Posiadamy

43 produkty

Środki higieny osobistej

Środki do higieny osobistej mają ogromne znaczenie, szczególnie w ostatnim czasie. Pozwalają one na pozbycie się zanieczyszczeń z dłoni, jednocześnie je nawilżając i minimalizując wysuszające działanie alkoholu. Wiele z nich to także maseczki i rękawiczki wykorzystywane w przestrzeniach publicznych, gdzie każdego dnia przebywają tysiące osób. Takie preparaty skutecznie radzą sobie z wirusami, pozwalając na uchronienie zdrowia swojego i innych. Wiele dostępnych środków higieny osobistej występuje również w niestandardowych formach, na przykład o zapachu truskawek czy ze składnikami pielęgnującymi dłonie. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które pozwalają na zachowanie czystości bez względu na okoliczności.

DEX-FAST Antybakteryjny Żel...

DEX-FAST Antybakteryjny Żel Do Rąk 1L

Cena 28,19 zł

Antybakteryjne Mydło W Żelu 5L

Antybakteryjne Mydło W Żelu 5L

Cena 21,38 zł

Hand Sanitizer Płyn...

Hand Sanitizer Płyn Antybakteryjny 60ml

Cena 14,99 zł

Chlapu Chlap Antybakteryjny...

Chlapu Chlap Antybakteryjny Żel...

Cena 6,15 zł

Anna Woda Utleniona 3% 100ML

Anna Woda Utleniona 3% 100ML

Cena 1,99 zł

Rękawice Lateksowe M 100 Sztuk

Rękawice Lateksowe M 100 Sztuk

Cena 79,72 zł

Rękawiczki Lateksowe S 100...

Rękawiczki Lateksowe S 100 Sztuk

Cena 79,72 zł

Cif Power&Shine Spray...

Cif Power&Shine Spray antybakteryjny 750ml

Cena 13,65 zł

Fairy Professional Kuchenny...

Fairy Professional Kuchenny środek...

Cena 10,98 zł

Rękawice Foliowe...

Rękawice Foliowe Kosmetyczne M 100 Sztuk

Cena 10,55 zł

Winsun Maska medyczna 10sztuk

Winsun Maska medyczna 10sztuk

Cena 6,68 zł

Buteleczka Z Rozpylaczem 60ML

Buteleczka Z Rozpylaczem 60ML

Cena 2,99 zł

Głównym zadaniem maseczek, rękawiczek czy żelów antybakteryjnych jest uchronienie Ciebie i innych przed wirusami i bakteriami zawartymi w ślinie lub wydychanym powietrzu. Poszczególne produkty do higieny osobistej mają różne zastosowania. Wiele z nich sprawdzi się doskonale w sytuacji, gdy przebywasz w miejscu publicznym i nie chcesz, by na Twoich dłoniach gromadziły się bakterie. Inne natomiast znajdują swoje zastosowanie również w warunkach domowych czy w podróży. Jeśli chodzi o płyny do dezynfekcji, wiele z nich zawiera składniki, których zadaniem jest dbanie o kondycję skóry, chroniąc ją przed wysuszaniem. Mowa tu między innymi o glicerynie czy wyciągu z aloesu.

Środki higieny osobistej w sklepie kozackadrogeria.pl

Środki higieny osobistej dostępne w naszym sklepie internetowym występują w wielu wariantach. Znajdziesz u nas zarówno żele i płyny do dezynfekcji, które skutecznie usuwają zabrudzenia z rąk bez użycia wody, jak i mydła. Oprócz preparatów tego typu dysponujemy też jednorazowymi maseczkami i rękawiczkami lateksowymi. Takie produkty sprawdzą się nie tylko w trakcie pandemii, lecz także podczas codziennych czynności czy pracy w gabinecie kosmetycznym – na przykład podczas spiłowywania hybrydy lub żelu, kiedy to w powietrzu unosi się pył. Wygodnym rozwiązaniem jest też antybakteryjny papier toaletowy, który można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, czy chusteczki do dezynfekcji dłoni. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. takie środki do higieny osobistej, jak:

  • OnlyBio Silver Med Care+ - nawilżający żel do dezynfekcji z dodatkiem aloesu, srebra i gliceryny. Zabija grzyby, bakterie i wirusy nawet po odparowaniu alkoholu. Pielęgnuje dłonie, zabezpieczając je przed wysuszaniem.
  • Dermo Pharma ananasowy antybakteryjny żel do rąk – żel do higieny rąk z witaminą E, ekstraktem z aloesu i gliceryną o zapachu ananasa. Produkt występuje też w wersji truskawkowej i arbuzowej.
  • Chlapu Chlap żel antybakteryjny truskawkowy – żel antybakteryjny dla dzieci z witaminą E i gliceryną o zapachu truskawki. Preparat jest dostępny również w wersji ananasowej i arbuzowej.
  • Perfecta antybakteryjne mydło w płynie – mydło z gliceryną nawilżające, łagodzące podrażnienia i zapobiegające wysuszaniu skóry. Produkt dezynfekuje i myje.
  • Maseczka First jednorazowa niebieska – maseczka z trzech warstw zaciskana na nosie z filtrem melt blown. Obejmuje gumowe taśmy pozwalające na dopasowanie produktu do kształtu i wielkości twarzy.
  • Master rękawiczki nitrylowe bezpudrowe – jednorazowe rękawiczki do celów specjalnych, bezpudrowe, niejałowe. Opakowanie obejmuje 100 sztuk.

Środki higieny osobistej dostępne w naszej drogerii nie tylko usuwają zanieczyszczenia i mikroorganizmy ze skóry, lecz także pozwalają na chronienie innych osób przed zarazkami. Występują one w wielu wariantach, również takich, które zostały stworzone z myślą o dzieciach. Wiele z nich sprawdzi się np. w sytuacji, gdy chcesz zjeść kanapkę podczas pobytu w miejscu, gdzie nie ma dostępu do wody i mydła. Inne natomiast chronią dłonie podczas pracy ze szkodliwymi substancjami czy dotykania ogólnodostępnych powierzchni.

W naszej drogerii internetowej znajdziesz też wiele innych produktów o różnych zastosowaniach. Zapoznaj się z dostępnymi akcesoriami i kosmetykami. Zapraszamy!