Posiadamy

215 produkty

Płyny do prania i płukania

Od zawsze poszukiwane były sposoby na to, aby wyczyścić swoje ubrania. Ludzie w dawnych czasach używali tarek, bijaków i najczęściej prano w rzekach. Sporo się zmieniło po wprowadzeniu ługu oraz innych środków czyszczących, które zaczęto stosować w proszkach. Kolejną rewolucją były płyny do prania, które okazały się wielokrotnie wygodniejszą metodą od klasycznych proszków. Tego rodzaju środki pozwalają na wygodne odmierzenie odpowiedniej porcji płynu i skuteczne zmieszanie ich z wodą podczas prania - proszki często nie rozpuszczają się zbyt dobrze, zostawiając ślady na ubraniach oraz różnych częściach pralki. Często jednak plamy są na tyle silne, że przed włożeniem prania do pralki należy skorzystać z odplamiacza, który sprawnie wywabi nawet najsilniejsze zabrudzenia.

Bonux Pure Magnolia Proszek...

Bonux Pure Magnolia Proszek Do Prania...

Cena 32,78 zł

  • Nowy
Vizir Alpine Fresh Proszek...

Vizir Alpine Fresh Proszek Do Prania...

Cena 28,99 zł

  • Nowy
Vizir Gama Uniwersalny Żel...

Vizir Gama Uniwersalny Żel Do Prania...

Cena 27,98 zł

Coccolino Care Żel Do...

Coccolino Care Żel Do Prania Tkanin...

Cena 27,88 zł

  • Nowy
Coccolino Care Żel Do...

Coccolino Care Żel Do Prania Kolorowych...

Cena 27,88 zł

  • Nowy
Perlux Perły Piorące Black...

Perlux Perły Piorące Black 24 Sztuki

Cena 20,89 zł

Vanish Oxi Action...

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin...

Cena 17,88 zł

Biały Jeleń Płyn Do Prania...

Biały Jeleń Płyn Do Prania Tkanin...

Cena 15,33 zł

Dr. Reiner Płyn Do Prania...

Dr. Reiner Płyn Do Prania Odzieży...

Cena 14,78 zł

Biały Jeleń Koncentrat Do...

Biały Jeleń Koncentrat Do Płukania 1L

Cena 14,74 zł

Wirek Automat Płyn Do...

Wirek Automat Płyn Do Prania Tkanin...

Cena 14,27 zł

Lenor Summer Breeze Płyn do...

Lenor Summer Breeze Płyn do płukania...

Cena 13,99 zł

  • Nowy
Silan Morning Sun Płyn do...

Silan Morning Sun Płyn do zmiękczania...

Cena 12,98 zł

Silan Fresh Control Płyn Do...

Silan Fresh Control Płyn Do Płukania...

Cena 12,68 zł

Silan Płyn Do Płukania...

Silan Płyn Do Płukania Tkanin Lemon...

Cena 12,68 zł

Silan Płyn Do Płukania...

Silan Płyn Do Płukania Tkanin Peony &...

Cena 12,68 zł

Silan Płyn Do Płukania...

Silan Płyn Do Płukania Tkanin Magic...

Cena 12,68 zł

Silan Płyn Do Płukania...

Silan Płyn Do Płukania Tkanin Coconut...

Cena 12,68 zł

Coccolino Sensitive Płyn do...

Coccolino Sensitive Płyn do płukania...

Cena 12,53 zł

Ace Colors Odplamiacz 1L

Ace Colors Odplamiacz 1L

Cena 12,18 zł

Coccolino Creations Purple...

Coccolino Creations Purple...

Cena 11,89 zł

Coccolino Płyn Do Płukania...

Coccolino Płyn Do Płukania Sensitive...

Cena 11,89 zł

Perwoll Sport Płynny środek...

Perwoll Sport Płynny środek do prania...

Cena 11,28 zł

Dzidziuś Płatki Mydlane Do...

Dzidziuś Płatki Mydlane Do Prania 400G

Cena 11,28 zł

  • Nowy
Dzidziuś Płyn do prania...

