Posiadamy

84 produkty

Płyny do prania i płukania

Od zawsze poszukiwane były sposoby na to, aby wyczyścić swoje ubrania. Ludzie w dawnych czasach używali tarek, bijaków i najczęściej prano w rzekach. Sporo się zmieniło po wprowadzeniu ługu oraz innych środków czyszczących, które zaczęto stosować w proszkach. Kolejną rewolucją były płyny do prania, które okazały się wielokrotnie wygodniejszą metodą od klasycznych proszków. Tego rodzaju środki pozwalają na wygodne odmierzenie odpowiedniej porcji płynu i skuteczne zmieszanie ich z wodą podczas prania - proszki często nie rozpuszczają się zbyt dobrze, zostawiając ślady na ubraniach oraz różnych częściach pralki. Często jednak plamy są na tyle silne, że przed włożeniem prania do pralki należy skorzystać z odplamiacza, który sprawnie wywabi nawet najsilniejsze zabrudzenia.

Persil Power Freshness By...

Persil Power Freshness By Silan Płynny...

Cena 27,95 zł

Lenor Summer Breeze Płyn Do...

Lenor Summer Breeze Płyn Do Płukania...

Cena 13,70 zł

Lenor Floral Romance Płyn...

Lenor Floral Romance Płyn Do Płukania...

Cena 13,70 zł

Lenor Lavender & Chamomille...

Lenor Lavender & Chamomille Płyn Do...

Cena 13,70 zł

Dr. Reiner Płyn Do Prania...

Dr. Reiner Płyn Do Prania Odzieży...

Cena 13,19 zł

Ace Colors Odplamiacz 1L

Ace Colors Odplamiacz 1L

Cena 12,18 zł

Coccolino Sensitive Płyn do...

Coccolino Sensitive Płyn do płukania...

Cena 12,07 zł

Biały Jeleń Koncentrat Do...

Biały Jeleń Koncentrat Do Płukania 1l

Cena 11,84 zł

Biały Jeleń Płyn Do Prania...

Biały Jeleń Płyn Do Prania Tkanin...

Cena 11,83 zł

Vanish Oxi Action...

Vanish Oxi Action Krystaliczna Biel...

Cena 11,46 zł

Vanish Mydełko Do...

Vanish Mydełko Do Odplamiania 250g

Cena 9,99 zł

Dzidziuś Płyn do prania 750ml

Dzidziuś Płyn do prania 750ml

Cena 9,84 zł

Woolite Delikatne Tkaniny I...

Woolite Delikatne Tkaniny I Wełna Z...

Cena 9,30 zł

Quanto Cotton Płyn Do...

Quanto Cotton Płyn Do Płukania Tkanin 2l

Cena 8,67 zł

Quanto Fresh Płyn Do...

Quanto Fresh Płyn Do Płukania Tkanin 2l

Cena 8,67 zł

Quanto Hawaii Płyn Do...

Quanto Hawaii Płyn Do Płukania Tkanin 2l

Cena 8,67 zł

Dzidziuś Płyn do płukania...

Dzidziuś Płyn do płukania 750ml

Cena 8,28 zł

Lenor Summer Breeze Płyn Do...

Lenor Summer Breeze Płyn Do Płukania...

Cena 7,58 zł

Lenor Floral Romance Płyn...

Lenor Floral Romance Płyn Do Płukania...

Cena 7,58 zł

Lenor Amethyst&floral...

Lenor Amethyst&floral Bouquet Płyn Do...

Cena 7,58 zł

Lenor Lavender & Chamomille...

Lenor Lavender & Chamomille Płyn Do...

Cena 7,40 zł

Silan Morning Sun Płyn Do...

Silan Morning Sun Płyn Do Zmiękczania...

Cena 6,51 zł

Kolejnym ważnym środkiem są płyny do płukania, które potrafią odpowiednio zmiękczyć tkaninę oraz nadać jej bardzo atrakcyjny zapach. Pranie wraz z płynem do płukania powoduje, że ubrania są bardzo miłe w dotyku, wspaniale pachną i zdecydowanie przyjemniej się z nich korzysta. Płyny do prania i płyny do płukania używane razem dają bardzo dobre rezultaty - ubrania są nieskazitelnie czyste, pachnące oraz odpowiednio zmiękczone. Taki zestaw zdecydowanie lepiej się sprawdza niż proszki w kontekście czarnych i delikatnych strojów. Proszek do prania przez zawartość sody powoduje, że czarne ubrania szybko tracą swój kolor i stają się brzydkie i wypłowiałe.

Płyny do prania w sklepie kozackadrogeria.pl

Płyny do prania powoli wypierają z rynku standardowe proszki z powodu tego, że są zdecydowanie wygodniejsze w użytku - proszki lubią się wysypywać, trudniej je odmierzyć oraz nie do końca rozpuszczają się w pralce. Płyny do prania sklep kozackadrogeria.pl proponuje w najróżniejszych typach - w naszej ofercie można znaleźć produkty od znanych i rozpoznawalnych producentów. Polecane są na przykład płyny do prania od cenionej firmy Persil, które cechują się dużą gęstością oraz wysokim skoncentrowaniem środków piorących, przez co są bardzo ekonomiczne. Zdecydowanie lepiej zdecydować się na preparat od dobrego producenta, który choć jest droższy, po pierwsze skuteczniej usuwa plamy i zabrudzenia, a po drugie używa się go znacznie dłużej. Dostępne są różnego rodzaje płyny do prania - niektóre przeznaczone są do danych kolorów ubrań czy też określonych materiałów.

Płyny do prania sklep kozackadrogeria.pl udostępnia także w wersjach hipoalergicznych. Taki typ środków nie zawiera żadnych dodatków, które mogłyby powodować alergie u osób z problemami skórnymi. W hipoalergicznych płynach powinny być prane ubranka i bielizna dla dzieci oraz pieluszki. Skóra małych dzieci jest bardzo delikatna, dlatego nie powinna mieć ona kontaktu z ubraniami pranymi przy pomocy środków o dużej zawartości środków chemicznych.

Wybierz odpowiedni płyn do płukania

Wiele osób rezygnuje z używania płynów do płukania, sądząc, że sam proszek albo płyn do prania wystarczy. Aby jednak w odpowiedni sposób dbać o ubrania, potrzebny jest także środek zmiękczający, który pozwala przedłużyć żywotność tkanin i zachować ich oryginalny kolor. Równie ważną kwestią jest komfort użytkowania ubrań - gdy są one prane z dodatkiem płynu do płukania wysokiej jakości są zdecydowanie przyjemniejsze dla skóry oraz mają bardzo ożywczy zapach. Płyny do płukania sklep kozackadrogeria.pl udostępnia w najróżniejszych typach i rodzajach. Dostępne są produkty tak znanych marek, jak Silan, Lenor, Coccolino czy Woolite. Płyny do płukania tych firm zapewniają bezpieczeństwo, dzięki przejściu szczegółowych badań, a także dają pewność obcowania z produktem o wysokiej koncentracji środków zmiękczających. Drogie ubrania, te wykonane z bardzo delikatnych materiałów lub czarne tkaniny obowiązkowo powinny być prane z dodatkiem płynu do płukania. Usunięcie plam z ubrań to absolutna podstawa, liczy się jednak także świeżość i miękkość tkanin po ich wypraniu. Aby prać skutecznie warto postawić na płyny do prania i płukania od najlepszych i cenionych marek.