Posiadamy

318 produkty

Płyny do prania i płukania

Od zawsze poszukiwane były sposoby na to, aby wyczyścić swoje ubrania. Ludzie w dawnych czasach używali tarek, bijaków i najczęściej prano w rzekach. Sporo się zmieniło po wprowadzeniu ługu oraz innych środków czyszczących, które zaczęto stosować w proszkach. Kolejną rewolucją były płyny do prania, które okazały się wielokrotnie wygodniejszą metodą od klasycznych proszków. Tego rodzaju środki pozwalają na wygodne odmierzenie odpowiedniej porcji płynu i skuteczne zmieszanie ich z wodą podczas prania - proszki często nie rozpuszczają się zbyt dobrze, zostawiając ślady na ubraniach oraz różnych częściach pralki. Często jednak plamy są na tyle silne, że przed włożeniem prania do pralki należy skorzystać z odplamiacza, który sprawnie wywabi nawet najsilniejsze zabrudzenia.

Persil Color Lavender...

Persil Color Lavender Freshness Żel Do...

Cena 40,12 zł

Ługa Original Starch...

Ługa Original Starch Krochmal 5L

Cena 35,69 zł

Woolite Extra White Płyn Do...

Woolite Extra White Płyn Do Prania Z...

Cena 29,64 zł

Woolite Delicate Wool Płyn...

Woolite Delicate Wool Płyn Do Prania...

Cena 29,64 zł

Dzidziuś Balsam Do Prania...

Dzidziuś Balsam Do Prania Tkanin...

Cena 24,44 zł

Dr. Reiner Płyn Do Prania...

Dr. Reiner Płyn Do Prania Odzieży...

Cena 21,21 zł

Lovela Baby Hipoalergiczne...

Lovela Baby Hipoalergiczne Mleczko Do...

Cena 20,52 zł

Biały Jeleń Koncentrat Do...

Biały Jeleń Koncentrat Do Płukania 1L

Cena 20,50 zł

Biały Jeleń Płyn Do Prania...

Biały Jeleń Płyn Do Prania Tkanin...

Cena 20,50 zł

Lenor Koncentrat Do Prania...

Lenor Koncentrat Do Prania Lavender &...

Cena 18,71 zł

Vanish Oxi Action Advance...

Vanish Oxi Action Advance Odplamiacz w...

Cena 17,99 zł

  • Nowy
Lenor Perfumelle Sunny...

Lenor Perfumelle Sunny Florets Płyn Do...

Cena 17,01 zł

Lenor Summer Breeze Płyn Do...

Lenor Summer Breeze Płyn Do Płukania...

Cena 17,01 zł

Coccolino Płyn Do Płukania...

Coccolino Płyn Do Płukania Sensitive...

Cena 15,92 zł

Silan Sensitive&Baby Płyn...

Silan Sensitive&Baby Płyn Do Płukania...

Cena 15,60 zł

Vanish Oxi Action Pink...

Vanish Oxi Action Pink Odplamiacz Do...

Cena 15,50 zł

Vanish Oxi Action White...

Vanish Oxi Action White Odplamiacz Do...

Cena 15,50 zł

Silan Aromatherapy+ Peony &...

Silan Aromatherapy+ Peony & White Tea...

Cena 15,23 zł

Silan Naturals Ylang...

Silan Naturals Ylang Vetiver Płyn do...

Cena 15,23 zł

Dzidziuś Płyn Do Prania...

Dzidziuś Płyn Do Prania Pieluszek,...

Cena 15,20 zł

Vanish Płyn Do Wybielania i...

Vanish Płyn Do Wybielania i Płukania...

Cena 14,88 zł

Kolejnym ważnym środkiem są płyny do płukania, które potrafią odpowiednio zmiękczyć tkaninę oraz nadać jej bardzo atrakcyjny zapach. Pranie wraz z płynem do płukania powoduje, że ubrania są bardzo miłe w dotyku, wspaniale pachną i zdecydowanie przyjemniej się z nich korzysta. Płyny do prania i płyny do płukania używane razem dają bardzo dobre rezultaty - ubrania są nieskazitelnie czyste, pachnące oraz odpowiednio zmiękczone. Taki zestaw zdecydowanie lepiej się sprawdza niż proszki w kontekście czarnych i delikatnych strojów. Proszek do prania przez zawartość sody powoduje, że czarne ubrania szybko tracą swój kolor i stają się brzydkie i wypłowiałe.

Płyny do prania w sklepie kozackadrogeria.pl

Płyny do prania powoli wypierają z rynku standardowe proszki z powodu tego, że są zdecydowanie wygodniejsze w użytku - proszki lubią się wysypywać, trudniej je odmierzyć oraz nie do końca rozpuszczają się w pralce. Płyny do prania sklep kozackadrogeria.pl proponuje w najróżniejszych typach - w naszej ofercie można znaleźć produkty od znanych i rozpoznawalnych producentów. Polecane są na przykład płyny do prania od cenionej firmy Persil, które cechują się dużą gęstością oraz wysokim skoncentrowaniem środków piorących, przez co są bardzo ekonomiczne. Zdecydowanie lepiej zdecydować się na preparat od dobrego producenta, który choć jest droższy, po pierwsze skuteczniej usuwa plamy i zabrudzenia, a po drugie używa się go znacznie dłużej. Dostępne są różnego rodzaje płyny do prania - niektóre przeznaczone są do danych kolorów ubrań czy też określonych materiałów.

Płyny do prania sklep kozackadrogeria.pl udostępnia także w wersjach hipoalergicznych. Taki typ środków nie zawiera żadnych dodatków, które mogłyby powodować alergie u osób z problemami skórnymi. W hipoalergicznych płynach powinny być prane ubranka i bielizna dla dzieci oraz pieluszki. Skóra małych dzieci jest bardzo delikatna, dlatego nie powinna mieć ona kontaktu z ubraniami pranymi przy pomocy środków o dużej zawartości środków chemicznych.

Wybierz odpowiedni płyn do płukania

Wiele osób rezygnuje z używania płynów do płukania, sądząc, że sam proszek albo płyn do prania wystarczy. Aby jednak w odpowiedni sposób dbać o ubrania, potrzebny jest także środek zmiękczający, który pozwala przedłużyć żywotność tkanin i zachować ich oryginalny kolor. Równie ważną kwestią jest komfort użytkowania ubrań - gdy są one prane z dodatkiem płynu do płukania wysokiej jakości są zdecydowanie przyjemniejsze dla skóry oraz mają bardzo ożywczy zapach. Płyny do płukania sklep kozackadrogeria.pl udostępnia w najróżniejszych typach i rodzajach. Dostępne są produkty tak znanych marek, jak Silan, Lenor, Coccolino czy Woolite. Płyny do płukania tych firm zapewniają bezpieczeństwo, dzięki przejściu szczegółowych badań, a także dają pewność obcowania z produktem o wysokiej koncentracji środków zmiękczających. Drogie ubrania, te wykonane z bardzo delikatnych materiałów lub czarne tkaniny obowiązkowo powinny być prane z dodatkiem płynu do płukania. Usunięcie plam z ubrań to absolutna podstawa, liczy się jednak także świeżość i miękkość tkanin po ich wypraniu. Aby prać skutecznie warto postawić na płyny do prania i płukania od najlepszych i cenionych marek.