wodzie i pozwalają na przeniknięcie w głęboką strukturę tkaniny. Dzięki ich stosowaniu używa się także dobrze wymierzonej ilości płynu, nie ma możliwości dodania zbyt małej albo zbyt dużej ilości środka, jak ma to czasem miejsce podczas używania proszku czy płynu do prania. Ciekawym rozwiązaniem są kapsułki do prania typu 2w1, w których znajduje się zarówno płyn do prania, jak i płyn do płukania.

Wybierz sprawdzone proszki do prania

Niektóre osoby mają duże przywiązanie do proszków i wolą ich używać zamiast innych środków. Do białych ubrań czy tkanin proszki do prania nie mają sobie równych, ponieważ płyny nie zawierają aż tak dużej ilości dodatków czyszczących i wybielających. Dobrze stosować proszki przeznaczone do danych typów materiałów oraz kolorów. Pranie kolorowych ubrań w proszku do białych tkanin może skutkować ich blaknięciem oraz utratą barwy. Odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które lubią ekologiczne produkty, są naturalne proszki do prania. Oparte są one o hipoalergiczne dodatki, które nie uczulają i nie powodują problemów ze skórą u najmłodszych. Dzieci są bardzo delikatne w tym względzie, dlatego lepiej zdecydować się na produkty, które zawierają tylko naturalne składniki.

Nawet najlepszy proszek do prania nie będzie w pełni skuteczny, jeśli nie będzie używało się wraz z nimi płynu do płukania. Dopiero połączenie tych dwóch preparatów pozwala na uzyskanie idealnie wypranych, pachnących oraz bardzo miłych w dotyku ubrań. Jeśli jednak nie ma ochoty się na to, aby za każdy razem odmierzać odpowiednią ilość proszku, można zdecydować się na kapsułki do prania, które pozwalają na komfort i wygodę. Decydując się na nie, warto wybrać produkty od najlepszych światowych firm.