Dzidziuś Płyn do prania pieluszek,...

Cena 10,98 zł

Perwoll Care&Refresh Płynny...

Perwoll Care&Refresh Płynny środek do...

Cena 10,14 zł

E Sensitive Skoncentrowany...

E Sensitive Skoncentrowany Płyn Do...

Cena 9,38 zł

Kolejnym ważnym środkiem są płyny do płukania, które potrafią odpowiednio zmiękczyć tkaninę oraz nadać jej bardzo atrakcyjny zapach. Pranie wraz z płynem do płukania powoduje, że ubrania są bardzo miłe w dotyku, wspaniale pachną i zdecydowanie przyjemniej się z nich korzysta. Płyny do prania i płyny do płukania używane razem dają bardzo dobre rezultaty - ubrania są nieskazitelnie czyste, pachnące oraz odpowiednio zmiękczone. Taki zestaw zdecydowanie lepiej się sprawdza niż proszki w kontekście czarnych i delikatnych strojów. Proszek do prania przez zawartość sody powoduje, że czarne ubrania szybko tracą swój kolor i stają się brzydkie i wypłowiałe.

Płyny do prania w sklepie kozackadrogeria.pl

Płyny do prania powoli wypierają z rynku standardowe proszki z powodu tego, że są zdecydowanie wygodniejsze w użytku - proszki lubią się wysypywać, trudniej je odmierzyć oraz nie do końca rozpuszczają się w pralce. Płyny do prania sklep kozackadrogeria.pl proponuje w najróżniejszych typach - w naszej ofercie można znaleźć produkty od znanych i rozpoznawalnych producentów. Polecane są na przykład płyny do prania od cenionej firmy Persil, które cechują się dużą gęstością oraz wysokim skoncentrowaniem środków piorących, przez co są bardzo ekonomiczne. Zdecydowanie lepiej zdecydować się na preparat od dobrego producenta, który choć jest droższy, po pierwsze skuteczniej usuwa plamy i zabrudzenia, a po drugie używa się go znacznie dłużej. Dostępne są różnego rodzaje płyny do prania - niektóre przeznaczone są do danych kolorów ubrań czy też określonych materiałów.

Płyny do prania sklep kozackadrogeria.pl udostępnia także w wersjach hipoalergicznych. Taki typ środków nie zawiera żadnych dodatków, które mogłyby powodować alergie u osób z problemami skórnymi. W hipoalergicznych płynach powinny być prane ubranka i bielizna dla dzieci oraz pieluszki. Skóra małych dzieci jest bardzo delikatna, dlatego nie powinna mieć ona kontaktu z ubraniami pranymi przy pomocy środków o dużej zawartości środków chemicznych.

Wybierz odpowiedni płyn do płukania

Wiele osób rezygnuje z używania płynów do płukania, sądząc, że sam proszek albo płyn do prania wystarczy. Aby jednak w odpowiedni sposób dbać o ubrania, potrzebny jest także środek zmiękczający, który pozwala przedłużyć żywotność tkanin i zachować ich oryginalny kolor. Równie ważną kwestią jest komfort użytkowania ubrań - gdy są one prane z dodatkiem płynu do płukania wysokiej jakości są zdecydowanie przyjemniejsze dla skóry oraz mają bardzo ożywczy zapach. Płyny do płukania sklep kozackadrogeria.pl udostępnia w najróżniejszych typach i rodzajach. Dostępne są produkty tak znanych marek, jak Silan, Lenor, Coccolino czy Woolite. Płyny do płukania tych firm zapewniają bezpieczeństwo, dzięki przejściu szczegółowych badań, a także dają pewność obcowania z produktem o wysokiej koncentracji środków zmiękczających. Drogie ubrania, te wykonane z bardzo delikatnych materiałów lub czarne tkaniny obowiązkowo powinny być prane z dodatkiem płynu do płukania. Usunięcie plam z ubrań to absolutna podstawa, liczy się jednak także świeżość i miękkość tkanin po ich wypraniu. Aby prać skutecznie warto postawić na płyny do prania i płukania od najlepszych i cenionych marek.